Skocz do zawartości

kemping TRAMP - Świętouść


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś moze byl na tym kempingu??

http://www.campingtramp.com/

 

dzisiaj w nocy niejako w ciemno sie tam wybieram - nie znam kempingu ale na zdjeciach wydaje sie byc fajny... pozatym bliskosc wolinskiego parku jaki wiekszych miast sprawia ze bedzie mozna wykorzystac czas na szuranie po okolicy gdy nie bedzie podody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

witam.byłem tam przed majówką .pole niebyło gotowe w 100 proc.toalety i prysznice czyste . otwarta jedna z restauracji w której jadłem pysznego sandacza można postawić zestaw między drzewami lub na otwartym terenie. teraz było pusto jak będzie w sezonie niewim.byłem 4 dni było ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem na majówce- miał byc I zlot z trampem,a wyszło z tego minizlocik.

właściciele starali się jak mogli,ale frekwencja nie dopisała.

 

co do samego miejsca- polecam kemping z wyjściem na plażę i największym placem zabaw dla dzieci na wybrzeżu zachodniopomorskim.

usytowanie w lesie ,przy drodze-nie ma żadnego miasta,miasteczka.-najbliżej do Międzywodzia 5km

o wszystkie atrakcje właściciele zadabali na miejscu,więc nie trzeba się przemieszczać.

jest sklep z normalnymi cenami,restauracja,smażalnie przed wejściem na plażę,bar z obiadami,stół do pingla w duzym namiocie,gry i inne pierdoły oraz boisko do siatkówki - możliwości na wypoczynek aktywny i bierny b.duże.

 

nam sie podobało i zostaliśmy tam przez 9 dni ,za które zapłaciliśmy cenę zlotu 519 zł za 2+2.

 

pogoda nie rozpieszczała za bardzo dlatego było troszkę zwiedzania okolicznych miast i miasteczek-(głównie zerkałem na kempingi,żeby mieć rozeznanie na przyszłość).

 

jak będzie chwilka to wrzucę kilka swoich fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Camping OK, plaza OK.

Jest tylko jedno "ale": nocne dyskoteki (środa, piatek do godz. 2:00 w nocy).

Jeżeli umiesz spać przy puszczonej na cały głos muzyce łubudubudup z podbitymi basami, przy której przekręcaja się wszystkie wnętrzności, to jedź. A jeżeli nie, to nikt Ci nie pomoże: dzierżawca umyje ręcę, inni cie nie poprą. Polscy kampingowicze nie są świadomi tego, że cisza nocna należy im się, jak psu zupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja byłem też w lipcu zeszłego roku ok. 10 dni i ponieważ byłem rozbity bliżej wyjścia na plażę to ciężko przeżywałem kiczowate imprezy integracyjne dla dzieci puszczane tak jak wyżej kolega napisał na cały regulator z podbitymi basami, codziennie od chyba 20 do nieraz 22.

Pierwszego dnia mogło to jeszcze bawić ale w kolejne dni puszczane po kilka razy te same żenujące przyśpiewki (pacio, pacio, kico, kicio czy jakoś tak) po prostu zaczynały irytować.

Najlepszym i jedynym wyjściem był wieczorny spacer po plaży.

Szef kempingu osobiście nieraz (wniebowzięty) prowadził te imprezy i było widać że to jest właśnie jego żywioł (znaczy się wywodzi się chyba z tej branży) więc szkoda nawet było zaczynać temat.

Z tego powodu w tym roku wybieram się gdzie indziej, mimo że miejsce ogólnie bardzo fajne.

Dodam że raz czy dwa w tym czasie zamiast tej discoszopoki dla przygłuchych  występwała też fajna para: chłopak z gitarą i dziewczyna coś puszczajaca z płyt dla dzieci i wtedy o dziwo było przyjemnie, w miarę cicho (nie puszczali wszystkiego na full tylko tak bardziej normalnie) i faktycznie na poziomie.

Ale szefowi chyba się nie spodobali (pewnie za cicho) wiec były to tylko incydenty na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacio pacio, kicio kicio? Widać nie do końca się wsłuchałeś w słowa i ruchy :-) Tego zupełnie nie ma się co czepiać :-) To po prostu okazjonalna akcja animacyjna dla gości :-) Zresztą bardzo fajna, jak wszyscy występujący na plaży na hasło "sogu sogu baciu baciu" zaczęli bezwiednie wykonywać ruchy stosowne do tej animacji :-) Widać nie wyczułeś klimatu. Na te podbite basy też bym nie narzekał, bo jeśli były nawet i podbite, to kończyły się o ludzkiej porze i nie były doskwierające. Czy to kicz? Może i kicz... ale ludzie, którzy to poczuli, to bawili się wspólnie (i międzynarodowo) wyśmienicie i przesympatycznie. Na innych kempingach takiej animacji nie znajdziesz. Za to chłopak z dziewczyną/gitarą, to już inna przyśpiewka. Aczkolwiek również sympatyczna. W każdym razie każdy znalazł coś dla siebie sympatycznego. No i nigdy nie było żadnych incydentów, przynajmniej przy okazji naszej bytności.

Ja ze swej strony kemping jak najbardziej polecam.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tam będziemy 12.07 i mamy pytanie jak tam z miejscem i ciepłą wodą 

wiec tak woda ciepla non stop miejsca jest mnóstwo my niestety wyjeżdżamy 9.07 i lecimy pod brzozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: 

 

Czy jest tam ścieżka lasem do Międzywodzia? Czy jest sposób żeby się dostać najlepiej rowerami z dziećmi bezpiecznie z kempingu do Międzywodzia? Kwestia dość ważna dla mnie i pilna, więc poproszę o info. Jeśli okaże się że jest połączenie z Międzywodziem to będę z dzieciakami (11 lat i 6 lat) od piątku 11.07 do soboty 19.07. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: 

 

Czy jest tam ścieżka lasem do Międzywodzia? Czy jest sposób żeby się dostać najlepiej rowerami z dziećmi bezpiecznie z kempingu do Międzywodzia? Kwestia dość ważna dla mnie i pilna, więc poproszę o info. Jeśli okaże się że jest połączenie z Międzywodziem to będę z dzieciakami (11 lat i 6 lat) od piątku 11.07 do soboty 19.07. 

hej ścieżki do miedzywodzia nie ma masz dwie opcje do wyboru, albo spacer plaża jakieś 30-40minut lub druga opcja to busy Emilbus które jeżdżą dość często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.