Skocz do zawartości

Pierwsze relacje ze zlotu


kit

Rekomendowane odpowiedzi

My wybieramy sie dopiero jutro popołudniu niestety dopiero wracam ze szkopów a jeszcze mam dwa rozładunki ,co do namiaru gps to znalazłem proszę

N 53.87 ; E 17.546944,pozdrawiam Wszystkich i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak mi też jest przykro....jestem w pracy w delegacji, aktualnie w koszalinie i serce mi się kraja :oslabiony: co prawda jutro pod wieczór będę w domu, ale po przebytych 550km...Po za tym tegoroczne 3 tygodniowe wakacje wyczerpały mój budżet, a zlocik jest dość daleko....a tak wogóle ile to jest od w-wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 9 godzinach pracy, 4 godziny odpoczynku i powrót do pracy pad.gif, a tu niektórzy już wypoczywają na Zlocie.

 

Wyjeżdżam dopiero w sobotę - jutro nie dam rady bo po tych obecnych 8 godzinach pracy mam 4 godziny snu i wracam do biura dalej pracować sciana.gif.

Do zobaczenia w sobotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię Tomii, może to niestosowne pytanie, ale ty w jakimś kołhozie pracujesz?:hmm:

 

grinser006.gif trzeba tematy zakończyć przed wyjazdem na urlop. Zlot ma mi się przeciągnąć do następnego weekendu pub2.gifi klienci nie mogą tyle czekać zlosnik.gif, bo zostaną bez instalacji co na zimę mikolaj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.