Skocz do zawartości
zychomar

Naprawa podłogi w łazience

Rekomendowane odpowiedzi

zychomar

Witam, mam problem z podłogą w łazience w moim camperze. Mianowicie jest ona popękana i przestała być szczelna.

Gdy się zorientowałem, jak wygląda sprawa demontażu i ewentualnej wymiany to się przeraziłem. Nie chciałbym rujnować całego wnętrza. Do tego sam brodzik (bez robocizny) to spora kwota.

Macie może jakieś pomysły na uszczelnienie / naprawę...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Witam, nie jestem specjalistą lecz takie sprawy załatwi na pewno żywica mata szklana trochę szpachlówki i lakieru do tworzyw .

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zychomar

No ja też właśnie nie jestem specjalistą... i żywica, mata szklana etc., tak szczerze w ogóle się na tym nie znam. Może ktoś ma inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oznek

Moi znajomi mieli podobny problem, łazienka, a właściwie podłoga "stawała się" brodzikiem kiedy brało się prysznic.

Oczywiście kupili camper używany na początku nie zwrócili na to uwagi, ale z czasem okazało się, że podłoga jest popękana, cieknąc

Dorwali numer, ktoś kogo poznali na campingu polecił im osobę, która zajmuje się naprawą. Facet z mazowieckiego, z tego co wiem, są bardzo zadowoleni.

Umówili się na termin, wstawili campera i następnego dnia mogli go odebrać i używać, ale chyba można się dogadać i facet przyjeżdża na miejsce.

Jest to jakaś alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zychomar

ooo no właśnie to coś takiego to już prędzej by mnie interesowało, może nie to, że mam dwie lewe ręce, no ale sam chyba bym się nie podjął.

Czy masz może jakiś kontakt do tej osoby? Możesz napisać coś więćej...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zychomar

halo halo, no i co udało Ci się może zorganizować ten numer...? albo może więcej informacji na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adam1988

Kolego idziesz na łatwizne, wymontuj brodzik skocz do Castoramy po zestaw naprawczy do karoserii (żywica + mata) kup szpachlówke elastyczną(uniwersalną), dobierz jakąś farbe do tworzyw w kolorze, pomajstruj 2 popołudnia i bedziesz zadowolony. :serducha:

Nic nie daje takiej satysfakcji jak własnoręcznie wykonana "dobra robota"

Gdybyś miał pytania to pisz, wrzucaj fotki, krok po kroku podpowiemy Ci co z tym fantem zrobić :glasce:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oznek

Przepraszam, ale wybraliśmy się z rodzinką na weekend i byłem niedostępny. Jeżeli jesteś zainteresowany tym numerem to 604 309 666.

Tak jak pisałem wyżej facet zna się na rzeczy, robi takie rzeczy w jeden dzień. Znajomi są bardzo zadowoleni.

Nie wiem czy jest to nadal aktualne, bo koledzy podpowiadają inne rozwiązania. Daj znać czy zdecydowałeś się, na któreś rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zychomar

Dzięki :dzieki:, rozeznam się w temacie i dam znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zychomar

Umówiłem się na rozeznanie, okazuje się, że nie mam daleko. 80 km od Wawy, 90 od Łodzi, 60 od Radomia... taki trójkąt.

Mam podjechać na pogawędkę i oględziny. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zychomar

Witam ponownie, trochę to trwało ale udało mi się w końcu znaleźć czas na aktualizację. No więc byłem u tego naprawiacza, bardzo miły facet.

Dla kogoś kto nie a polotu do takich spraw jest to alternatywa. Można umówić się na termin i dojechać do niego,

albo facet dojedzie do waszego miejsca zamieszkania - ma własny camper :)

Jestem bardzo zadowolony naprawdę! Załączyłem zdjęcie. pozdrawiam wszystkich i dzieki za pomoc

post-7966-0-15406400-1316523599_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nowy8

jak go wytargałeś u mnie ten sam problem jakby od dołu coś trzymało z góry wszystkie bandy osobno nie są połączone, chyba że od góry tak jest a na dole cała pod kasete ,jest to przyklejane ,jak to u ciebie było narka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rafael7732

Jeżeli ktoś ma problem z pękniętym, przeciekającym brodzikiem w swoim kamperze polecam pana z Nowe Miasto Nad Pilicą. Zna się na rzeczy i nie nadziągacz jak to bywa serwisach kamperowych. ‭604 309 666‬

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maniek72

Witam

Postanowiłem naprawić brodzik który miałem miejscami popękany, do naprawy użyłem maty szklanej i żywicy. Po paru miesiącach zauważyłem że  położna mata z żywicą  odeszła od powierzchni brodzika. Czy użyłem nie właściwych proporcji utwardzacza, czy może to tego rodzaju plastiku nie nadaje się taki zestaw naprawczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maciejek34

Ja pęknięty brodzik kleiłem od spodu żywicą, z wierzchu szczeliny uzupełniłem klejem dwu składnikowym i po sezonie narazie jest ok

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi