Skocz do zawartości

Naprawa podłogi w łazience


zychomar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z podłogą w łazience w moim camperze. Mianowicie jest ona popękana i przestała być szczelna.

Gdy się zorientowałem, jak wygląda sprawa demontażu i ewentualnej wymiany to się przeraziłem. Nie chciałbym rujnować całego wnętrza. Do tego sam brodzik (bez robocizny) to spora kwota.

Macie może jakieś pomysły na uszczelnienie / naprawę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi mieli podobny problem, łazienka, a właściwie podłoga "stawała się" brodzikiem kiedy brało się prysznic.

Oczywiście kupili camper używany na początku nie zwrócili na to uwagi, ale z czasem okazało się, że podłoga jest popękana, cieknąc

Dorwali numer, ktoś kogo poznali na campingu polecił im osobę, która zajmuje się naprawą. Facet z mazowieckiego, z tego co wiem, są bardzo zadowoleni.

Umówili się na termin, wstawili campera i następnego dnia mogli go odebrać i używać, ale chyba można się dogadać i facet przyjeżdża na miejsce.

Jest to jakaś alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego idziesz na łatwizne, wymontuj brodzik skocz do Castoramy po zestaw naprawczy do karoserii (żywica + mata) kup szpachlówke elastyczną(uniwersalną), dobierz jakąś farbe do tworzyw w kolorze, pomajstruj 2 popołudnia i bedziesz zadowolony. :serducha:

 

Nic nie daje takiej satysfakcji jak własnoręcznie wykonana "dobra robota"

 

Gdybyś miał pytania to pisz, wrzucaj fotki, krok po kroku podpowiemy Ci co z tym fantem zrobić :glasce:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale wybraliśmy się z rodzinką na weekend i byłem niedostępny. Jeżeli jesteś zainteresowany tym numerem to 604 309 666.

Tak jak pisałem wyżej facet zna się na rzeczy, robi takie rzeczy w jeden dzień. Znajomi są bardzo zadowoleni.

Nie wiem czy jest to nadal aktualne, bo koledzy podpowiadają inne rozwiązania. Daj znać czy zdecydowałeś się, na któreś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie, trochę to trwało ale udało mi się w końcu znaleźć czas na aktualizację. No więc byłem u tego naprawiacza, bardzo miły facet.

Dla kogoś kto nie a polotu do takich spraw jest to alternatywa. Można umówić się na termin i dojechać do niego,

albo facet dojedzie do waszego miejsca zamieszkania - ma własny camper :)

 

Jestem bardzo zadowolony naprawdę! Załączyłem zdjęcie. pozdrawiam wszystkich i dzieki za pomoc

post-7966-0-15406400-1316523599_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Postanowiłem naprawić brodzik który miałem miejscami popękany, do naprawy użyłem maty szklanej i żywicy. Po paru miesiącach zauważyłem że  położna mata z żywicą  odeszła od powierzchni brodzika. Czy użyłem nie właściwych proporcji utwardzacza, czy może to tego rodzaju plastiku nie nadaje się taki zestaw naprawczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.