Skocz do zawartości

Patologie czyli Polak Potrafi


GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam właśnie zdjęcia z wakacji i znalazłem ciekawe zdjecia ustrzelonych na kampingu patologii.

Oto jedna z nich. Gdy rano w drodze do toalety przechodziłem obok tej angielki coś mnie tknęło.

 

Nie mogłem uwieżyć, że ktoś może być aż tak głupi?

 

Tym bardziej, że przyjechał z dwójką małych dzieci.

 

post-5296-0-03874000-1314815800_thumb.jpg

 

 

post-5296-0-89347200-1314815943_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie wygląda to za ciekawie... Ale to w polsce norma- cienki portfel, a co z tym idzie niedociągnięcia....Pracuję w firmie handlującej częściami samochodowymi, często bywa tak, że klijent np kupuje jedną sprężynę, lub jeden amortyzator- a nawet był ostatnio taki który chciał kupić klocki Hamulcowe na jedną stronę, żeby tylko taniej :puk: to przykra sprawa, że ktoś nie ma kasy, ale jeśli kogoś na coś nie stać to powinien poczekać z kupnem aż uzbiera na coś sensownego-czy to auto, czy cepkę, a nie kupić i wiązać sznurkiem, bo przecież są pewne granice "niedociągnięć"-a przy tym zaczepie granice zostały przekroczone i to ZNACZNIE!!!

 

Dziwię się, że nie porozmawiałeś z właścicielem tego zaczepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie wygląda to za ciekawie... Ale to w polsce norma- cienki portfel, a co z tym idzie niedociągnięcia....Pracuję w firmie handlującej częściami samochodowymi, często bywa tak, że klijent np kupuje jedną sprężynę, lub jeden amortyzator- a nawet był ostatnio taki który chciał kupić klocki Hamulcowe na jedną stronę, żeby tylko taniej :puk: to przykra sprawa, że ktoś nie ma kasy, ale jeśli kogoś na coś nie stać to powinien poczekać z kupnem aż uzbiera na coś sensownego-czy to auto, czy cepkę, a nie kupić i wiązać sznurkiem, bo przecież są pewne granice "niedociągnięć"-a przy tym zaczepie granice zostały przekroczone i to ZNACZNIE!!!

 

Dziwię się, że nie porozmawiałeś z właścicielem tego zaczepu...

 

 

 

100% racji w Ad1.

Ad2: Po co rozmawiać z burakiem, niczego to nie zmieni. Z takim zaczepem nikt normalny nie pojedzie. No ale pokazać się trzeba... choćby kosztem dzieci :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyim kosztem,to niekoniecznie wiadomo, bo gdzie pojedzie przyczepa, to nie koniecznie wiadomo...

Czy rozmowa z burakiem nic nie zmieni...trudno wyczuć na oko- może jak by mu wskoczył na ambicję...kto wie...

...Ale fakt, że nie jesteśmy strażnikami teksasu i nie do nas należy policjantowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ad2: Po co rozmawiać z burakiem, niczego to nie zmieni. Z takim zaczepem nikt normalny nie pojedzie.

 

No tu to teraz przegiąłeś.

Koleś może nie mieć zielonego pojęcia , że to jest złe.

Kupił taką przyczepkę i nawet nie zdaje sobie sprawy ...... , a po drugie to chyba robił przegląd techniczny.

Może burak to w tym przypadku diagnosta?.

Jeśli chodzi o koszta to można kupić zwykły zaczep i też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo widzę co jest groźnego w zaczepie tej przyczepy. Ze zdjęć nie wynika, żeby zaczep był uszkodzony :niewiem: . Zniszczony jest stabilizator toru jazdy i to jest naganne, ale zna się na tym garstka ludzi w Polsce i garstka diagnostów dlatego na przeglądzie nie wykryto usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo widzę co jest groźnego w zaczepie tej przyczepy. Ze zdjęć nie wynika, żeby zaczep był uszkodzony :niewiem: . Zniszczony jest stabilizator toru jazdy i to jest naganne, ale zna się na tym garstka ludzi w Polsce i garstka diagnostów dlatego na przeglądzie nie wykryto usterki.

 

mnie się wydaje że przekoszony jest cały zaczep, czyli krzywe suwadło = brak hamulca :hmm:

ale niech autor fotek sie wypowie

 

jeśli to było uszkodzenie w wyniku uderzenia to nie wiadomo jakie szkody powstały (mikropęknięcia itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma pewności czy przyczepa była na przeglądzie, czy dowód dostał tylko pieczątkę.

Dwa lata temu pojechałem na stację kontroli i mieli uprawnienia do przeglądu przyczep

tylko zestaw nie mieścił się do środka. Teraz to już tylko okręgówki i wiem czym jadę.

Jeżeli ten ktoś ją niedawno kupił to

sprzedawca pewnie stwierdził,że stan jest idealny i nigdy nie była bita.

Przy pierwszej przyczepie właściciel może być nieświadomy co ma.

Moim zdaniem powinno się delikatnie zwrócić uwagę że zaczep jest do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie naprawdę rozsądne poglądy.

Teraz wam napiszę jaki był finał:

 

- Wiesz kolego że masz zaczep rozwalony i twój AKS nie do końca działa jak powinien?

- Wszystko jest spoko - przyczepa idzie jak po sznurku.

 

Konec dyskusji, postanowiłem olać sprawę. Trudno, nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie zdjęcia z wakacji i znalazłem ciekawe zdjecia ustrzelonych na kampingu patologii.

Oto jedna z nich. Gdy rano w drodze do toalety przechodziłem obok tej angielki coś mnie tknęło.

 

Nie mogłem uwieżyć, że ktoś może być aż tak głupi?

 

 

Dlaczego od razu głupi ?? :niewiem: może gość nie wiedział, że jest aż tak źle ?? :niewiem: Najlepszym rozwiązaniem byłaby rozmowa z gościem i rozpytanie o historię tego zaczepu i jego stanu technicznego.

Przy braku tej informacji - pozostaje tylko gdybanie i snucie domysłów, a w ten sposób nie rozwiąże się tej "zagadki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.