Skocz do zawartości

Dziś jade po nową przyczepe


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

:D Jak w temacie :D O ile wczoraj mi jej nie gwizneli w komisie, zaraz pojade po nową przyczepe. Znalazłem podobną na allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95459639

 

No i zachorowałem na nią :D Jeszcze może dziś na podwórko jej nie przyholuje

bo nie mam dowodu osobistego (jestem w trakcie przemeldowania i czekam na nowy dokument) ale już nie zamierzam odpuścić tej przyczepki :) Starczy samochwalstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co będziesz miał 3 naraz :D . Przyczepa bardzo fajna - ładnie w środku. Cena jak na zbliżający się sezont też całkiem dobra (potarguj się jeszcze). No i ogrzewanie i lodóweczka :D - teraz to będzie luksus :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle!

Ja też znalazłem tą przyczepkę i zastanawiałem się czy jej nie kupić. Powodzenia w transakcji. Mam jeszcze jedną i nie wiem czy się nie zdecydować. Co o tym sądzicie?

http://www.holidaysport.pl/index.php?menu=p&action=towar&id=61&last_action=szukaj&last_sort=cena&sz_rok_od=0&sz_rok_do=3000&sz_dlugosc_od=0&sz_dlugosc_do=100&sz_cena_od=0&sz_cena_do=7500

Pozdrawaim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img1.spx.pl/u/Zdjcie20_2301.jpg

 

i zakupiłem :D Z 6,5tys zł stargowałem do 5,9tys. zł. Jutro pojade załatwić zarejestrowanie i przyciągne do domu :D

Trochę o niej napisze:

- rok produkcji 1988

- masa 604kg, DMC 1000kg (niestety wymaga przeglądów)

- wyposażenie: lodówka, łazienka ze zlewem, kuchenka i zlew (standard), ogrzewanie z nawiewami po całej przyczepie (z funkcją ziębienia), bateria słoneczna (coś tylko z nią się dzieje, światło błyska, ale nie pali się ciągłym światłem), maszt z anteną telewizyjną, zadaszenie (niepełny przedsionek bez czołowej części), rolety w oknach (prócz 2 bocznych, ale zasłonki są dość szczelne), moskitera na drzwi rozkładana jak żaluzja.

Jestem zadowolony, że szok :D Tym bardziej, że żadnego nieprzyjemnego zapachu w niej nie zaznałem i żadnego zacieku nie znalazłem!

 

 

 

Filip, Twoja przyczepka LMC jest elegancka! Mebelki ładniejsze niż z mojej i rocznik niezły za te cene. Więc myśle dobrze ją obejrzyj i można brać. Ładna jest naprawde. Łazienka z brodzikiem, salonka... to takie coś jak ja szukałem ale znalazłem pod inną marką :D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji zakupu!

Czy znacie tą markę LMC?

Nic o niej nie słyszałem i trochę jestem sceptyczny choć (szary11) swoimi ostatnimi postami i zakupem mocno mnie nakręcasz!

Co to za marka???

Co robić???

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Zwariuję!!!!!!!!

Dzwonie do gościa!

Pozdrawiam :D

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, ja jakoś nie mam uprzedzeń do żadnej z marek przyczep. Najważniejsze by sie podobała i była zadbana. Wg marka nie ma znaczenia. Kupiłem avento mimo, że lubiłem kip'y i burstnery. I też jestem zadowolony:-) Więc jeśli jest wszystko z kempingiem ok i Tobie się podoba to po co dalej szukać? Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Rozmawiałem z Panią od tej przyczepy i mam ją zarezerwowaną. Jeśli chodzi o markę to nie jest chyba taka zła. W końcu to niemiec a słyszałem że są solidne.

Po Świętach najprawdopodobniej dobije tranzakcji. Trzymajcie kciuki.

Wszystkiego dobrego na Święta.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stan techniczny jest ok, pasuje Ci cena , czujesz się w środku dobrze :D to ją bierz. LMC (Lord Munsterland) to bardzo dobra niemiecka marka przyczepy. LMC robiła zawsze przyczepy z tzw. "górnej półki"

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie i porady :D

Wiem, że będzie w tej samej cenie Knaus z 1990r.

Myślę że wybiorę z tych dwóch i problem będzie z głowy.

Jak myślicie?

Niestety nie są to przyczepki lekkie tylko DMC ok 900kg. Trochę się obawiam że jednak ta moja Corsa będzie za lekka.

Co robić?

 

Wszystkim Wesołych Świąt!!! :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, niestety coś za coś... Jeśli chcesz mieć nieźle wyposażoną przyczepkę niestety musi ona ważyć, a jeśli ma wystarczyć Ci samo minimum to wtedy trzeba kombinować i szukać malućkiej. Ale zwróć też uwage, że DMC nie jest masą własną kempingu i przyczepa często waży znacznie mniej. Np. moja nowo zakupiona waży 604kg a DMC ma zapisaną jako 1000kg!!! Zobacz jaka różnica. A sama masa wydaje sie być zbawieniem dla samochodu :D Szczególnie dla mnie, gdzie pod maską w fordzie pracuje tylko 60KM. Więc przyglądaj sie bardziej masie własnej a nie DMC. Tyle, że DMC decyduje o konieczności przeglądów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11....Mylisz się bardzo !!!

 

Przepisy są nieubłagane !!!

DMC przyczepy nie może przekraczać MW samochodu, a suma DMC zestawu nie może przekraczać 3,5t !!!!

Jednak jest jeszcze coś takiego jak warunki dotyczące hamulców i wtedy DMC przyczepy nie może przekraczać 1/33 MW samochodu !!!

 

Przykład:

Jeżeli MW samochodu wynosi 1000kg, to DMC przyczepy nie może być większe niż 660kg !!!

 

Niestety, ale mamy powalone przepisy :D Nawet jak masz w homologacji więcej, to i tak nie możesz ciągnąć więcej :D

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucio, ale czy ktoś Cie kiedyś pytał jakim samochodem masz ciągnąć przyczepe??? Jak tak, to fajne masz przepisy u siebie w regionie i możesz zarejestrować jako bezprzęglądową. W moim przypadku nie ma możliwości zarejestrowania jako lekką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.