Skocz do zawartości

9 krajów w 6 tygodni


marmur

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, postaram się poopisywać zdjęcia, jeszcze kilka krajów zostało. A na koniec zamieszczę listę miejsc noclegowych ze zdjęciami, opisem i namiarami GPS

 

No dobra, upłynęło trochę czasu a kochanego dalszego ciągu nie ma...

Chętnie poczytałbym trochę więcej o tamtych okolicach bo co prawda byłem ale wybrałbym się tam z przyczepką a to trochę inna podróż a zwłaszcza jej planowanie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśll po dwóch miesiącach od zamieszczenia oglądalność niektórych zdjęć wynosi 3 to sugeruje niskie zapotrzebowanie na kontynuację tematu, Więc grzecznie cicho siedzę by nie zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Fakt . Działa.

 

Ja za bardzo bym się nie przejmował dość małą frekwencją oglądaczy/czytaczy.

 

Sam dopiero powoli zaczynam czytać relację z wakacji . Oczywiście Kolegów.

 

Ogólny brak czasu związany z nadejściem zimy itd.

 

Od dzisiaj wieczory będą bardzo długie i się zacznie.

 

Osobiście nie przepadam za serialami. Wolę pełnometrażowe.

 

Dlatego wolę Cię teraz dopingować bo opisać taką trasę też nie będzie łatwo/szybko.

 

Trzymam kciuki. Obiecuję że ja na pewno Twoją relację przeczytam.

 

Miłego pisania.

 

P.S.

 

Ponieważ lubię kibicować to:

 

Przydała by się mapka trasy podróży, taka z google lub podobna. Ostatnio widziałem na forum i mi się podobało.

 

W poście jako pierwsze zdjęcie, mapka okolicy. Wiem skąd są zdjęcia, z jakiego rejonu.

 

P.S

 

Bardzo się cieszę że zamieszczasz opisy zdjęć. :dzieki::ok:

 

P.S.

 

Poważnie, sądzę że parę zdjęć powinieneś zgłosić do konkursu na forum. Trzymam kciuki. :winner::bravo::yes::yes::ok::ok:

 

A może się pokusisz o relację na portal. Wtedy będzie bez obcych wklejek (postów)

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśll po dwóch miesiącach od zamieszczenia oglądalność niektórych zdjęć wynosi 3 to sugeruje niskie zapotrzebowanie na kontynuację tematu, Więc grzecznie cicho siedzę by nie zaśmiecać forum.

 

 

nie zawsze oglądalność stwierdza ilość wejsc na zdjęcia, poprostu niektórzy oglądają miniaturki więc nie zaprzestawaj ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeżdzasz kursorem na miniatturkę zdjęcia. Pokazuje Ci się tytuł zdjęcia oraz ilość pobrań.

 

ale tym się nie sugeruj bo np ja oglądam fotki tak jak się wyświetlają a tylko niektóre powiekszam i wtedy chyba nie zlicza :niewiem:

 

pisz, pisz, bo coś mi Albania zaczyna chodzić po głowie

http://www.kriton.one.pl/album/saranda_ksamil_raj_na_ziemi.html

:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pisz, pisz, bo coś mi Albania zaczyna chodzić po głowie

 

 

Witam czekam z niecierpliwością na cdn chciałem się dowiedzieć co straciłem :sciana: .Nie będe ukrywał że mieliśmy lekkie plany jazdy z marmurem niestety remont przyczepy i życie skorygowało nasze plany wyjechałem dopiero 10września i dotarłem najdalej do Dubrownika jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojej wyprawy ale to opiszę w osobnym wątku.Czułem jednak ślad kolegi bo byłem też w BiH w Medugorie :lol:.Pozdrawiamy i czekamy cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.