Skocz do zawartości

przyczepa vs. camper.. czyli dlaczego przyczepa


dilbert

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, portier napisał:

 czy np kampery oddzielnie - osobowki tez. To mialoby sens. Pod takim stokiem kamper rzeczywiscie ma sens (choc w sumie to nie wiem, czemu przyczepa mialaby nie pasowac, 

Ja byłem raz na nartach w Zieleńcu, nie przypasowały Mi, nie powiem sama otoczka i klimat super, pewno w tym roku pojadę choćby popatrzeć. Z tego co ja Ci mogę powiedzieć to w Zielencu kampery I przyczepy starali się ustawiać w jednym miejscu. Co do tego czy przyczepa pasuje pod stokiem to jak najbardziej tak

 

1 godzinę temu, portier napisał:

 Zjechalem teraz (latem) w 4 tygodnie cala linie brzegowa Bretanii (i troche Normandii) 10 kampingow zaliczylem 

Super, a gdzie jest jakaś relacja, nie musi być duża i mocno opisana ale powinna być, a tu co:niewiem:.

20201212_095318.jpg

20201212_163930.jpg

20201211_211209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, Misio napisał:

A ja se tak odpiszę...

W tym roku, 18 sierpnia - zadzwoniliśmy na kemping parę dni wcześniej czy będą otwarci (przed pandemią zamykali się 15.08) przyjeżdżamy i na portierni dowiadujemy się że tak dużymi kamperami się nie zmieścimy by stać obok siebie... po czym podjechaliśmy na pobliski parking leśny...za dnia ludzie szukali miejsc by zaparkować (ale za dnia nas tam raczej nie było), już pod wieczór było pustawo, a w 30min po zachodzie słońca na parkingu zostawało 5-6pojazdów (parking na setkę aut)...

 

123.jpg

Ale nie wiesz kogo tam w nocy poniesie. Na drugi dzien to wiesz, ale wole miec jakas tam pewnosc jeszcze przed snem. Dzwoniac na camping (o ile nie jade tam spontanicznie) podaje gabaryty, zeby uniknac takich wlasnie niespodzianek

2 minuty temu, peja76 napisał:

Super, a gdzie jest jakaś relacja, nie musi być duża i mocno opisana ale powinna być, a tu co:niewiem:.

Takie relacje to nie moja mocna strona. W sumie to nawet jeszcze zdjec nie przejrzalem (nie mowiac juz o ich segregacji) - przy czym zauwazylem ze coraz mniej ich robimy. Na YT jest wystarczajaco duzo profesjonalnych relacji - do nich bym odsylal - a po obejrzeniu - na Bretanie namawial. My zbyt wiele szczescia z pogoda nie mielismy - pierwsze 2 tygodnie w okolicach 35-40 stopni. Jadac tam liczylismy na ich typowa pogode - 3 i 4 tydzien bylo juz troche lepiej - ale wciaz w okolicach 30 stopni. Masakra jakas. Ale wyjazd goraco polecam, linia brzegu to takie lagodniejsze odbicie powyzej lezacej (cudownej) Kornwalii. Nie mialbym tam faworyzowanego miejsca - calosc robi robote - jedynie Le Havre (Normandia) mozna sobie odpuscic (ale Honfleur juz nie ;)). No i duzo czasu ze soba przywiezc. My jeszcze na poczatku 3 dni w Paryzu spedzilismy - z tego moglbym zrezygnowac - ale juniorowi wieze Eifla obiecalem (bo prosil) - wiec tam zaczelismy. Ale takie molochy to nie moj i zony klimat. Do tego wniosku i synek po tym Paryzu doszedl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, portier napisał:

 

Takie relacje to nie moja mocna strona. W sumie to nawet jeszcze zdjec nie przejrzalem (nie mowiac juz o ich segregacji) - przy czym zauwazylem ze coraz mniej ich robimy. Na YT jest wystarczajaco duzo profesjonalnych relacji - do nich bym odsylal - a po obejrzeniu - na Bretanie namawial. My zbyt wiele szczescia z pogoda nie mielismy - pierwsze 2 tygodnie w okolicach 35-40 stopni. Jadac tam liczylismy na ich typowa pogode - 3 i 4 tydzien bylo juz troche lepiej - ale wciaz w okolicach 30 stopni. Masakra jakas. Ale wyjazd goraco polecam, linia brzegu to takie lagodniejsze odbicie powyzej lezacej (cudownej) Kornwalii. Nie mialbym tam faworyzowanego miejsca - calosc robi robote - jedynie Le Havre (Normandia) mozna sobie odpuscic (ale Honfleur juz nie ;)). No i duzo czasu ze soba przywiezc. My jeszcze na poczatku 3 dni w Paryzu spedzilismy - z tego moglbym zrezygnowac - ale juniorowi wieze Eifla obiecalem (bo prosil) - wiec tam zaczelismy. Ale takie molochy to nie moj i zony klimat. Do tego wniosku i synek po tym Paryzu doszedl :D

Zobacz jak ładnie zaczęła się twoja relacja, przeglądaj zdjęcia i dawaj. YT to YT  twoja relacja będzie twoimi oczami i z twoimi przygodami. Gorąco cię namawiam, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie.

Może ktoś władny ten pierwszy post relacji Piotra przeniesie w odpowiednie miejsce.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Misio napisał:

A ja se tak odpiszę...

W tym roku, 18 sierpnia - zadzwoniliśmy na kemping parę dni wcześniej czy będą otwarci (przed pandemią zamykali się 15.08) przyjeżdżamy i na portierni dowiadujemy się że tak dużymi kamperami się nie zmieścimy by stać obok siebie... po czym podjechaliśmy na pobliski parking leśny...za dnia ludzie szukali miejsc by zaparkować (ale za dnia nas tam raczej nie było), już pod wieczór było pustawo, a w 30min po zachodzie słońca na parkingu zostawało 5-6pojazdów (parking na setkę aut)...

 

123.jpg

Fajna miejscówka :), najbardziej lubię ten dojazd - 3km przez las, jednokierunkowy... porządny dzikus. W tym miejscu jednak nie zachwycała plaża - a byliśmy chyba w kwietniu - całkowicie zalana wodą, mała, zacieniona i mokra. Dalej tak tam jest ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peja76 napisał:

Zobacz jak ładnie zaczęła się twoja relacja, przeglądaj zdjęcia i dawaj. YT to YT  twoja relacja będzie twoimi oczami i z twoimi przygodami. Gorąco cię namawiam, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie.

Może ktoś władny ten pierwszy post relacji Piotra przeniesie w odpowiednie miejsce.

:D:D:D To nie poczatek, to juz caly wyjazd opisany jest :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maarec napisał:

Fajna miejscówka :), najbardziej lubię ten dojazd - 3km przez las, jednokierunkowy... porządny dzikus. W tym miejscu jednak nie zachwycała plaża - a byliśmy chyba w kwietniu - całkowicie zalana wodą, mała, zacieniona i mokra. Dalej tak tam jest ?

Plaża tuż tuż jest kiepska...chociaż w lato jest zawsze suchsza i szersza przy kempingu/parkingu...

Ale 2km na wschód jest już fajnie...

A 2-3km na zachód uważam że to najpiękniejsza plaża naszego wybrzeża...

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, peja76 napisał:

w Zielencu kampery I przyczepy starali się ustawiać w jednym miejscu. Co do tego czy przyczepa pasuje pod stokiem to jak najbardziej tak

 

od zeszłego sezonu był parking dedykowany dla kamperów, a na wszystkich pozostałych był zakaz ,  myślę że w tym sezonie będzie podobnie   ;)

https://goo.gl/maps/rvZZsSTiHrRqoBbq7

 

obraz.thumb.png.15af3ab24772351660e64e2cf2624ed4.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

od zeszłego sezonu był parking dedykowany dla kamperów, a na wszystkich pozostałych był zakaz ,  myślę że w tym sezonie będzie podobnie   ;)

https://goo.gl/maps/rvZZsSTiHrRqoBbq7

 

Dzięki za namiary, na pewno w tym roku odwiedzę Zieleniec bo ta cała otoczka narciarstwa bardzo mi się podoba;) no i zawszę będę mógł powiedzieć że byłem na nartach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.