Skocz do zawartości

Ankieta do Pracy Licencjackiej


student

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Wiem, że to trochę dziwnie wygląda, założenie konta i pierwszy temat to ankieta. Obiecuję, że nie będzie to mój ostatni post na tym forum. skromny.gif Forum przeglądam od jakiegoś czasu, nie zakładałem konta, gdyż uważałem, że moje doświadczenie jest na niskim poziomie by doradzać innym użytkownikom. Jednakże nadszedł odpowiedni moment na założenie konta. Chcę przeprowadzić ankietę dotyczą oceny infrastruktury karawaningowej w Polsce, oraz oceny satysfakcji klienta korzystającego z dostępnej infrastruktury w Polsce.

 

Obecnie jestem studentem trzeciego roku kierunku Zarządzanie, specjalność Zarządzanie Logistyką i Jakością. Praca licencjacka którą piszę jak wspominałem związana jest z logistyką karawaningową. Badanie, które prowadzę ma na celu dostarczenie informacji na temat ważności kryteriów wpływających na satysfakcję turystów korzystających z dostępnej infrastruktury karawaningowej.

 

Proszę Was o poświęcenie chwili czasu mojemu badaniu. Ankieta jest skonstruowana w taki sposób, że z jednego komputera mogą wysłać odpowiedzi nawet dwie osoby. Jeśli więc w domu będzie więcej osób chętnych na rozwiązanie będzie mi bardzo miło. Dla mnie każda opinia jest bardzo ważna a im więcej ich będzie tym lepiej.

 

Po zakończonych badaniach i opracowaniu ich, mogę Was poinformować co karawaningowcy myślą o poszczególnych aspektach związanych z infrastrukturą.

 

Bardzo proszę o Pomoc w badaniach wink.gif

 

Link do ankiety:

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/69047/ocena-satysfakcji-osob-korzystajacych-z-infrastruktury-karawaningowej-w-polsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Ankietkę wypełniłem. Tylko nie mogę zbytnio znaleźć sensu co ankieta wniesie Ci do pracy :niewiem: Jaki jest temat pracy?

 

Praca będzie z dziedziny logistyki. Celem pracy jest pokazanie ogólnego stanu jakości naszych kempingów oraz w jakim stopniu klienci w tym wypadku turyści są usatysfakcjonowani z naszych kempingów i co one im oferują. Druga część badania ma pytania bardziej techniczne, odpowiedzi z nich zostaną wykorzystane do poruszenia ścisłej tematyki logistycznej, szacunkowe koszty podróży, wysokość spalania, wpływ ecodrivingu, badanie pokazujące ile kosztuje turystyka karawaningowa w różnych opcjach konfiguracji przyczepy i samochodu. Porównanie naszego kraju do kraju wskazanego przez respondentów pod kątem wyposażenia ale także i cen turystyki karawaningowej. Porównanie ze sobą Polskich regionów dobrze rozwiniętych z tymi słabiej rozwiniętymi.

 

To tak króciutko - będzie poruszonych jeszcze kilka aspektów logistycznych. Dlatego to badanie może wyglądać na pomieszane - że ono nie ma jakiegoś jednego celu. Ale to była myśl przewodnia, by nie prowadzić na respondentach kilku badań, tylko jedno które da wystarczającą ilość informacji potrzebnych do napisania pracy.

Badanie to pozwoli mi pisać o tematyce jakościowej ale również o tematyce logistycznej i połączyć to wszystko w jednej pracy razem. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ankieta wydała się bardzo ogólnikowa. Każdą dziedzinę bierze za mały łepek i mam wrażenie, że niewiele wniesie. Choć mogę się mylić - na pewno masz jakiś plan i wiesz co robisz :ok:

 

 

Więc mam nadzieję, że opinią nic nie namieszałem.

 

 

 

Powodzenia! :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta bardzo słabiutka.

 

1) ok

2) ok

3) Kolejne czynniki powinny być podane alfabetycznie.

4)

"odwiedzone przez pana miejsce"
Kiedy odwiedzone? Ostatnio? przed ostatnio? Pięć lat temu? Czy może mam sobie wybrać jeden kemping na którym kiedyś byłem? Tylko jeśli każdy wybierze najlepszy i go oceni będzie źle, jak wybierze najgorszy będzie jeszcze gorzej.

5)

Jak oceniłbyby Pan/Pani w skali od 1 do 10 przystosowanie infrastruktury kempingowej....
Przystosowanie do czego? Przystosowanie dla kogo? Dla dzieci? dla niepełnosprawnych? dla imprezowiczów? Ponadto na suwaku brakuje rzeczonej skali.

6) ok

7) Sucha nazwa kraju bez argumentacji mało da.

8) ok

9) Brakuje liftbacka który jest bardzo popularną wersją nadwozia.

10)ok

11) ok

12)ok

13) Co Ci daje wykształcenie w ankiecie? Korzystniejsze by było zajrzenie do kieszeni, bo to by bardziej odpowiedziało na to kto jeździ, gdzie jeździ i czego może oczekiwać.

14) ok

 

No i wisienka na torcie, szkoda że mało błyszcząca. Właściwie po przeczytaniu tego zdania będącego na samym początku, powinien się ankietowany zastanowić czy jego to dotyczy. Podpowiem że większość kempingów znajduję się z dala od głównych szlaków komunikacyjnych.

Badanie,które przeprowadzam ma na celu dostarczenieinformacji na temat ważności kryteriów wpływających na satysfakcję turystówkorzystających z dostępnej infrastruktury karawaningowej mieszczącej się przygłównych szlakach komunikacji drogowej

 

Jak sądzę jesteś na ATH, a to szkoła o dość ugruntowanej renomie, więc czy nie wstyd w pracy licencjackiej podpierać się tak słabą ankietą?

 

Nie ma we mnie grama złośliwości ani złej woli, wręcz przeciwnie. Zależy mi abyś zrobił coś z czego będziesz mógł być zadowolony, a nie pozostaniesz z wrażeniem ze odwaliłeś pańszczyznę.

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta bardzo słabiutka.

 

1) ok

2) ok

3) Kolejne czynniki powinny być podane alfabetycznie.

4) Kiedy odwiedzone? Ostatnio? przed ostatnio? Pięć lat temu? Czy może mam sobie wybrać jeden kemping na którym kiedyś byłem? Tylko jeśli każdy wybierze najlepszy i go oceni będzie źle, jak wybierze najgorszy będzie jeszcze gorzej.

5) Przystosowanie do czego? Przystosowanie dla kogo? Dla dzieci? dla niepełnosprawnych? dla imprezowiczów? Ponadto na suwaku brakuje rzeczonej skali.

6) ok

7) Sucha nazwa kraju bez argumentacji mało da.

8) ok

9) Brakuje liftbacka który jest bardzo popularną wersją nadwozia.

10)ok

11) ok

12)ok

13) Co Ci daje wykształcenie w ankiecie? Korzystniejsze by było zajrzenie do kieszeni, bo to by bardziej odpowiedziało na to kto jeździ, gdzie jeździ i czego może oczekiwać.

14) ok

 

No i wisienka na torcie, szkoda że mało błyszcząca. Właściwie po przeczytaniu tego zdania będącego na samym początku, powinien się ankietowany zastanowić czy jego to dotyczy. Podpowiem że większość kempingów znajduję się z dala od głównych szlaków komunikacyjnych.

 

Jak sądzę jesteś na ATH, a to szkoła o dość ugruntowanej renomie, więc czy nie wstyd w pracy licencjackiej podpierać się tak słabą ankietą?

 

Nie ma we mnie grama złośliwości ani złej woli, wręcz przeciwnie. Zależy mi abyś zrobił coś z czego będziesz mógł być zadowolony, a nie pozostaniesz z wrażeniem ze odwaliłeś pańszczyznę.

 

Jak wspominałem, badanie tworzyłem nie ja sam z dnia na dzień lecz z osobami zajmującymi się logistyką i w tym znającymi się na karawaningu. Moja wersja badania była trochę inna. Ale jak wiemy są promotorzy i to oni mają ostateczne zdanie i uważam że badanie jest ok. Nie uważam by to badanie było złe. Jak mówiłem ma ono na celu dostarczenie poszczególnych informacji. Nie jest to ankieta typowa. Na podstawie tego badania będzie tworzona tzw. dom jakości QFD, oraz badanie satysfakcji klienta CSI. Badania do metod QFD i CSI zwykle tak wyglądają i na pierwszy rzut oka mogą wyglądać bezsensu.

 

 

 

Na pierwszy rzut oka sensu nie widać i może wydawać się to złe. Ale w tym jest sens i pomoże w bardzo dużym stopniu, rozwiązanie przez każdą osobę.

 

Dziękuję wszystkim, którzy rozwiązują i chcą pomóc :)

Każdą Waszą opinię czytam i biorę pod uwagę, bo każda jest równie ważna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też wypełniłem ankietę i też się zastanawiam co wniesie. Z całym szacunkiem, ale czy aby promotorzy , czy autorzy ankiety kiedykolwiek choć powąchali karawaning??? Bo teoria a praktyka to ....:niewiem: Może się nie znam choć kilka prac badawczych napisałem, ale to było dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta poszła ale nie rozumię tych aluzji do tej ankiety .skoro chłopak prosi o pomoc to nalezy mu pomóc a nie wdawac się w dyskusje czy jest dobra czy zła to nie nasz sprawa .Chłopak moze wpasc w kompleksy po tej krytyce .:glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.