Jump to content
EwaMarek

przyczepa z WC czy bez?

Recommended Posts

KlAn

soft top

post-24180-0-95433900-1505517844_thumb.jpg

AgaMar

soft top

KIAn wygrałeś!!!! Ale  klapy nie ma  :laugh:  :laugh:  :laugh:  To woń się będzie rozchodzić  :(

Maras

KIAn wygrałeś!!!! Ale  klapy nie ma  :laugh:  :laugh:  :laugh:  To woń się będzie rozchodzić   :(

Żle jest to zmontowane . Foliowy worek powinien być na piankowej obwódce aby jej nie zapaćkać  :laugh:

Klan a w tym  mały wiaderku to nie jest czasem  jakaś pasta do codziennego rytuału :]    

Edited by Maras (see edit history)

KlAn

KIAn wygrałeś!!!! Ale  klapy nie ma  :laugh:  :laugh:  :laugh:  To woń się będzie rozchodzić   :(

Żle jest to zmontowane . Foliowy worek powinien być na piankowej obwódce aby jej nie zapaćkać  :laugh:

Klan a w tym  mały wiaderku to nie jest czasem  jakaś pasta do codziennego rytuału :]    

Dobra dobra, nie czepiamy się  :nono:  , już wszystko wyjaśniam. Od razu na początku zaznacze, żeby nikt nie posądził mnie o reklamę :nono: , Firma X nie podarowała mi tej toalety, jak również nie otrzymałem darmowych próbek chemi i srajtorebek. To jest naprawdę tanie i wiele osób może sobie na to pozwolić  :yay:  :yay:  :yay:

Ci co czytają forum dokładnie, doskonale wiedzą, ża chemia firmy X ;)  ;)  doskonale zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Odpowiednio zastosowana, oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta , w postaci płynów czy też tabletek. Dodatkowo niektóre tabletki zastosowane doustnie, zabarwiają :look:  ,,dwójkę,, na wybrany kolor z polety RAL :laugh:  :laugh:  :laugh:. Zastosowanie innych tabletek niż wpomnianej wiżej firmy X,jest wręcz nie dopuszczalne  :nono: , może spowodować, że ,,dwojka,, będzie bardziej ,,płynna,, co w dalszej kolejności skomplikuje czynności obsługowe :oslabiony: .

Zamontowanie srajtorby jest też jak najbardziej prawidłowe, taki sposób montażu zapobiega przyklejeniu się owej torby do naszego tyłka,  przez co zapobiega odejściu z zawartością, szczególnie po  dlugim czytaniu gazety :yay:  :yay:

I na koniec najlepsze NOWOŚĆ!!!!!. :miga:  :miga:  

Widoczna na zdjęciach pasta, zastosowana na wiadomy otwór naszego ciała, przed skorzystaniem z toalety, całkowicie zapobiega przyleganiu do niego..... no wiadomo czego  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: , przez co archaizm w postaci papieru  widoczny na zdjęciu, pełni tylko rolę dekoracyjną  :ee:  :ee:  :ee:

Polecam produkty firmy  X  :ok:  :ok:  :ok:

Suzu4x4

dla nieposiadających własnego kibelka dorzucę kolejną alternatywę :

70f42220bdcf.jpg

Shit Box to ekologiczna alternatywa dla chemicznych toalet - wykonana jest z impregnowanego kartonu.

Przenośna toaleta jest wytrzymała, może utrzymać osobę ważącą do 100 kg. Zajmuje też niewiele miejsca - po złożeniu ma wielkości książki. Jak zapewnia producent, mimo materiału, z tekturowej toalety można korzystać wielokrotnie. A to za sprawą biodegradowalnych worków, które dołączone są do zestawu Shit Box.

z racji tego że mam kibel nie będę testował osobiście , ale już widzę minę  osobnika o wadze 99 kg jak mu się tron poskłada w trakcie posiedzenia :hehe:

AgaMar

dla nieposiadających własnego kibelka dorzucę kolejną alternatywę :

70f42220bdcf.jpg

z racji tego że mam kibel nie będę testował osobiście , ale już widzę minę  osobnika o wadze 99 kg jak mu się tron poskłada w trakcie posiedzenia :hehe:

Ta jest ok, największy w moim odczucie będzie sposób jego wyniesienia i wyrzucenia do zrzutu- często jest zbyt mały otwór i się nie zmieści  :yay:  :yay:  :]  :]

KlAn

Może skup makulatury  :hmm:

jacekzoo

Może skup makulatury :hmm:

W skupie za byle g... nie płacą :bzik:

piaskowy

I ja się zgadam

Mandrol

Jacek, rozje#ałeś system :]  :] :]  

lbuster

... ale już widzę minę  osobnika o wadze 99 kg jak mu się tron poskłada w trakcie posiedzenia :hehe:

W skupie za byle g... nie płacą :bzik:

To mnie rozbawiliście koledzy...

Jarosław69

I to jest przykład jak  z G można ukręcić bacik.

Brawo !