Skocz do zawartości

przyczepa z WC czy bez?


EwaMarek

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Ja jestem jak najbardziej za posiadaniem toalety w przyczepie. Myślę, że każdy podróżujący z małymi dziećmi będzie wiedział jak bardzo się ona przydaje, szczególnie w nocy na kempingu jak i w czasie jazdy. nawet jeżeli toalety na kempingu sa zadbane to i tak zawsze przyjemniej i bezpieczniej we własnej :zlo:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotrek,bardzo sie cieszę, że nasza łazieneczka podobała się. Fakt, że służy ona tylka na siusiu i umycie zębów.Trochę malo miejsca /też nie należymy to mikrusow/. Ale przy kupnie bardzo zależalo mi na łazience. Maćkowi przekazalam pozdr., pamiętał i też pozdrawia. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze temat podobny jak (kamper czy przyczepa) jedni wolą przyczepki bez wc

inni z wc i w sumie o gustach się nie dyskutuje, ale dla osób pierwszy raz kupujących przyczepkę na pewno się przyda.

Sam jak z żoną kupowaliśmy pierwsza mieliśmy dylemat czy WC i 1 spanie trzyosobowe

czy bez WC i dwa spania + masa do 750kg co też było by zaleta.

Wybraliśmy wariant z WC i uważam że to jest super sprawa, no ale my głównie szukamy miejsc dzikich bez zaplecza.

Tak więc gdy przyszła decyzja o zmianie przyczepki to postawiliśmy 5 warunków

1 WC

2 Natrysk

3 dwa spania

4 Max masa własna 1000kg

5 Max cena jaką damy

niestety 5 warunek nie został spełniony :zlo:, ale przyczepka myślę, że nam posłuży z kilkanaście latelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za łazienką z kibelkiem - mówiąc szczerze tylko takiej szukałem i chociaż chciałem kibelek stacjonarny "a trafił się ruchomy" to nawet jestem zadowolony bo mam prysznic i mając stacjonarny kibelek lałbym po nim a tak se wyniese i git :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze temat rozpalił wszystkich to i ja zabiore głos...

poprzednia przyczepka Buerstner była z toaleta i kibelkiem przenosnym ale miala tylko trzy miejsca do spania, aktualna jest bez toalety i kibelka za to mam cztery miejsca do spania, no coz poszlismy na jakis kompromis, zreszta dzieci mam w miare duze i problem "nocnej" wycieczki do toalety to zaden problem tym bardziej, ze korzystamy z kampingow gdzie sa calkiem niezle wygladajace i wyposazone wezly sanitarne....

tak jak juz ktos wczesniej napisal to rzecz gustu i indywidualnych potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Jestem "nowa" stąd tak póżno wpis. Sam temat ubawił mnie mocno ale to samo życie. Dobrze jeżeli możemy rozmawiać nawet na taki temat. Ja przerabiałam wszystkie warianty jeżeli chodzi o łazienki i wc ponieważ miałam 5 przyczep, od 126p do Hobby Prestige. Dziś doszłam  do wniosku, ze  w zupełności załatwia sprawę WIADERKO z klapą kupione za 30,- zł w Netto. Dlaczego? bo zajmuje mało m-sca, łatwe do wynoszenia i opróżniania a nawet mogę wziąć go do samochodu /Van i to duży/.   Wkładam 1/2 kostki zielonej na 10 l wody i po sprawie./wiadro ma 20 l./  W łazience mogę wygodnie umyć sie. Cześć, pozdrawiam                                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie wyobrażam, ale nie chciałbym ;) Widziałem kilka razy na kempach ludzi noszących to:

https://www.sklep-presto.pl/product-pol-40784-Toaleta-turystyczna-przenosna-wiadro-z-deska-klozetowa-BranQ.html

Przyczepa tylko z toaletą i po posiadaniu również przenośnej  tylko z tą opróżnianą z zewnątrz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem "nowa" stąd tak póżno wpis. Sam temat ubawił mnie mocno ale to samo życie. Dobrze jeżeli możemy rozmawiać nawet na taki temat. Ja przerabiałam wszystkie warianty jeżeli chodzi o łazienki i wc ponieważ miałam 5 przyczep, od 126p do Hobby Prestige. Dziś doszłam  do wniosku, ze  w zupełności załatwia sprawę WIADERKO z klapą kupione za 30,- zł w Netto. Dlaczego? bo zajmuje mało m-sca, łatwe do wynoszenia i opróżniania a nawet mogę wziąć go do samochodu /Van i to duży/.   Wkładam 1/2 kostki zielonej na 10 l wody i po sprawie./wiadro ma 20 l./  W łazience mogę wygodnie umyć sie. Cześć, pozdrawiam                                 

Czy ta kalapa w tym wiaderku  ma zawiasy ?

Czy wiaderko jest szczelne ?

Czy uchwyt do przenoszenia jest bardziej ergonomiczny czy mniej ?

Czy każda szczotka dedykowana do czyszczenia WC będzie pasowała do tego wiaderka ?

Czy .., nie no  

 

Czy możemy zobaczyć fotę   :hmm:

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "nowa" stąd tak póżno wpis. Sam temat ubawił mnie mocno ale to samo życie. Dobrze jeżeli możemy rozmawiać nawet na taki temat. Ja przerabiałam wszystkie warianty jeżeli chodzi o łazienki i wc ponieważ miałam 5 przyczep, od 126p do Hobby Prestige. Dziś doszłam  do wniosku, ze  w zupełności załatwia sprawę WIADERKO z klapą kupione za 30,- zł w Netto. Dlaczego? bo zajmuje mało m-sca, łatwe do wynoszenia i opróżniania a nawet mogę wziąć go do samochodu /Van i to duży/.   Wkładam 1/2 kostki zielonej na 10 l wody i po sprawie./wiadro ma 20 l./  W łazience mogę wygodnie umyć sie. Cześć, pozdrawiam                                 

 

Ale po co ci przyczepa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kalapa w tym wiaderku ma zawiasy ?

Czy wiaderko jest szczelne ?

Czy uchwyt do przenoszenia jest bardziej ergonomiczny czy mniej ?

Czy każda szczotka dedykowana do czyszczenia WC będzie pasowała do tego wiaderka ?

Czy .., nie no

 

Czy możemy zobaczyć fotę :hmm:

 

Kolega profesjonalnie podchodzi do tematu wymiany kasety na wyczynowy nocnik ;):ok:

 

 

Larysa, poważnie to piszesz apropos wiadra? Nie wierzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.