Skocz do zawartości

przyczepa z WC czy bez?


EwaMarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:ok::zlo:

A ja specjalnie tak to napisałem - ciekawy byłem kto odpowie :ok:

Szary - masz coca-colę, bo co ja Ci tam będę piwo stawiał.... :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

 

 

A ja Tobie z najmilszą chęcią piwem się odpłacę :ok:

Cieszy mnie, że nie odebrałeś tego w niemiłym tonie, bo nie odważyłbym się tak. :ok::ok:

 

 

Sowa, wiesz, mam identyczny jak na Twojej fotce kibelek z taką szczoteczką :ok:

 

 

Tomii, ja jeszcze nic nie robiłem, bo nie miałem okazji :ok: kibelka jeszzce nie używałem (rok przeleżał z nadzieją, że się przyda) ale wiadomo co to będzie :ok: płyny i papier specjalny mam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że kibelek to niezbędne urządzenie w przyczepce.Poprzednio jeżdzieliśmy pod namiot i czasem do wc było 100m. Wstawać w nocy i uprawiać bieg na setkę nikomu nie polecam. A wiadomo po piwku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak szary mam tylko przenośne WC, ale posiadanie łazienki ma na prawdę sporo plusów. Głównie chodzi o to, że jak w nocy nam się zachce to nie trzeba biegać.

Trzeba jeszcze zauważyć, że zlew kuchenny który jest przykrywany bardzo często jest czymś zastawiony. W momencie gdy człowiek chce ręce przemyć, czy zęby umyć trzeba by było wszystko zdejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat rozważań - ja sie wogóle dziwie, że ktoś sie zastanwia nad tak oczywistą srawą. Kiszon, jak CI szkoda miejsca na kibelek, to na co proszę powiedz go potrzebujesz ???? :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o zastanawianie się nad wc

 

na rynku jest wiele przyczep bez łazienki i wc

 

a sanitariaty na kempingach są coraz lepsze - czyste

 

 

do tej pory były wypowiedzi za wc

 

CZYLI ŻE W POLSCE NIK NIE MA PRZYCZEPKI BEZ WC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o zastanawianie się nad wc

 

na rynku jest wiele przyczep bez łazienki i wc

 

a sanitariaty na kempingach są coraz lepsze - czyste

 

 

do tej pory były wypowiedzi za wc

 

CZYLI ŻE W POLSCE NIK NIE MA PRZYCZEPKI BEZ WC?

 

To nie ma znaczenia co kto ma z tym co zamierza kupić :-)

Dla mnie to tak oczywiste, że innej nawet bym nie oglądał i to tylko z wbudowanym

 

 

Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi .. np na spanko dodatkowe.... widzialem u miradym (piekna ta ich lazieneczka nie ma co mowic ).... ale dla mnie spanko bylo wiekszym priorytetem... gdy kupowale mialem taki wybor.. sraczyk czy spanko wybralem spanko... moim zdaniem i pewnie nie tylko stety lub niestety czysto ludzko kupa po prostu smierdzi i mi to przeszkadza... jesli ktos ma inne zdanie szanuje je i tyle... i mam jakis wewnetrzny hamulec na zalatwianiem swoich potrzeb powiedzmy w przyczepie... no w lazience w przyczepie oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z łazienką ale zrobiłem w niej dużą szafę czyli tak jakbym nie miał.

Toalety na kempingach są coraz lepsze i odpada mi problem co zrobić ze ściekami.

Nie planuję powtórnej przeróbki, wyprawy do WC traktuję jako urozmaicenie kempingowego życia.

Mam też spokój z kranikami, pompkami, zbiornikami, ogrzewaniem gazowym bo grzeję prądem,

jednym słowem święty spokój.Na kempingu są pralki więc z tym też jest spokój.

Zmywam w zmywalni, bo to lubię a wodę do gotowania przynoszę w bańce z kranikiem, jakieś

zlewki czy wodę z umycia rąk wynoszę w kubełku z przykrywką i wylewam tam gdzie jest do tego miejsce.Aha, gotuję też na prądzie, w przedsionku.

To jest jedynie mój sposób, nikomu go nie narzucam ani nie przekonuję,że jest lepszy od innego.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi .. np na spanko dodatkowe.... widzialem u miradym (piekna ta ich lazieneczka nie ma co mowic ).... ale dla mnie spanko bylo wiekszym priorytetem... gdy kupowale mialem taki wybor.. sraczyk czy spanko wybralem spanko... moim zdaniem i pewnie nie tylko stety lub niestety czysto ludzko kupa po prostu smierdzi i mi to przeszkadza... jesli ktos ma inne zdanie szanuje je i tyle... i mam jakis wewnetrzny hamulec na zalatwianiem swoich potrzeb powiedzmy w przyczepie... no w lazience w przyczepie oczywiscie...

 

jesli do tego argumentu dołożysz kase, to masz oczywiście racje nie ma co negować. Powiem Ci z mojego doświadczenia - nie śmierdzi, nic nie śmierdzi, nawet w trakcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.