Jump to content

Banner do łatania przedsionka

bartosz_b
 Share

Recommended Posts

Mam na zbyciu kilka metrów bannerów reklamowych. Wydaje mi się idealnie by się nadawały jako łaty do przedsionka klejone na ciepłe.

Wydaje mi się że powinne się nieźle zgrzewać np z dachem przedsionka. Będę zresztą sam próbował teraz w wolnym czasie bo mam w jednym miejscy właśnie w dachu małe rozerwanie.

Jakby ktoś był chętny to niech da znać na PW. Oczywiście oddam za free.

Baner reklamowy nie jest najlepszy do łatania przedsionka bo przy niskiej temperaturze sztywnieje.

Plandeka samochodowa jest lepsza. Moja sugestia jest taka, żeby jechać do firmy, która naprawia

plandeki i oni to zrobią w parę minut. Koszt w Bydgoszczy to ok 2 zł. za metr zgrzewu.

Baner reklamowy nie jest najlepszy do łatania przedsionka bo przy niskiej temperaturze sztywnieje.

Plandeka samochodowa jest lepsza. Moja sugestia jest taka, żeby jechać do firmy, która naprawia

plandeki i oni to zrobią w parę minut. Koszt w Bydgoszczy to ok 2 zł. za metr zgrzewu.

:hmm: ...............no o tym to nie pomyślałem że może sztywnieć przy niskich temp. chociaż z drugiej strony nie przewiduje używać przedsionka przy temp niższych niż chorwackie :D

Jak wybieram się gdzieś u nas na weekend to nie chce mi się go rozkładać na 3 dni.

Ale i tak wielkie dzięki za sugestię :yes: