Skocz do zawartości

Kompleksowy remont Niewiadówki.


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to masz co robić.

Sam przechodziłem to w tamtym roku, no może poza tym ze podłoge zostawiłem starą.

Mi to zajęło ponad miesiąc, a spędzałem w przyczepie codziennie wieczory.

 

Życzę powodzenia.

 

Jak ściągnąłem wykładzine,to podlogę mogłem kawałkami zbierać,taka była przegnita,a na dnie 3cm wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa dasz rade :] Ja swoją byłą budke też tak wypatroszyłem, że nic nie zostało w niej. Wnętrze 99% nowe (zostały tylko półki pod sufitem bo były ładne). Po ponownym solidnym umocowaniu budy do ramy poszły panele podłogowe (na legarkach między drabinką w podłodze kładłem kanciaki, na które położyłem mate piankową i na to panel). Konstrukcje mebli dokręcałem do kanciaków i jednocześnie podłoga trzymała sie w miejscu. Ściany wykładałem wykładziną podłogową (marudna robota). Meble powstały jako szkielet obity płytą pilśniową (lepsza by była sklejka oklejona, ale nie miałem kasy). I tak powstała moja budka :] Nawet się sprawdziła :)

 

 

Więc śmiało działaj :]

 

Na zachęte :pub::-]:]:]:]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnąłem wykładzine,to podlogę mogłem kawałkami zbierać,taka była przegnita,a na dnie 3cm wody.

 

Ja miałem tak samo zrobiłem 4 dziury po 1 przed i za nadkolem i wszystko spływa.Jeszcze ci proponuje czego ja nie zrobiłem tym barankiem przejechać te łączenia laminatu co są na zewnątrz listwy aluminiowe a jak szaleć to jeszcze taki stopik (przydatna rzecz )

post-15492-imported-14b8dbca-06b4-4489-ab14-2b4b92b4c111_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek,z której strony te łączenia,od środka? bo od zewnątrz listew tych dookoła raczej ściągał nie będę,zdjąłem tylko te nad oknami.

 

A otwory porobiłem jak tylko zobaczyłam wodę,spłynęło elegancko.Nawet ich zaślepiał nie będę.

 

A lampeczki to sobie takie zapodam:

 

00e50375e753d3b2.jpg

 

Z tym trzeciom stopem też myślę,tylko nie mogę znaleźć nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 3 stop ja bym dał wysoko co by go widać było z daleka a jak wyciągnąłeś uszczelkę z okna to kabel zmostkować na dole i pociągnąć do góry koło okna.Wiesz nie koniecznie na zewnątrz można po prostu przykręcić stop do półki wewnątrz przyczepy żeby jak w samochodzie świecił przez szybę.

post-15514-imported-203cf7cb-ef3c-40c7-8050-d193db0961a9_thumb.jpg

post-15514-imported-034019f5-c791-49dd-856a-e301c874f66b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ten pomysł jest dobry , dzisiaj ide kupić 3 stop tylko jak bedzie sie prezentował w tej czarnej obwódce?????? :ok::ok:

 

pomalowałbym ja na biało , ale moge nie uzyskac tego samego odcienia. :ok::ok:

 

[ Dodano: Sob 14 Kwi, 2007 08:40 ]

marek podoba mi sie ten ostatni stop :zlo::ok: byłoby go z daleka widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korek raczej odpada ze względu na cenę(nawet nie wiem ile kosztuje).W środku będzie wyklejona wykładzina,tylko jeszcze nie wiem czy z izolacją,czy bez?Na sufit może styropian nie wiem.

Co do układu wnętrza,cały czas się waham.Ale najprawdopodobniej zastosuję patent marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.