Jump to content

Sugestie na temat przyczepy

p-a-b-u
 Share

Recommended Posts

Witam

Chciałbym prosić o jakies wstępne uwagi i sugestie na temat tej przyczepy. Chciałbym jechać ją obejrzeć ale jako że będzie to mój pierwszy camping chciałbym usłyszeć najpierw Wasze opinie.

http://allegro.pl/kemping-esprit-flair-ci-pelny-przedsionek-i1773810019.html

pozdr

p-a-b-u wszedłeś trochę Ewie w temat, trzeba założyć nowy w kąciku kupującego i pytać. Poproszę to może Admin zrobi to za Ciebie i będziesz w osobnym wątku ze swoim zapytaniem.

A co do cepki, to pierwsza rzecz, któa mnie dziwi to 991 otwarć ogłoszenia i nie sprzedana... Może z nią coś nie tak?

A co do cepki, to pierwsza rzecz, któa mnie dziwi to 991 otwarć ogłoszenia i nie sprzedana... Może z nią coś nie tak?

Otwarcie nie skutkuje obejrzeniem live :) a bez tego chyba nie kupisz :(

Po prostu pewnie długo stoii. To angielka więc nie jest łatwo...

Czyli mówicie , że nie warto się pchać w angielskie? Mnie podobają się w środku i są na ogół dobrze wyposażone....

Pabu - dyskusja o wyższości budki europejskiej nad angielskiej prowadzi mniej więcej do dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Już tu na forum temat ten szedł w różnych kierunkach. Ale możesz poszukać i poczytać.

W dwóch słowach - nie kupisz budki angielskiej w super stanie za pieniądze dużo niższe niż za budkę europejską. Reklama sprzedawców to ściema. Za dobrą budkę musisz odpowiednio zapłacić.

w tym momencie pomijam kwestie gustów (łamany dach, 3 okna z przodu). Budki angielskie mają z reguły lepsze wyposażenie niż europejki. Ale cena wtedy odpowiada wyposażeniu.

Czyli mówicie , że nie warto się pchać w angielskie? (...)

Mówimy WARTO, jeśli Ci się takie podobają jak i mnie, ale nie łatwo jest dobrą angielkę znaleźć. Stąd sugestie rozglądania się za EU.

Ja swoje dwie poprzednie cudowne angielki sam w UK kupowałem bo w PL byłem tylko w butelkę robiony, niestety:( I tak wrócę do salonki, angielki lub nie, ale salonki.

Mówimy WARTO, jeśli Ci się takie podobają jak i mnie, ale nie łatwo jest dobrą angielkę znaleźć. Stąd sugestie rozglądania się za EU.

Ja swoje dwie poprzednie cudowne angielki sam w UK kupowałem bo w PL byłem tylko w butelkę robiony, niestety:( I tak wrócę do salonki, angielki lub nie, ale salonki.

Wojtek a jako znawca tematu angielek mógłbyś napisać coś o tej przyczepce z pierwszego mojego linka. Chce jechać ją obejrzeć i szukam argumentów do zbicia ceny.

(...) http://allegro.pl/kn...1763166503.html Trochę uboższa no ale niemiecka smirk%281%29.gif

Uboższa??? To fotki są lipne, amatorskie i oby nie specjalnie tak licho robione. W jednym z luster widać ładne mebelki.

Wojtek a jako znawca tematu angielek mógłbyś napisać coś o tej przyczepce z pierwszego mojego linka. Chce jechać ją obejrzeć i szukam argumentów do zbicia ceny.

Jeden pozytywny argument sprzedawcy to to, że nie kłamie z rocznikiem, co jest nagminne.

Drugi to że zarejestrowana w PL.

Trzeci to ze masz gdzie spać i zjeść śniadanie - to rzadkość.

Słabe fotki, mało zdradzają, ale warto zadzwonić, zapytać o ślady przecieków lub smrodu stęchlizny.

Jeśli naprawdę tak jak napisał, to warto... pośpieszyć na oględziny.

WADA: Drewniane podpory. :dzieki: i wszystko co z nimi związane trzeba dokładnie obejrzeć.

Edited by Wojtek Chrysler (see edit history)