Skocz do zawartości

Lusterka do samochodu


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje lusterka bardzo ładnie powiększają i jest widoczna sylwetka samochodów, ale strasznie trzęsnie i nie jestem w stanie tego wyeliminować

Lusterka kupowałem w Feu Vert i były bardzo tanie ale nie wydaje mi się żeby inne się nie trzęsły.

Jesli ktos ma nie trzęsące się lusterka niech sie pochwali i napisze ile za nie zapłacił :lol:

Pozdrawiam :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też potrzebuję lusterek bo wczoraj jak przyciągałem swoją przyczepę to nie było za ciekawie.Próbowałem na allegro,ale jak mi się otworzyły 72 strony z lusterkami to odpuściłem.Nie chciał bym takich ogromnych ze stelażem mocowanym do błotnika.Jak macie jakieś namiary to proszę.Sklepy o których piszecie ,u mnie nie występują :drive: a specjalnie do Szczecina jechać po same lusterka to mi sie nie uśmiecha.

Pozdrawiam

 

Ja używam lusterek WAMOT naszej rodzimej produkcji.Stosowałem je w hondzie civic a teraz w corolli.Pasują świetnie Moja przyczepka ma 2,25m szerokości, dzięki tym lustrom widzę co się dzieje zamną. :drive:

podaję link z dawymi firmy

http://company.yellowpages.pl/Polska/malopolskie/Krakow/18567/index.html?inforamcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na stronę www.elcamp.pl, gdzie w sklepie internetowym można zakupić lusterka (również dedykowane do samochodów o nietypowym kształcie lusterek). Strona zawiera ponad 10 000 artykułów do caravaningu i campingu. Myslę że już niedługo powinniśmy się uporać z tłumaczeniem wszystkich produktów na język polski.

post-5323-imported-ac506617-5574-465e-85ba-47449c0e6df7_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na Ta strone zaraz jak sie zarejestrowales i podales w profilu link, fajnie sie zapowiada.

Tak sie sklada, ze szukam lusterek do swojego samochodu i bylo to pierwsza rzecza jaka wpisalem do wyszukiwarki. Pod haslem lusterka pokazuje sie to :drive:

Prosze mnie nakierowac bo nie potrafie ich znalezc

 

ps.

Czy jestes przedstawicielem Movery?, bo widac, ze wiele ciekawych produktow tej firmy macie w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasz sklep jest w ciągłym przygotowaniu i tłumaczeniu, mam nadzieję że niebawem pozbędziemy się problemów z wyszukiwaniem towarów po nazwach. podaję bezpośredni link do kategorii z lusterkami :

lusterka. Jesteśmy przedstawicielem firmy Movera na rynku polskim. Zajmujemy się importem akcesoriów do campingu i caravaningu, oraz sprzedażą wysyłkową. Będę wdzięczny za komentarze i sugestie odnośnie naszej strony. Pozdrawiam

post-5472-imported-ee2b4c27-8836-41eb-aa08-f6c73d8d9b42_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz i za link.

Oferta jest swietna ale mam w zwiazku z tym pytanie. Czy lusterka, ktore oferujecie Panstwo w sklepie internetowym macie fizycznie w swojej siedzibie?

Poszukuje lusterek do citroena picasso a firma emuk w ogole do citroena lusterek nie produkuje. Pytam poniewaz przymierzalem juz cztery rodzaje lusterek uniwersalnych ktore "Niby" mialy pasowac a okazalo sie, ze nawet zalozyc ich nie mozna. W zwiazku z tym jestem w stanie pofatygowac sie do Was osobiscie w celu przymierzenia zanim wydam kilkaset zlotych. Czy jest taka mozliwosc?

 

Bede wdzieczny za komentarze i sugestie odnosnie naszej strony

 

Jak wspomnialem wczesniej, uwazam, ze oferta jest potezna, ale mam nadzieje (i pewnie nie tylko ja), ze realizacja zamowien bedzie na duzo wyzszym poziomie niz u konkurencyjnego przedstawiciela Movery, ktorym jest firma Smolicz z okolic Poznania. Na temat tej firmy wypowiadalismy sie juz tu na forum, wiec nie ma co powtarzac. Dodam tylko, ze towar, ktory zamowilem 26 maja dotarl do mnie o ile pamietam w okolicach polowy pazdziernika :drive: Ciesze sie, ze mam to juz w domu ale niestety zabawki czekaja na sezon 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chwilowo posiadamy na miejscu tylko modele Beretta i Touring (z uniwersalnych lusterek), prosiłbym o przesłanie na info@elcamp.pl zdjęcia Pana lusterka i spróbuję dobrać coś odpowiedniego.

 

Odnośnie obsługi i terminów realizacji (nieco się zareklamuję :drive:

Sukcesywnie tworzymy magazyn najczęściej rotujących towarów i w przypadku, kiedy towar jest u nas na miejscu dostawa odbywa się maksymalnie w terminie 3 dni (często wręcz na następny dzień). Niestety obawiam się, że nie będziemy wstanie posiadać u siebie pełnej oferty (jest to ponad 10 000 pozycji) i w przyszłym sezonie (kwiecień - październik) postaramy się utrzymać (jak to miało miejsce w bieżącym sezonie) cotygodniowe dostawy z niemieckiej Movery, zamawianych towarów , co za tym idzie czas oczekiwania na towar, którego chwilowo nie posiadamy powinien wynieść nie więcej jak 14 dni.

 

Poza sezonem ze względu na mniejszą ilość zamówień, dostawy realizowane są w miesięcznych odstępach.(mam nadzieję, że w przyszłości skrócimy ten termin)

 

Naszym głównym profilem działalności są AKCESORIA. Pozwala nam to na odpowiednią obsługę klientów.

Do momentu uruchomienia sklepu internetowego, sprzedawaliśmy akcesoria głównie za pośrednictwem allegro. Poniżej wklejam link do komentarzy, które udało się nam zebrać w przeciągu zaledwie kilku miesięcy:

allegro elcamp.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby również obsługę sklepu internetowego prowadzić na najwyższym poziomie.

 

Liczymy na Państwa sugestie i uwagi, które z pewnością pozwolą nam na jeszcze lepszą obsługę, na której przecież zarówno Państwu jak i nam najbardziej zależy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chlopy pomozta.

Sa takie lusterka . Problem w tym, ze za diabla nie potrafie sobie wyobrazic jak je sie zaklada.

Czy te grube ramiona sa gietkie i obejmuja z tylu lusterko :ok:

Ma ktos taki wynalazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to ten trójkątny stelaż w całości znajduje się po jednej stronie lusterka (ta gruba część jest chyba elastyczna) a przymocowuje się to przeciągając po drugiej stronie ten gumowy pas z haczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.