Skocz do zawartości

Nauka jazdy???


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam !!!

 

650 zł zamiast 1300 zł! Promocyjne ceny na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B+E. Spełnij swoje marzenie i zdobądź prawo jazdy na motocykl lub samochód z przyczepą w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Elkar” w Sosnowcu.

 

Ja w tym roku robiłem u nich B+E i zdałem bez problemu. Kupiłem oferte przez portal "Nasze Zniżki" Rada dla ciebie Zadzwoń do właściciela " Elkar " i powiedż że chcesz kupić oferte z portalu jest szansa że zrobisz prawko za 600 zł myśle że sie dagadacie.

Jak masz jakieś pytania to pisz !!!

post-6046-0-46952100-1313676154_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy nauka jest na taki samym zestawie jak egzamin, przy E to wazne.Znam dobry ośrodek w bielsku ,niestety to kawałek drogi ale zdawlnośc dobra i nik nie każe cofac pod kulę.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na kursie uczysz się na Fordzie Galaxy z Przyczepka taką samą jaka jest na egzaminie A egzamin masz na VW T5 - ale to naprawdę żadna różnica T5 ma duże lusterka i cofa się fantastycznie .tn24camping.gif

 

Co do egzaminu na placu manewrowym , egzaminator pozwalał przy cofaniu po łuku czy pod kulkę wysiadać dowolną ilość razy i robić ewentualne korekty - niebyło z tym żadnego problemu. Jedynie na co zwracał uwagę to sygnalizowanie kierunkowskazem wszystkich manewrów wykonywanych na placu manewrowym . Przez co jednemu panu podziękował ( szkoda tego Pana szykował się na wakacje z cepką).

 

Także kolego niebój się egzaminu Głowa do góry na pewno wszystko będzie O.K

 

 

Pozdrawiam moriss !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się poco dokupywać 2 godz dodatkowo.niewiem.gif

 

Do WORD idziesz tylko na egzamin a nie na jazdy dodatkowe.

 

 

 

W moim przypadku jak robiłem B+E w szkole jazdy ÔÇťXXXXX”

 

Po 6 godzinach cofania powiedziałem już mi wystarczy , a godz kursowych było 15.

 

Trzeba tylko przypilnować instruktora żeby wytłumaczył tobie wszystkie wykonywane

 

manewry na placu manewrowym i które linie do czego służą.

 

I wtedy będzie wszystko O.K

 

Pozdrawiam moriss.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z placem jest mniejszy problem niż z jazdą po mieście.

Zdawałem egzamin rok temu w Bydgoszczy i tutaj oblewało

około 60 % osób właśnie na mieście.

Plac potrenujesz pod okiem instruktora, a na ulicy każdy ma swoje

nawyki, które bardzo denerwują egzaminatorów.

Przy mnie oblał gość za to, że prawą rękę przymał na lewarku.

Ja dostałem upomnienie za ustawienie się na skrzyżowaniu

na środkowym pasie. Elka zawsze staje na prawym.

Ja staję na tym, który jest wolny, a prawy był zapchany.

To się dowiedziałem, że nie powinienem wjeżdżać jeśli nie mogę stanąć na lewym.

Może u was jest lepiej ale u nas czepiają się do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2001 roku jeżdżę z przyczepą a raczej jeździłem bo w tym roku byłem bez :oslabiony: . No i wiem co nieco o cofaniu

przyczepą która ma 5,5 metra ale nikt mnie nie popędzał, no a tu jest egzamin i wiadomo czepiają się wszystkiego

ale muszę iść bo mojej "DYSKOTEKI" nie sprzedam :nono: tak że chyba po prostu pójdę na kurs byle gdzie a egzaminem

będę przejmował się później. :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.