Jump to content

bąków - 19/20.08 ->

bodzioklb
 Share

Recommended Posts

bede stacjonował tam od 20.08 do 23.08... zapraszam - moze sie spotkamy?

prognoza pogody na przyszly weekend wydaje sie byc optymistyczna :D

post-728-0-06818000-1313301720_thumb.jpg

Wierzysz w to?? ja przestałam :oslabiony: poza tym pogodynka zawsze na kilka dni do przodu pokazuje słoneczną pogodę poczym aktualizuje na tę właściwą

Mam chyba juz depresję z braku błękitnego nieba i z optymistki staje się pesymistką :niewiem:

jesli bedzie zimno i deszczowo to jest duze prawdopodobienstwo ze woda w basenie bedzie cieplejsza od otoczenia :D

a tak na serio... wszedzie trabia ze idzie ocieplenie... a jesli nawet pogody nie bedzie - jest przyczepa,jest przedsionek, jest grill, mam 4 dni wolne wiec wole siedziec z dzieckiem na kempingu jak w blokowisku ;)

Edited by bodzioklb (see edit history)

jesli bedzie zimno i deszczowo to jest duze prawdopodobienstwo ze woda w basenie bedzie cieplejsza od otoczenia :D

a tak na serio... wszedzie trabia ze idzie ocieplenie... a jesli nawet pogody nie bedzie - jest przyczepa,jest przedsionek, jest grill, mam 4 dni wolne wiec wole siedziec z dzieckiem na kempingu jak w blokowisku ;)

to fakt, na szczęście nie siedzę w blokowisku i mogę zrobić kamp na podwórku za domem, wystarczy rozłożyć przedsionek przed przyczepą :brawo: gril tez stoi, ale chciałoby się gdzieś nad większą wode :(

tak wiec, pogoda byla zajefajna... mozna bylo sie opalac i kapac bez szoku termalnego...

zapomnialem dodac ze woda w basenie jest ciepla :D mozna odrazu wskakiwac...

wiec jak ktos ma czas i checi to zapraszam na weekend - na kempingu wczoraj lekko przewialo turystow i jest troche wolnego miejsca

bede tam na nastepny weekend rowniez wiec mozna pogrillowac ;)