Skocz do zawartości

Dla kobiet i nie tylko...


Alutek

Rekomendowane odpowiedzi

Alutek, nie jesteś sama :) masz kochającego męża, wspaniałe dzieci i mnóstwo przyjaciół, o których może nie wiesz. Choćby Twój blog - wizyty i wpisy świadczą, że JESTEŚ POTRZEBNA wielu ludziom.

"Ducha nie gaście

 

Popieram to w stu procentach , a utwór Dżemu - Do Kołyski - jest poprostu super , słucham tego często, prawdziwe motto do życia.

Słucham tez często tej pani o słodkim glosie.

Edytowane przez janbas56 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutek,jak jest mi żle to słucham muzyki filmowej i nie tylko, jest kilka utworów polecam wam choć smutne podnoszą na duchu :ok:

 

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat potrzebny szacunek dla Pani Alutek.

 

Co nas też wzrusza? Muzyka , a z poezją potrafi wycisnąć łzy.

 

Spodobała mi się melodia: http://www.youtube.com/watch?v=rADfiWi1vik&feature=related

 

Słowa w moim rozumieniu: W cichej dolinie jest wioseczka mała

 

W wieczornym mroku wszystko spokojnie śpi

 

Lecz jedno okno otwarte jest a w nim dziewczyna

 

Gorące roni łzy.

 

Na niebie księżyc , zagląda do okna dziewczyny

 

I pyta dlaczego Ty nie śpisz tylko ronisz łzy?

 

... „słowik” śpiewał, wzruszył serce moje,

 

Ja mu oddałam miłość i serce, a on teraz odszedł...

 

Może ktoś z polotem poety ułożył by ten tekst do melodii?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z polotem poety ułożył by ten tekst do melodii?

 

 

Mogę spróbować:) piszę wiersze i mam już w dorobku 2 w ten sposób ułożone piosenki, więc wyślij mi na prywatną albo tu cały teks :gitara:

 

ps: fajnie jest pić herbatkę i słuchać WASZYCH ulubionych kawałków :skromny:

Edytowane przez Alutek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Alicji, zrobiło się ciepło i przytulnie na forum :przytul: Każesz dziewczyno zatrzymać się, pomyśleć, sięgnąć do wnętrza :calus: Fajnie, że jesteś.

 

 

Edyta

 

Dziękuję , ale nie było by mnie tu bez Was i bez echa na temat , który założyłam :wub: zatem....

 

:bzik: Edytowane przez Alutek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Alicji, zrobiło się ciepło i przytulnie na forum :przytul: Każesz dziewczyno zatrzymać się, pomyśleć, sięgnąć do wnętrza :calus: Fajnie, że jesteś.

 

 

Edyta

 

To prawda , forum zyskało - serce. :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janbas - nie zgodzę się. Forum serce miało wcześniej. Teraz tylko to serce zostało odkryte :-) I zaczęto o nim mówić za sprawą Ali - głośno!

 

Całkiem możliwe , one było i nikt go nie widział, no ale teraz widać je wyrażnie - pozdrawiam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze serce bije coraz mocniej, coraz więcej osób daje siebie, to co w nas, to co nasze, co prawdziwe... Wchodząc na forum zawsze czułem się tu dobrze, tak... rodzinnie, ogromna życzliwość i bezinteresowna pomoc z wszech stron. A teraz... jest jeszcze fajniej :) :) :)

 

PS. Dodam, że zawsze z dystansem podchodziłem do czatów, nie mam konta na Facebooku ani na NK. Tu jest jakoś inaczej. Tu czuję się bezpiecznie :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.