Jump to content

Wniebowzięcie NMP -Turawik 12-15.08.2011

Wotr
 Share

Recommended Posts

Szykuje sie mały spocik na turawiku,chętnych zapraszamy.Niestety tym razem bez baloników i cukrowej waty Wirek ma urlop do maja 2012 :hehe: ,zatem spontan i byczenie na słonecznej plaży Turawy.

Ja najprawdopodobniej będę w sobotę po południu ,ale niektórzy przyjadą jak pan Bóg nakazał w piątek .Koszyki na grzyby i wędki mile widziane ,pogoda zamówiona do zobaczenia . tu link do pola : http://www.turawik.pl/

Witam wszystkich cieplutko.a można coś więcej o tym turawiku usłyszeć? nigdy tam nie byliśmy. Jesli można chętnie się dołączymy na tem weekend .prąd i woda już się doczytałam że jest.Wspminka o grzybach sugeruje las.A mojego kundla to wyrzucą czy nie?? Zaopatrzenie jakowe s na miejcu jest czy wszystko brać ze sobą.No i czy jeszcze załapiemy się na miejsce pod kamper ,czy obudziłam się z ręka w nocniku???.POzdrowionka wszystkim .ELMO + załoga :niewiem:

Szykuje sie mały spocik na turawiku,chętnych zapraszamy.Niestety tym razem bez baloników i cukrowej waty Wirek ma urlop do maja 2012 :hehe: ,zatem spontan i byczenie na słonecznej plaży Turawy.

Ja najprawdopodobniej będę w sobotę po południu ,ale niektórzy przyjadą jak pan Bóg nakazał w piątek .Koszyki na grzyby i wędki mile widziane ,pogoda zamówiona do zobaczenia . tu link do pola : http://www.turawik.pl/

Elmo,wiem tyle co i Wy :ok: , miejsca jest sporo (choć miedzy drzewami) i damy rade ,lanca z nami jedzie wiec psy można zabierać :) .Sklepik jest ,promenada z barami jest tylko słońce zamówić . :skromny:

Dzięki.Jeszcze jedno -czy mam tam dzwonić i klepać miejsce ,czy jechać w ciemno?? Jak reszta to załatwia??:klotnia:

Elmo,wiem tyle co i Wy :ok: , miejsca jest sporo (choć miedzy drzewami) i damy rade ,lanca z nami jedzie wiec psy można zabierać :) .Sklepik jest ,promenada z barami jest tylko słońce zamówić . :skromny:

Jedziemy w ciemno,miejsca jest dość musimy sie tylko znowu w kółeczko ustawić jak w Kościerzycach :):gitara::piwko::piwo::yay::pub::-]:ok: itp :)

Właśnie rozmawiałem z właścicielem pola i miejsce dla nas odgrodzi a jutro wieczorem będzie tam Naczelny Moher (Janbas56) i Wiesiek7476 to ustawią sie tak żeby było ok.

Cena za pobyt na polu to 20 zł za przyczepę z prądem ale prąd szanujemy tzn bez farelek i grzejników elektrycznych.

no to przyjade Was odwiedzic :D... solo bez cepki... a jak bedzie ladna pogoda to moze i nawet moje dziewczyny sie skusza na rekonesans po Turawie

Mareczku ,zasłuzyłeś na kieliszek chleba hehehe :ok:

I jescze sprawa organizacyjna, płacimy wspólnie tzn.zbieramy kase i płacimy właścicielowi.

Edited by Wotr (see edit history)

My niestety nie możemy przyjechać:oslabiony:

:sciana:

Meldujemy się w sobotę.Planujemy wyjazd z wrocławia ok.7-8 rano.Do zobaczenia.Ciepłe pozdrowionka ELMO + załoga :krzykacz:

Jedziemy w ciemno,miejsca jest dość musimy sie tylko znowu w kółeczko ustawić jak w Kościerzycach :):gitara::piwko::piwo::yay::pub::-]:ok: itp :)

Weekend wolny :gitara: ruszamy z wroo koło 15 :) ,elmo szykujcie dla nas ładną miejscóweczke :hehe:

Pamiętajcie o flagach forumowych,łatwiej będzie się mozna znależdż :ok:

Pamiętajcie o flagach forumowych,łatwiej będzie się mozna znależdż :ok:

Załatwione

post-4293-0-15271500-1313226817_thumb.jpg