Skocz do zawartości

Wniebowzięcie NMP -Turawik 12-15.08.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje sie mały spocik na turawiku,chętnych zapraszamy.Niestety tym razem bez baloników i cukrowej waty Wirek ma urlop do maja 2012 :hehe: ,zatem spontan i byczenie na słonecznej plaży Turawy.

 

Ja najprawdopodobniej będę w sobotę po południu ,ale niektórzy przyjadą jak pan Bóg nakazał w piątek .Koszyki na grzyby i wędki mile widziane ,pogoda zamówiona do zobaczenia . tu link do pola : http://www.turawik.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko.a można coś więcej o tym turawiku usłyszeć? nigdy tam nie byliśmy. Jesli można chętnie się dołączymy na tem weekend .prąd i woda już się doczytałam że jest.Wspminka o grzybach sugeruje las.A mojego kundla to wyrzucą czy nie?? Zaopatrzenie jakowe s na miejcu jest czy wszystko brać ze sobą.No i czy jeszcze załapiemy się na miejsce pod kamper ,czy obudziłam się z ręka w nocniku???.POzdrowionka wszystkim .ELMO + załoga :niewiem:

Szykuje sie mały spocik na turawiku,chętnych zapraszamy.Niestety tym razem bez baloników i cukrowej waty Wirek ma urlop do maja 2012 :hehe: ,zatem spontan i byczenie na słonecznej plaży Turawy.

 

Ja najprawdopodobniej będę w sobotę po południu ,ale niektórzy przyjadą jak pan Bóg nakazał w piątek .Koszyki na grzyby i wędki mile widziane ,pogoda zamówiona do zobaczenia . tu link do pola : http://www.turawik.pl/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo,wiem tyle co i Wy :ok: , miejsca jest sporo (choć miedzy drzewami) i damy rade ,lanca z nami jedzie wiec psy można zabierać :) .Sklepik jest ,promenada z barami jest tylko słońce zamówić . :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Jeszcze jedno -czy mam tam dzwonić i klepać miejsce ,czy jechać w ciemno?? Jak reszta to załatwia??:klotnia:

 

Elmo,wiem tyle co i Wy :ok: , miejsca jest sporo (choć miedzy drzewami) i damy rade ,lanca z nami jedzie wiec psy można zabierać :) .Sklepik jest ,promenada z barami jest tylko słońce zamówić . :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z właścicielem pola i miejsce dla nas odgrodzi a jutro wieczorem będzie tam Naczelny Moher (Janbas56) i Wiesiek7476 to ustawią sie tak żeby było ok.

Cena za pobyt na polu to 20 zł za przyczepę z prądem ale prąd szanujemy tzn bez farelek i grzejników elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku ,zasłuzyłeś na kieliszek chleba hehehe :ok:

 

I jescze sprawa organizacyjna, płacimy wspólnie tzn.zbieramy kase i płacimy właścicielowi.

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się w sobotę.Planujemy wyjazd z wrocławia ok.7-8 rano.Do zobaczenia.Ciepłe pozdrowionka ELMO + załoga :krzykacz:

 

Jedziemy w ciemno,miejsca jest dość musimy sie tylko znowu w kółeczko ustawić jak w Kościerzycach :):gitara::piwko::piwo::yay::pub::-]:ok: itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.