Jump to content
Tomii

Meble kempingowe?

Recommended Posts

Tombr

Maras a powiedz mi gdzie można taki daszek zdobyć ?

gfizyk

Kiedyś sprzedawał Eddie. Możesz zapytać Panią Beatę (nawet jest wątek z namiarem na ogłoszeniach).

Maras

Tombr , możesz sprawdzić u Eddie-go, u Pani Beaty tak jak napisał Grzesiek . Można poszukać na allegro w akcesoriach lub częściach do przyczep kempingowych pod nazwą : daszek lub zadaszenie. I jeszcze jest opcja zakupu nowego bo prawie każdy producent przedsionków ma w swojej ofercie takie dodatkowe daszki.I pamiętaj ,że daszki szyte są w różnych rozmiarach i nie każdy ma kedrę aby przypiąć go do przyczepy.

patriks

http://www.przedsionki.net/

Powyższy link do Eddiego, jeszcze ma tam jakieś przedsionki i daszki.

Ja zakupiłem u Eddiego daszek i ma kedrę oraz zamek na wpięcie jako przedłużenie przedsionka :-)

Niestety przedsionek nie ma zamka aby wpiąć w niego daszek :-(

Pozdr

Tombr

Dzięki za namiary :-)

p.s. eddi ma na stronie konia trojańskiego :-(

LYSY

Zakupiłem w Jysku http://www.jysk.pl/165/386/698/S370694/a/catalog rewelacja. Duży, lekki, składany stół. Wygodne i nawet solidne foteliki. Sporo ważę, także spokojnie wytrzymują wagę 110 kg

Gorąco polecam. Widziałem takie same tylko z jakimś logo firmy kempingowej i kosztowały dwa razy więcej. W takim razie PO CO PRZEPŁACAĆ JAK NIE WIDAĆ RÓŻNICY..

Sowa_77

Miałem takie same, tylko niebieskie przez 3 lata (też z Jysku), niestety w ostatnią sobotę usiadł mój brat (około 100kg) i jedno pękło, ale faktycznie, za tę cenę polecam.

Fakt, że z tym jednym krzesłem od początku było coś nie tak, nie wskakiwała podpórka przedramienia na swoje miejsce, ja o tym wiedziałem i obchodziłem się z nim ostrożnie, on nie wiedział i tak to się skończyło :hehe:

Dokupię drugie, ale niestety będzie miało inny kolor.

Edited by Sowa_77 (see edit history)

Bluesmen

p.s. eddi ma na stronie konia trojańskiego :-(

No u mnie też pokazało.

patriks

Sowa77 w Selgrosie były takie krzesełka, właśnie w kolorze szarym i w niebieskim też chyba były (powinny jeszcze być).

post-1522-0-53801700-1311226305_thumb.jpg

Edited by patriks (see edit history)

donald

A ja kupiłem w Jysku takie zielone Campmanna i niestety nie wytrzymały jednego wyjazdu....popękały plastiki blokujące podlokietniki... dobrze ze paragon trzymałem w lodówce to nie zblakł, i oddali kase IThankYou.gif

Sowa_77

Sowa77 w Selgrosie były takie krzesełka, właśnie w kolorze szarym i w niebieskim też chyba były (powinny jeszcze być).

post-1522-0-53801700-1311226305_thumb.jpg

Dzięki, szkoda, że w mojej okolicy nie ma selgrosa.