Skocz do zawartości

Tłuste - biesiadne świętokrzyskie pożegnanie lata


Rekomendowane odpowiedzi

ZAPROSZENIE

 

Jak co roku tradycyjnie zapraszamy wszystkie caravaniarskie załogi , którym bliskie lub po drodze jest południe Polski na zakończenie lata w Gackach.

To sierpniowe spotkanie dla stałych i tych nowych odwiedzających jak również dla tych co pierwszy raz ... odbędzie się w sierpniu

26 - 28 z możliwością przedłużenia wizyty na naszym campingu. 27 sierpień / sobota / - kolejna edycja cholesterol PLUS 2 biesiada z degustacją to okazja do dyskusji i podsumowania wrażeń z wypraw tych bliskich i dalekich, spotkania starych, nowych znajomych ze szlaku wypraw i odpoczynku.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego campingu.

Informacje dotyczące cholesterol PLUS 2 zobaczycie na naszej witrynie w razie pytań prosimy dzwonić bezpośrednio do recepcji 604147334.

camping - cholesterol PLUS 2 www.campinglochness.blog.onet.pl

 

Ewentualna lista, która powstanie pod tematem będzie tylko informacyjna dla forumowiczów kto się do nas wybiera z karawaning.pl . Zgłoszenia przyjazdu przyjmujemy tylko telefonicznie.

Pozdrawiam i do zobaczenia przy tłuszczyku!

arturo38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt imprezy?

Track222 cennik na ich stronie koszt w zależności od terminu wjazdu , wyjazdu i składu załogi . Koszt cholesterol PLUS 2 to 5 zł / osoba

 

Powtórka tłuszczyku! Telefon rezerwacyjny wykonany zatem otwieram listę

 

1. Grzes07 przyczepa 2 + 1

 

2. Józefo przyczepa 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPROSZENIE

 

Jak co roku tradycyjnie zapraszamy wszystkie caravaniarskie załogi , którym bliskie lub po drodze jest południe Polski na zakończenie lata w Gackach.

Zgłoszenia przyjazdu przyjmujemy tylko telefonicznie.

Pozdrawiam i do zobaczenia przy tłuszczyku!

arturo38

 

kolego: 1 "wszystkie caravaningowe załogi"

2 masz bonusy u któregoś z operatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 masz bonusy u któregoś z operatorów

 

:ok:

a może to numer w stylu 0700 ... 12z/min :>

 

 

arturo38

a jak nie zadzwonię to mnie nie wpuścicie ??

rozumiem że cena zlotowa = "cennikowa" ??

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na imprezie rozpoczynającej sezon i do ceny za pobyt dopłaca się jeszcze 5 zł. Nie bardzo rozumiem złosliwości, które sie tu pojawiają. Zgłasza sie przyjazd telefonicznie, bo tak pewnie jest łatwiej właścicielowi ze względów organizacyjnych. Poza tym podano stronę gdzie można się zapoznać ze szczegółami imprezy. Wyjasniono tam równiez dlaczego przyjazd dobrze jest zgłosić. Poza tym nie bardzo rozumiem dlaczego macie taki problem z wykonaniem jednego telefonu. Pozdrawiam.

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ciekawa :ok:

Czasu sporo , jak nic nie wymyślę ciekawszego to będę. :hej:

 

Skoro Marcinie i ty się wybierasz i Rysio też rozpatruje ten pomysł to może i mi się uda zebrać w kupę i przyjechać ( tylko małżonkę musiałbym ściągnąć znad morza bo urlopuje sobie z małym )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na imprezie rozpoczynającej sezon i do ceny za pobyt dopłaca się jeszcze 5 zł.

 

chyba na poprzednie zloty był jakiś rabat i nie liczono nas "z cennika", stąd moje pytanie

 

ja np nie wiem czy przyjadę bo akurat sobotę mam zajętą ... więc jak przyjadę to na partyzanta

zresztą po to mam budę żeby nie musieć robić jakiś wcześniejszych rezerwacji - wsiadam i jadę zobaczyć się ze znajomymi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

ja np nie wiem czy przyjadę bo akurat sobotę mam zajętą ... więc jak przyjadę to na partyzanta

zresztą po to mam budę żeby nie musieć robić jakiś wcześniejszych rezerwacji - wsiadam i jadę zobaczyć się ze znajomymi :ok:

 

Z tekstu mi Konrad wyciąłeś. :dzieki::yes:

 

 

Obok Gacek ciekawa imprezka się szykuje, w tym terminie. Nie trzeba dzwonić a i opłaty są ok. Stół też zastawiony. :bravo:

 

Pozdrawiam :banan:

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w tamtym roku na zakończeniu lata to i w tym planujemy . Zgłoszenie telefoniczne już jest ,pozostaje tylko wysuszyć swoją "karawanę" po bieszczadzkich ulewach i można na kilka dni w Gackach zagościć . Co tu dużo pisać -do miejsc w których jest miło i fajnie się odpoczywa lubimy zawsze wracać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.