Jump to content

podpowiedzcie mi proszę

GregorY
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Obecnie jestem rozbity w sopocie (nr 67), ale tak mysle, żeby na tydzień przed końcem urlopu zmienic miejsce stacjonowania.

Przeglądam nasz katalog i zastanawiam się gdzie, niestety wspomniany katalog jest dość skąpy w opiniach.

Generalnie wolałbym do 100 - 150 km od Sopotu - warunek - musi być nad morzem i w zasadzie nie wiem co wybrać.

Czy możecie mi podpowiedzieć cobyście wybrali, co polecacie? Wolałbym usłyszec rady od ludzi, którzy własnie biwakują lub byli w tym sezonie.

jest co prawda jeszcze troche czasu, ale z góry dzięki za podpowiedzi.

(jesli wybrałem zły dzial - proszę admina o przesunięcie)

Masz wybór od Władka do Ustki grinser006.gif. W sumie wszędzie to samo: lody, gofry, kebaby i żółte tabliczki z napisami "Prezes Darek" palacz.gif.

Ja na Twoim miejscu pojechał bym do Lubiatowa. Czemu? Bo nigdy tam nie byłem. Lubiatowo ma jednak dwa minusy: problemy z prądem, no i ceny (w tym ceny prysznica).

Na pewno nie jedź do Gąsek bo tam kradną :lol: zresztą gdzie nie kradną :tuk: i "prezes Jasiu " nic w tej materii nie pomoże

Na pewno nie jedź do Gąsek bo tam kradną :lol: zresztą gdzie nie kradną :tuk: i "prezes Jasiu " nic w tej materii nie pomoże

do gąsek ma więcej ka 100km więc pewnie i tak odpuści hehe%281%29.gif

Polecam Ci Ustkę. Masz tam fajny kemping - Morski. Sama Ustka zrobiła na mnie w tym roku bardzo dobre wrażenie. Ładna promenada, fajne deptaki w lesie, ładna plaża. Polecam!

Ja będę w Ustce. Byłem w Zaciszu. W tym roku spróbuję wetknąć się do Albatrosa.... jutro wyjazd.

Byłem w Albatrosie na początku lipca, rozbiłem się blisko bramki wyjściowej na plażę. Udało mi się, ponieważ chwilę przede mną ktoś opuścił to miejsce, a innego nie było. Tak na marginesie, niewiele tam miejsc na przyczepy. Problem był jednak w tym, że morze było tak wzburzone, że po 3 dniach miałem już serdecznie dość jego szumu. :P

Ale polecam Ustkę, piękna miejscowość. :) Deptaki ekstra, Biedronka blisko. :)