Jump to content

Znowu nowicjusz z pytaniami

nika
 Share

Recommended Posts

Witam!

Mój mąż zapragnął spędzić cześć września w Chorwacji w kamperze ja jako ,,posłuszna ,,żona postanowiłam sprawdzić jak to wygląda w realiach,i mam kilka pytań

Gdzie wypożyczę za sensowne pieniądze kampera ,a może lepiej przyczepę? chociaż kamper jakoś bardziej mi pasuje,czy wypożyczać w Polsce ,czy może znacie jakieś wypożyczalnie w Chorwacji ,na co zwracać uwagę wypożyczając,jak traktowane są kampery w Chorwacji .Boję się wpakować na jakąś mieliznę w przepisach.Pozdrawiam nIka

Jeśli chcecie pojechać w miejsce docelowe i tam leniuchować na kempingu nie zwiedzając okolicy bliższej lub dalszej to kamper jest ok. Jeśli, jednak jesteście aktywni, to pamiętaj, że za każdym razem gdy będziecie chcieli gdzieś pojechać musicie zwijać cały dom. Przyczepa, natomiast zostaje na miejscu, a wy jedziecie autem .

Koszty opłat drogowych i kempingowych są takie same, lub bardzo zbliżone dla przyczepy i dla kampera. Koszt wypożyczenia kampera dużo większy niż przyczepy i nie wiesz co w silniku siedzi. Koszty paliwa podobne, lecz zależą od silnika w kamperze , swoje auto znasz.

Edited by alegremente (see edit history)

Nika - a może warto rzucić okiem na kilka wątków tutaj?

http://forum.karawaning.pl/forum/69-slowenia-chorwacja-czarnogora-serbia-kosowo-bosnia-i-hercegowina/

Jest nawet aktualny wąteczek n/t Chorwacja 2011. Polecam lekturę. Dowiesz się wszystkiego czego chcesz, a może nawet i więcej.... :-)