Jump to content

Zwierzęta

Radosz
 Share

Recommended Posts

Witam;

Podczas ostatniej wizyty na jednym z kempingów, naszły mnie różne przemyślenia, ale to już wiecie :skromny: .

Co wieczór przypływały do molo nad jeziorem łabędzie, pewnego razu jednemu młokosowi zwróciłem uwagę że nie należy bić zwierząt. Babcia tego młokosa (tak sądzę), zwróciła mi uwagę że nie moja sprawa i nie powinienem zwracać jemu uwagi.

Ogranęło mnie pełne :sciana: . Zostawię to bez dalszego komentarza.

Proszę Was bardzo wszystkich którzy cenią przyrodę i zwierzęta o potępianie również takich lub podobnych przypadków.

OBROŃCA ZWIERZĄT.

nie dziabnął go ... szkoda :?

mnie dziady kiedyś chciały podziobać, a tylko chlebka im dawałem ...

nie dziabnął go ... szkoda :?

mnie dziady kiedyś chciały podziobać, a tylko chlebka im dawałem ...

Taka ich jest natura, tylko tak się moga obronić. Przypomnę to są tylko dzikie zwierzęta. Wyobraź sobie co zrobiłby ci dziki lew :skromny:.

...zwróciła mi uwagę że nie moja sprawa i nie powinienem zwracać jemu uwagi.

Rodzie wychowali mnie na kulturalnego człowieka (przynajmniej tak mi się wydaje), ale taka swołocz usłyszałaby z mojej strony co najmniej "ciętą ripostę" jeśli nie kilka "ciepłych" słów.

Na marginesie to znęcanie się nad zwierzętami jest przestępstwem a na dodatek łabędź niemy objęty jest "gatunkową ochroną zwierząt". Cokolwiek by to nie znaczyło zawsze "kota można pogonić".

znaczy jak je bił , nie odpłyneły ?

.... w sumie to nic.

Radosz u nas w kraju "hołoty" nie brakuje. Jaka babcia taki wnuczek. Brak elementarnych zasad wychowania skutkuje takimi zachowaniami jak opisałeś.Babcia powinna chodzić PURPUROWA na twarzy ze wstydu. Pozdrawiam Lucek.

Edited by Lucek26 (see edit history)

Jeśli towarzystwo prymitywne nie ma szacunku do siebie, swoich bliskich , innych ludzi to zwierząt tym bardziej nie uszanuje. Tacy szanują innych wtedy gdy się ich boją. Może jakiś odważny łabądek, a w obronie młodych potrafią zrobić wiele, kiedyś poszczypie smarkacza w tyłek albo w inne bardziej bolesne miejsce, to nabierze on przynajmniej respektu.

Moim zdaniem, to ten łabądek powinien najpierw dopaść tą babcię. Bo dziecko jest takie, jak pozwalają na to dorośli.

Potępiam.

Radosz trzeba policją postraszyć na 90% skutkuje.

Ostatnio taka babcia krzyczała na mojego syna że biega na trawie, nie wytrzymałem.