Skocz do zawartości

Wypożyczalnia


miromir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Nadszedł czas na pierwsze kroki w przyczepowej materii.

 

Wymyśliłem sobie wyjazd na 10-12 dni nad Pojezierze Lubuskie i Bałtyk. Jak większość zaczynających przygodę (i nie będąc przekonanych co do ewentualnego entuzjazmu Lepszej Połowy tudzież Dzieciarni), postanowiłem wypożyczyć dwa kółka na zapoznanie się z tematem. Ponieważ w moich okolicach z wypożyczalniami posucha, poszukałem tu i ówdzie i znalazłem wypożyczalnię w okolicy Gostynia, ściślej bliżej Dolska a jeszcze ściślej w miejscowości Ostrowieczno (adres www łatwy do odnalezienia).

 

I tu pytanie do Szanownej Braci: czy ktoś wie, czy ktoś podpowiedzieć może cokolwiek na temat specyfiki ww wypożyczalni (stanu sprzętu, klimatu, etc.). Nie ukrywam że lama ze mnie a nie chciałbym aby ferajna (i ja) zraziła się przez to że Tacie strucla wcisnęli.

 

Bardzo liczę więc na wskazówki.

 

Pozdrawiam mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Tyle że pomyślałem że ktoś zna firmę po prostu...

 

Zdjęcia dostałem mailem i nie wiem czy mogę je sobie ot tak powiesić. Może mógłbym komuś dobremu również wysłać mailem albo jakoś?

 

 

Bardzo proszę o oświecenie w tej sprawie.

 

Pozdrawiam /M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem wypożyczalnię w okolicy Gostynia, ściślej bliżej Dolska a jeszcze ściślej w miejscowości Ostrowieczno (adres www łatwy do odnalezienia).

 

I tu pytanie do Szanownej Braci: czy ktoś wie, czy ktoś podpowiedzieć może cokolwiek na temat specyfiki ww wypożyczalni (stanu sprzętu, klimatu, etc.)

 

Dwa lata temu też brałem od nich przyczepkę na mój pierwszy wyjazd. Sprzęcik swoje latka miał, ale wszystko sprawne, bez obcych zapachów. Jeśli dobrze pamiętam to był ten Buerstner.

Właściciele to bardzo sympatyczni ludzie. Ja byłem bardzo zadowolony i z obsługi jak i ze sprzętu oraz wakacji z przyczepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcesz wypożyczyć? Ja mogę obejrzeć fotki, ale niestety dopiero w piątek. Jutro rano wyjeżdżam służbowo i wracam w nocy....:niewiem:

 

Domyślam się, że chodzi o http://www.przyczepycampingowe.com.pl/

którą budkę chcesz wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o tę wypożyczalnię.

 

Do Grzegorz_D.

Dzięki - zaczynam wierzyć że się uda. Przyczepa ktorą wskazałeś pojawiła się w ofercie jako jedna z dostępnych w interesującym mnie terminie.

 

Do gfizyk.

Baaardzo chętnie wyślę Ci na PW ofertę jaką otrzymałem wraz z moimi możiwościami i oczekiwaniami.

Spróbuję jutro po południu.

Wyjazd w sierpniu, tak więc jeszcze chwila jest.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... chyba ta sama (tyle że ma już _dwadzieścia_ wiosen :-/ ).Rejestrację DW zauważyłem, choć nie wiem co może z tego (dla mnie) wynikać?

 

A wyjazd raczej na żywioł choć ramy są takie by w dwanaście dni zaczepić o Pszczewski Park Krajobrazowy (choć nie wiem gdzie tam zacumować by cicho i sympatycznie było), a potem zobaczyć wreszcie jakieś zimne morze :hehe:.

 

Pozdrawiam /M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.