Skocz do zawartości

Moje poszukiwania czegoś większego


Hultaj i Szelma

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Co sądzicie o tej przyczepie:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1716933848

 

DMC 1300

 

Jak nie sprzedadzą w czasie sezonu wakacyjnego, to może po wakacjach się nią zainteresuję :-)

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina mi się na początku roku powiększy a chłopaki to już praktycznie młodzież ( narzekają już, że mało miejsca w Bambie ). A sądzę, że dalej będą chcieli jeździć z rodzicami :-)

 

Mam C5 1500 DMC, bo Berlingiem to większej budy nie pociągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś gości ao więcej fotek. Z tych niewiele wynika. Tak jak Tomii napisał - tył się nie "zgrywa" z oryginałem, ale w zasadzie nie masz żadnej fotki prawej strony, przodu, tyłu....

Aukcja kończy się za 5 godzin, ale to raczej bez znaczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o opinię o tą markę, ten model - bo odpowiada mi wnętrze i gabaryt, ewentualnie trochę nowszy model...

 

Zakup, tak jak napisałem planuję 4 kwartał 2011 lub pierwszy 2012.

 

Jak nie sprzeda to się po wakacjach pofatyguję, żeby ją obejrzeć, powoli bez napinania się przeglądam też rynki niemiecki i holenderski...

 

Wiem, idę na skróty: możecie mi podać producentów i modele przyczep od rocznika powiedzmy 93 wzwyż, które mają taki układ ( ewentualnie dodatkowe pojedyncze łóżko w środku ) :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, idę na skróty: możecie mi podać producentów i modele przyczep od rocznika powiedzmy 93 wzwyż, które mają taki układ ( ewentualnie dodatkowe pojedyncze łóżko w środku ) :skromny:

 

Szukaj w długościach 530 535 Zarówno Burstner jak i hobby miało taki układ. Niestety nieczęsto spotykany, a przez wielu pożądany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriks - ja w przyszłości będę mierzył w Knausa 500 lub 550. Ma podobny układ jak ta budka. Na jednym końcu podkowa a na drugim wzdłuż osi piętrowe i podwójne rozkładane łóżko. Czyli oddzielny kącik dla dzieciaków.

http://allegro.pl/kn...1711668124.html

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten Knausiak piękny jest.

 

Tak właśnie intensywnie przeglądam i oglądam neta i dochodzę do wniosku, że trzeba podnieść finansową poprzeczkę :-(

 

I chyba wtedy sprzedać Bambę (zobaczy się), bo za bardzo nie chcę jej sprzedawać ( jest w zbyt dobrym stanie i doposażeniu a stracę na niej 50% )... plan jest aby zostawić sobie na ryby, survivale po lasach i na dziko i za 5 lat na wyjazdy biwakowe dla dzieci by była...

 

Czyli kupno na początek 2012 coś w deseń tego Knausa :-)

 

Dzięki Grześku, model zapisałem sobie i będę szukał takich lub podobnych modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po styczniu za viaTolla wszyscy będziemy płacić. Kwestia ile ;-)-

Knaus z okolic 2001 dmc :

500 TK - 1300kg

550 TK - 1500kg.

TK - układ który nas interesuje :-)

Wymiary 500TK:

725x229x254cm (dł x szer x wys)

środek:

564/523cm (z i bez przedniej bakisty)

szer wewn. 216 cm

masa własna 1114kg

spania;

210x137

192x114

2x192x75 (piętro).

Z tego rocznika dostępne w tańszej wersji Blue Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.