Skocz do zawartości

Zakup przyczepy 14-18tys naszych polskich ....


Parzusie

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączenie wody wężem niepotrzebne? Jak ktoś lubi nosić to pewnie nie.

Dwa zbiorniki na wodę? Toż to jest wszędzie. Jeden na zimną drugi na ciepłą. Zależy tylko jakie są duże. Pytanie co podgrzewa wodę. Prąd za który płacimy tak czy owak, czy gaz, który kosztuje ekstra!

Bagażnik na rower? Cóż, ja jadę z przyczepą, a świat zwiedzam na rowerze, który zawsze mam ze sobą. Można tego nie rozumieć:)

 

Nosić wodę ? Owieram korek i wlewam wężem, mylisz pojęcia przyłacze stałe od wlewu zwenętrzengo, dwa zbiorniki to standart ? , chyba jak ktoś ma grzałke w zbiorniku , wszedzie to jest zbiornik a wode grzeje bojler wystarczy odpowiednia instalacja i albo leci ciapła albo zimna.

Nikt nie neguje potrzeby bagażnika ale to nie standart tylko wyposazenie dodatkowe , ty źle rozumesz, kazdy ma inne potrzeby.Jedni rowery ,drugi powie,że nie ma LCD i dekodera HD

Przedsionek to równiez sprawa dyskusyjna ,teraz mam tak duża bude ,że nie potrzebuje przedsionka, rozglądam się tylko za roletą.

 

Wszystko to co piszesz to udogodnienia ,nie standart , sprawdź specyfikacje nowych przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na wielu campingach przyłącze wody zaczyna się pojawiać. W niemieckich przyczepach nie ma podłączenia węża szybkozłączką. Jest to wygodne bo masz bieżącą wodę bez kłopotu i pamiętania o napełnieniu zbiornika. Masz wielką budkę? 5,4 to wielka? OK niech tak będzie. Mój LMC ma 5,3. Rozglądasz się za roletą? Też się nad tym zastanawiałem. Porównałem ceny. Nowa roleta była w cenie przedsionka Starcampa. Wybrałem nowy przedsionek. Co kto lubi jak słusznie zauważyłeś. Rolety zostały skonstruowane do kamperów. W przyczepach są krótkie nie dają nawet pełnego cienia. Fakt, łatwo się je rozkłada, ale parasol słoneczny można rozłożyć jeszcze szybciej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zaczyna się pojawiac ale we Włoszech to standart od kilkunastu lat jak nie więcej ;) rozumiem,że jak tak cenisz wygode to masz równiez pompe do wody szarej,nie mam zamiaru sie sprzeczac na wielkości przyczep, dla mojej trzy osobowej rodziny 540 jest wielka , poprzednio miałem 430.

Krótkie rolety ? długośc dobierasz do przyczepy a głebokośc jest taka jak przedsionka .Dobra bo robi się OT ,koszt przyłacza to max 300zł więc nie jest to ważne przy wyborze przyczepy a tego dotyczy ten temat .

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajman - wątek był ewidentnie określony - przyczepka za 14-18 tys.

Pokaż mi bracie budkę o długości ponad 5 metrów, z grzaniem wody, bagaż rowerowym, kompletnym przedsionkiem, przyłączem wodnym, z opisywanym systemem chlodzenia w dobrym stanie, suchą w miarę nową (czyli II poł lat 90-tych, albo nowsza) za 14-18 tys.

Mierzmy siły na zamiary ... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego pytania :) - jestem poważnie zainteresowany przyczepą MartyB. Jako laik w dziedzinie o przyczepach LMC za dużo nie wiem. Jeżeli możecie podpowiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę podczas "oględzin" byłoby super. Jeżeli znalazłby się ktoś z okolic, kogo mógłbym poprosić o oględziny od strony technicznej byłoby jeszcze lepiej.

 

pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterek - ten link czytałem - raczej chodziło mi w pytaniu o ten konkretny model marty. Na pewno na podstawie zdjęć z jej ogłoszenia dostrzeżecie więcej niż ja i generalnie o takie wskazówki mi chodzi. Oczywiście podtrzymuje swoje pytanie, czy jest ktoś z okolic Michałowic k. Krakowa, kto mógłby zerknąć na nią pod względem technicznym (oczywiście nic za darmo :))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkim chciałem serdecznie podziękować za cenne uwagi, zarówno te z forum, z niektórymi telefoniczne i gg :)

Wczoraj zaliczkowałem LMC 490 K1 W z 2003r, taką wg mnie "wszystkomającą" o rozkładzie idealnym dla nas. Jak ją dowiozę pochwalę się zdjęciami no i ustalimy może jakiś wypad integracyjno - zapoznawczy.

 

 

 

pozdrawiam

Łukasz

post-7629-0-41692700-1312701515_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim chciałem serdecznie podziękować za cenne uwagi, zarówno te z forum, z niektórymi telefoniczne i gg :)

Wczoraj zaliczkowałem LMC 490 K1 W z 2003r, taką wg mnie "wszystkomającą" o rozkładzie idealnym dla nas. Jak ją dowiozę pochwalę się zdjęciami no i ustalimy może jakiś wypad integracyjno - zapoznawczy.

 

 

 

pozdrawiam

Łukasz

 

Lord Munsterland z 2003r, 475cm w przedziale 14-18 tys zł??????????????? To niewiarygodne :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak to jest, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak się przeznacza 14-18tys to się ogląda również te za 20 - 23 tys. Ale jak już się ogląda te za 20 - 23 tys to kątem oka się zerka na te za 28 - 30 :) Już dalej mój wzrok nie sięgał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.