Skocz do zawartości

Spontan - Zakończenie sezonu !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie. Chcę zaproponować spotkanie zamykające sezon 2011. Jako miejsce spotkania proponuję kemping "Przy Baszcie" w Zbąszyniu, w terminie 23 - 25 września. Propozycję tą kieruję do karawaningowców z Polski połódniowo - zachodniej i nie tylko - do Wszystkich chętnych. Kemping "Przy Baszcie" to dość stary obiekt ale to co dla nas najważniejsze czyli sanitariaty są po remoncie, wszystko w kaflach, lustrach itp, czyściutko, gorąca woda całą dobę. Do dyspozycji świetlica dość spora, miejsce na ognisko z zapasem drewna, boisko do siatkówki, plac zabaz dla dzieci, plaża i dobry humor. W pobliżu do zwiedzania Międzyrzecki Rejon Umocnień , Sanktuarium Maryjne w Rokitnie, możliwość zorganizowania wycieczki po jeziorze.

W zależności od ilości chętnych negocjowalna cena za pobyt. Na dzień dzisiejszy ceny w sezonie kształtują się następująco "

 

 

CENNIK

DOMEK Z KOMINKIEM - 250ZŁ/DOBA + 300 ZŁ KAUCJI

 

DOMEK Z ŁAZIENKĄ – 140 ZŁ/DOBA

 

DOMEK Z ANEKSEM KUCHENNYM – 80 ZŁ/DOBA

 

DOMEK Z WYPOSAŻENIEM PODST. – 50 ZŁ/DOBA

 

NAMIOT DO 5 OSÓB – 10 ZŁ + 5 ZŁ/OS / DOBA

 

NAMIOT POW. 5 OSÓB – 20 ZŁ + 5 ZŁ/OS / DOBA

 

PRZYCZEPA – 25 ZŁ + 10 ZŁ/OS / DOBA

 

KAMPER – 35 ZŁ + 10 ZŁ/OS / DOBA

 

POŚCIEL – 10 ZŁ/KPL. – OPŁATA JEDNORAZOWA

 

ZAKWATEROWANIE W DNIU PRZYJAZDU OD GODZ. 14.00

OPUSZCZENIE DOMKU W DNIU WYJAZDU DO GODZ. 11.00

 

 

Wypożyczenie sprzętu:

 

kajak - 8 zł/godzina, 30 zł/pow. 3 godzin

 

Rower wodny - 12 zł/godzina

 

łódka - 10 zł/godzina, 30 zł/do 5 godzin, 50 zł/pow. 5 godzin

post-1412-0-25159200-1311003205_thumb.jpg

post-1412-0-69908300-1311003230_thumb.jpg

post-1412-0-52432100-1311003251_thumb.jpg

post-1412-0-12911000-1311003298_thumb.jpg

post-1412-0-75379700-1311003324_thumb.jpg

post-1412-0-52580200-1311003395_thumb.jpg

post-1412-0-56958600-1311003466_thumb.jpg

post-1412-0-91678600-1311003532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze Śląska to kawałek drogi ale patrząc z drugiej strony 2/3 drogi to autostrada, nie jest tak źle. Co do X zlotu to powiem tylko tyle że 2 tygodnie wstecz byłem w Swornychgaciach tj. 3 km od miejsca zlotu. Tereny przepiękne i chętnie poleciałbym te 500 km gdyby mi tylko na to praca pozwoliła. Organizatorom X zlotu życzę rekordów pod kazdym względem !! Ja głosowałem właśnie na ten ostatni weekend i stąd pomysł na ten spontan. Do Zbąszynia mam 220 km ale chyba nie zawsze o te kilometry chodzi, dla mnie ważniejsze jest czerpanie przyjemności ze spotkania się z szerszą Bracią Karawaningową ... a zwłaszcza to czerpanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w terminie 23 - 25 września.

 

25.09. XXIV Ogólnopolski Bieg Zbąskich - czy przypadkiem nie pozamykają dróg i nie będzie sporo korków?:niewiem:

11.09. XV Spotkania z Piosenką Biesiadną:gitara: - może taki termin?

 

sorki za post pod postem, ale nie zdążyłem edytować :/:sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze Śląska to kawałek drogi ale patrząc z drugiej strony 2/3 drogi to autostrada, nie jest tak źle.

 

to fakt, ale autostradą też trzeba przejechać nikt mnie nie przeniesie. Ale cóż każdy pojedzie gdzie mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, ale autostradą też trzeba przejechać nikt mnie nie przeniesie. Ale cóż każdy pojedzie gdzie mu pasuje.

 

 

No tak. Ale jest w tym samym czasie fajna impreza organizowana przez kolegów z Camperteam.pl. Jest płatność ale warto bo atrakcji sporo i co najważniejsze w Katowicach i w tym samym czasie, gorąco polecam Karawaningowcom ze Śląska, którzy nie mają chęci na dalekie wyprawy (trochę się nie dziwię ale tylko trochę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze Śląska to kawałek drogi ale patrząc z drugiej strony 2/3 drogi to autostrada, nie jest tak źle. Co do X zlotu to powiem tylko tyle że 2 tygodnie wstecz byłem w Swornychgaciach tj. 3 km od miejsca zlotu. Tereny przepiękne i chętnie poleciałbym te 500 km gdyby mi tylko na to praca pozwoliła. Organizatorom X zlotu życzę rekordów pod kazdym względem !! Ja głosowałem właśnie na ten ostatni weekend i stąd pomysł na ten spontan. Do Zbąszynia mam 220 km ale chyba nie zawsze o te kilometry chodzi, dla mnie ważniejsze jest czerpanie przyjemności ze spotkania się z szerszą Bracią Karawaningową ... a zwłaszcza to czerpanie :)

 

 

 

Dla mnie miejsce i termin jest ok.

 

Kolego TURTL :piwo: załoga ze Stargardu w składzie: Asia, Radek oraz Bartek i Mikołaj zgłaszają zainteresowanie- dojedziemy :drive:

 

Bartek chce ognisko da się załatwić?

 

PYZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.