Jump to content

Problem z kranami w KIPie

Th0rn
 Share

Recommended Posts

Dopiero teraz sie zdecydowalem napisac bo myslalem ze sam dojde co i jak ale chyba nie dojde juz hehehe :)))

mam dwa problem i dwa krany hehe :) w kuchni ostatnio mam tak....ze zaczela mi kapac woda...nie wiem czemu...czy to moze byc uszczelka lub cos zwiazane z cisnieniem? mam tylko podlaczona pompke w zbiorniku w luku z przodu nie jestem podpiety zewnetrznie....dwa....przy dolewaniu wody jak musze wyjac zbiornik i go napelnic i wyjme takze pompke mam ostatnio problemy typu ze jak juz jest pompka z powrotem w wodzie to ide do przyczepy i slysze jak pompka gwizdze i chodzi ale woda z kranu mi nie leci...tak jakby nie pobieralo wody...zrobilem ostatnio patent ze otworzylem kranik do spuszczania wody z ukladu i wlaczylem wode...tam poszla woda ze spustu i po chwili jak kranik zamknalem to nagle woda zaczela leciec normalnie z kranu tyle ze przez chwile prychało takze powietrzem....czy to ze czasami nie leci woda po dolaniu wody itd...jak mowie wyjmuje tez pompke to moze sie uklad zapowietrzac i dlatego nie pobiera wtedy wody???? druga rzecz to ten kapiący kran ten sam zreszta.....a drugi problem to kran przysznicowy w lazience....odkrecam wode..ona leci przez pare sekund ale jest coraz slabsze cisnienie i przestaje leciec...aaa no i nieslysze wogole pompki w zbiorniku zeby chodzila jak odkrecam kran prysznicowy...takze nie wiem czy to zepsuty kran czy nie laczy czy jak...sam juz nie wiem...moze ktos ma jakies pomysly na moje dwa problemy? :)

pzdr

m.

Edited by Th0rn (see edit history)