Skocz do zawartości

Darłowo / Darłówko


RadekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Czy ktoś z Was był w Darłowie?

Może ktoś polecić jakiś fajny kemping dla rodzinki z dzieciakami 4 i 2 lata.

Jak szeroka plaża jest w Darłowie.

 

Radek

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Śmiało mogę polecić ośrodek Róża Wiatrów.

 

Link do strony

 

Byłem w zeszłym roku, naprawdę fajnie. Właściciel nie przepełnia campingu. Toalety często sprzątane.

Na miejscu sporo atrakcji między innymi hala sportowa (tenis, kosz) boisko do piłki nożnej, przynajmniej 2 razy w tygodniu przyjeżdżały konie i kucyki na których dzieci mogły pojeździć, dość spory basen i plac zabaw w budynkach gdzie byli wtedy w ogóle nie przeszkadzający koloniści pokój zabaw dla dzieci.

Ośrodek bardzo duży kilkadziesiąt domków, budynki z pokojami, po drugiej stronie ulicy hotel, domki i spa itd.

Jest super.

Oczywiście będąc na kampingu jesteś traktowany na równi z gośćmi hotelowymi.

A nieraz zdarzyło się że i sam pan właściciel zajrzał na camping i podpytywał co jeszcze potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam poprzednika.Właśnie stoimy na róży ,

Dużo atrakcji dla dzieciaków plac zabaw,basen ,zniżki na statek,aqapark.

wifi na terenie ośrodka.

cena za przyczepę,autko,prąd ,dwie osoby dorosłei dziecko 60 zł

wszystkie atrakcje dostępne dla osób z pola na równi z goścmi hotelowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że oprócz plusów, które zamieścili koledzy są też i minusy o których warto wspomnieć, aby osoby które się wybiorą pierwszy raz nie były zawiedzione. Mianowicie głównie chodzi mi o warunki sanitarne, moim zdaniem są conajmniej skromne.

 

Dwa natryski męskie, dwa pisuary i trzy kabiny z wc to dla takiego pola stanowczo za mało. Część damska jest powiększona o kontener, w którym znajdują się 2 wc i 2 prysznice + umywalki( w zeszłym roku kontener był wspólny).

 

Po wizycie właściciela i zgłoszeniu na jego ręce problemu, dowiedziałem się że mogę przecież skorzystać z prysznica i wc w hali sportowej, lub w pawilonie. On w zasadzie nie widzi problemu, bo "przecież w przyczepach i kamperach mają wc i prysznic".

 

Dopiero po długawym wywodzie, że nie każdy ma ochotę załatwiać i kąpać się w przyczepie, stojąc na polu kempingowym, stwierdził że może dostawi jeszcze 1 kontener, bo więcej nie inwestuje, gdyż sezon jest krótki.

 

 

 

 

Najbardziej mnie mierziło to że przez 4 dni sprzątaczki nie potrafiły uzupełnić mydła w płynie, mimo że codziennie "sprzątały", to że po wyjściu z prysznica stoisz po kostki w wodzie i tego typu sprawy. Aczkowiek woda ciepła zawsze była dostępna, papier zawsze był.

 

 

 

 

Reasumując, Róża Wiatrów ma wiele plusów, lecz są też znaczne minusy, oczywiście każdy to oceni po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli Darłówko, to tylko zachodnie i kemping RÓŻA WIATRÓW. Jest to duży ośrodek wypoczynkowy wraz z polem kempingowym. Pierwszy raz trafiliśmy tam w zeszłym roku przez przypadek i tak byliśmy zadowoleni że w tym roku też tam wracamy. W zasadzie to za dwa tygodnie już tam będziemy... Na terenie ośrodka huśtawki dla dzieci, wielka trampolina, mini golf, mega szachy, boisko, hala sportowa do wynajęcia, opiekunka dla dzieci do południa, wielka stodoła z grilem a tam raz w tygodniu wieczorna impreza integracyjna, oczywiście taneczna. polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Krótko i na temat - chce się wybrać w okolice Darłówka w terminie 21-30 sierpnia. Czy może ktoś coś polecic? Fajnie byłoby, żeby były atrakcje dla dziecków, Darłówek znam, ale sprzed 10 lat, więc zapewne dużo się pozmieniało od tamtego czasu. Jade z młodym i nie chciałbym zeby mi skakał przez cały czas po głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.