Skocz do zawartości

Gruau


Mielczu

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadałem Gruau 422TD (jakoś tak). Była to moja pierwsza budka. Taki test, czy taka forma wypoczynku w naszej rodzinie się przyjmie.

Podczas kupowania popełniłem wszystkie możliwe błędy. W związku z tym samodzielnie ją naprawiłem (poznałem dzięki temu budowę i stałem się trochę mądrzejszy), spędziłem 2 tygodniowy urlop nad morzem, 2x weekendowy pobyt (jezioro i Bałtów-Chęciny-Częstochowa). Po czym sprzedałem ją, aby kupić obecną.

Wyniki testów wyszły pozytywnie i staliśmy się z sympatyków - praktykującymi carawaningowcami.

W związku z powyższym, wpisuję sie w tym wątku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sprzedałem do Łodzi ... ;-)

Ale poinformowałem kupującego o tym co i jak zrobiłem, pokazałem wszystko o czym wiedziałem "jak na dłoni". CO więcej - pokazałem (za pomocą forum - na odległość) kolejne etapy remontu. Wydaje mi się, że byłem uczciwym sprzedającym. Zresztą - udostęniłem swój nick na forum z hasłem podczas sprzedaży, żeby kupujący na szybko mógł obejrzeć mojego Gruaua. Potem zmieniłem hasło. Więc Osoba ta może łatwo mnie namierzyć tutaj i opisać

:-)

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sprzedałem do Łodzi ... ;-)

Ale poinformowałem kupującego o tym co i jak zrobiłem, pokazałem wszystko o czym wiedziałem "jak na dłoni". CO więcej - pokazałem (za pomocą forum - na odległość) kolejne etapy remontu. Wydaje mi się, że byłem uczciwym sprzedającym. Zresztą - udostęniłem swój nick na forum z hasłem podczas sprzedaży, żeby kupujący na szybko mógł obejrzeć mojego Gruaua. Potem zmieniłem hasło. Więc Osoba ta może łatwo mnie namierzyć tutaj i opisać

:-)

 

 

Ja kupiłem poprzez komis nie widziałem właściciela ale moja cycepka jest w stanie idealnym, jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sprzedałem do Łodzi ... ;-)

Ale poinformowałem kupującego o tym co i jak zrobiłem, pokazałem wszystko o czym wiedziałem "jak na dłoni". CO więcej - pokazałem (za pomocą forum - na odległość) kolejne etapy remontu. Wydaje mi się, że byłem uczciwym sprzedającym. Zresztą - udostęniłem swój nick na forum z hasłem podczas sprzedaży, żeby kupujący na szybko mógł obejrzeć mojego Gruaua. Potem zmieniłem hasło. Więc Osoba ta może łatwo mnie namierzyć tutaj i opisać

:-)

 

Ja rozumiem że łamie się regulamin zlosnik.gif, ale publiczne przyznanie się do tego to jest proszenie się o wakacje na wyspach bananowych hehe(1).gifbanned.gif

 

Pkt. 5 Podanie nieprawdziwych informacji w formularzu rejestracyjnym może przyczynić się do skasowania konta, w przypadku gdy użytkownik założy więcej niż jedno konto lub swoje konto udostępnia innym osobom, wszystkie jego konta mogą zostać zablokowane i/lub skasowane bez ostrzeżenia i odwołania.

 

palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam,

Na początku kwietnia stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem GRUAU ESPACE 42CE, co prawda z 1988 roku ale wydaje się być w dobrym stanie wszystko wyjdzie w czasie użytkowania. Jest to moja pierwsza przyczepa i ma nadzieję że będzie mi dobrze służyła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Witam.

Od środy jestem, ale lepiej zabrzmi - jesteśmy - posiadaczami Gruau Espace 40CP z 1998r.


Póki co zrobiliśmy ok 100km - ładnie, równo się ciągnie.

Wnętrze widać, że było używane - głównie kilka rys na szafkach. Sprzęty działają - aż lodówka Electrolux, 2x pompka wody, oświetlenie i kibelek.

Brak przedsionka, ale jest markiza Fiamma.

Co prawda jest popękany lewy przedni narożnik bagażnika / bakisty i lekko pognieciona na samym początku ściana, ale to się ogarnie, bo uszkodzenia kończą się po kilku cm - jeszcze przed przednią ścianą "części domowej". 

Najważniejsze, że sucho w środku i bez przykrego zapachu pleśni - o szczelności się mogłem przekonać, dzień przed oględzinami lało, a po przywiezieniu - pogoda również nie rozpieszczała i pozwoliła zweryfikować szczelność - pogodo dziękuję za burzę :)


Zostało tylko przerobić gniazdo w aucie z 7 na 13 żeby mieć prąd w przyczepce.

Wiadomo - ideału się raczej nie kupi, dlatego zabieram się za lekturę działów o konserwacji i naprawach/przeróbkach. 


Pierwszy wyjazd 25.08 więc coś się uda jeszcze zrobić.




Pozdrawiam z Otwocka.
 

Edytowane przez MaciekR4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.