Skocz do zawartości

Kempingi w centrum Polski.


EwaMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Okolic Koła w wielkopolsce

 

od roku mam kampera i planujemy robić z żoną wypady weekndowe po okolicy.

 

Proszę o informacje gdzie i jakie są kempingi i pola namiotowe w centrum Polski - tj 100km od miejsca mojego zamieszkania.

 

pozdrawiam

 

:zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może okolice Bełchatowa? Na weekend dość blisko i jest też co pooglądać. Kampingi na Wawrzkowiźnie lub Słoku, dość dobrze wyposażone. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz Przbrodzin k/Powidza? My jeżdziliśmy tam kilka lat z rzędu.

Zatrzymywaliśmy się na polu biwakowym należącym do wojska.Najpierw przyjmowano tam tylko wojskowych , ale potem każdy mogł się tam zatrzymać. Warunki sanitarne nie najgorsze jak na tamte realia/nie byliśmy tam już 5 lat/Teren zadrzewiony.Na miejscu sklep i kantyna wojskowa , w której za grosze można było zjeść obiad.

Była też wypożyczalnia sprzętu pływającego,ładna plaża i plac zabaw dla dzieci.Wtedy gdy tam jeżdziliśmy było bardzo tanio. No i jezioro super-czyściutkie .Jeśli chciałbyś tam trafić ,to musisz kierować się z Powidza na Przybrodzin i jakieś 5 m za tablicą Przybrodzin skręcić w prawo/nie było tam żadnych kierunkowskazów/. Jadąc tą głowną drogą jakiś kilometr dalej jest duże pole campingowe,ale wówczas gdy my tam byliśmy teren był dopiero zadrzewiony i wszystkie stanowiska były w pełnym słońcu.Warunki sanitarne lepsze ,ale też dużo drożej.

W samym Powidzu też jest camping .

Oczywiście nie wiem :zlo: na ile te informacje są aktualne,ale polecam tą okolicę ,bo jezioro powidzkie jest naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Toruń, atmosfera starówki :zlo: , kemping TRAMP ul. Kujawska 14, przez cały sezon pełen kamperów. Holendrzy to nawet zloty tam organizują - po kilkadziesiąt kamperów. Warunków niestety nie znam, bo jestem z Torunia i śpię w domu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję spędzenia weekendu nad jeziorem w Skrzynkach koło Baruchowa. ( połowa drogi z Kowala do Gostynina.) :]

Luksusów tu nie ma ale jest świetny klimat, las i spore jeziorko no i bary też są jak się coś chce przekąsić.

 

My tu mamy swoją działkę z domkiem od 13 lat i nie narzekamy. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę swoje informacje o campingach w centrum kraju:

1. W mojej miejscowości, niemal w samym centrum miasta. Camping sezonowy, znajduje się obok kompleksu sportowo-rekreacyjnego MOSiR. Miejsce dobre do zatrzymania się i wycieczki po mieście i okolicach. http://www.zdunskawola.pl/ . Na dłuższy pobyt raczej nie nadaje się z racji hałasu dochodzącego z terenów MOSiR (muzyka na basenach i kortach tenisowych, na boisku piłkarskim, itp.)

2. W Borkach k/Tomaszowa Mazowieckiego. Camping doskonale wyposażony, miejsce zlotów. W pobliżu zalew Sulejowski, rezerwat Niebieskie ┼╣ródla, rezerwat żubrów. http://www.borki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje

 

to forum naprawde żyje i pomaga innym

 

:krzykacz:

 

miejsca które podajecie planuje sprawdzic w tym roku

 

co do Torunia byliśmy z żoną w zeszłym roku na początku sezonu - miejsce super zlokalizowane, blisko do starówki. Niestety warunki średnie i ceny troche wysokie.

 

Polecam mimo to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.