Skocz do zawartości

Szukamy "małych organizatorów"


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Najdrożsi :)

 

Tak jak już mówiłem, ja nie mogę mieć wszystkiego na głowie bo wszystkiego nie dopilnuję. Dlatego poszukujemy chętnych którzy pomogą w zorganizowaniu pewnych części NASZEGO planu na NASZYM zlocie. Nie będą to ciężkie obowiązki, a raczej przyjemne rzeczy więc nie ma się czego bać!

 

Chodzi głównie o rzeczy na których przygotowywanie na miejscu, będzie już za późno (tak jak medale które robi szary11 :ok: ), np. zakup misiów dla Waszych pociech.

 

No Panowie i Panie kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymyśliłem jeden, parę dni nie byłem na forum.

 

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2007 22:20 ]

Rodzice kofani dawajcie tematy, musimy coś zrobić ciekawego. Jestem mocno wkręcony po naszym ostatnim wyjeździe http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=125&postdays=0&postorder=asc&start=90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z kreatywności to ja wysokich not nie mam za bardzo :)

 

Nie bardzo mam doświadczenie w organizowaniu takich zabaw.

 

Może rzucanie kulek do kosza, balony a minicukierkami i przebijanie w podskokach

Jak mi coś wpadnie do głowy to wpisze .

 

Musze przycisnąć męża zeby się zadeklarował, że jedziemy na 100%. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma laptoka to ja mogę pomóc przy "karaoke" (postaram się zabrać na płycie trochę piosenek- tak z 500 mam nadzieję że wystarczy)

Kto bierze piłkę do siatki?, kto zestaw do badmintona ?- lepiej żeby były 2-3 jak ma wogóle zabraknąć i mecz przepadnie :) - ja niestety nie mam takich "rarytasów" :)

Warto może aby ktoś wziął piłkę do nogi i zorganizować dzieciakom mecz w nogę? (dorośli mecz siatkówki, dzieci piłka nożna - oczywiście nie w tym samym czasie).

Polecam też prostą zabawę - przeciąganie liny :ok: - linkę holowniczą mam zawsze w pojeździe więc z tym nie problem.

Co do podchodów - też się piszę jako współorganizator - ale to trza na miejscu rozpatrzeć gdzie i jak... Proszę nie zapomnieć o LATARKACH :)

tyle moich propozycji

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkę do siatki, boule i karty będe miał ze soba jak co. Do nogi nie mam. Linkę w samochodzie też woże. Zawsze coś może w ośrodku się znajdzie jak co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; ja miałem ogromne chęci zorganizowania wypadu do kopalni soli w Kłodawie,ale okazało się,że cały długi majowy tydzień jest zamknięte.Tak na wszelki wypadek zarezerwowałem 4 bilety (można więcej) na 27.04.na popołudnie.Jeśli są chętni to proszę o zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek ja tez ja tez dwie dorosle + 8-latek i zabacz na spotkanie szczeciniakow tylko doprecyzuj ktora godzina... bo moze razem w karawanie pojedziemy co?? jak myslisz??

 

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 14:15 ]

pilki mam noga sitka ,, kometki ,, bule tez sie znajda,, wiatrowka tez ale chyba to juz przerabialismy ,, karty zawsze w wozie... i kilka gier dla najmlodszych i doroslych - planszowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Kiszon oczywiście,że pojedziemy karawaną. Żeby zwiedzić kopalnie to powinniśmy być w Kłodawie najpóżniej o godz.15,myśle,że jest to możliwe. Sympatyczna pani z którą rozmawiałem zadzwoni do mnie tydzień przed 27.04.w tedy to potwierdze ile biletów. Wysłałem do Ciebie PW odnośnie spotkania na jeziorze Kiełbicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.