Skocz do zawartości

Węgry północno-wschodnie


ed1611

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Dżem właśnie zakotwiczył obok mnie na kempingu w Bogaczu!!!

Jest pozytywnie zaskoczony, bo jak sam pisał spodziewał się koparek a tu zastał w pełni tętniący życiem kemping.

Ewo, odpowiadam na Twoje pytanie, niestety na kempingu nie ma możliwości zapłacenia kartą, kesz only, ale 500m od basenów jest bankomat przy poczcie. W sklepie ABC niedaleko basenów można płacić kartą.

Pozdrawiamy z upalnego Bogacza.

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

A jak jest z miejscami? Nie ma problemu czy jakoś wcześniej się rezerwuje?

Jest gdzie przedsionek rozstawić? (Dopłaca się za czy jest w cenie?)

Można zapłacić za tydzień, a jak nam się spodoba to dopłacić za drugi?

 

Proszę się nie śmiać z moich pytań, ale nie mam pojęcia jak jest na węgierskim kempingu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było do piterka,ale myslę,że się nie pogniewa,że się wcinam.Camping w Bogacs nie za duży,nie ma wcześniejszej rezerwacji,ale nigdy nie mieliśmy problemu z miejscem.Moja rada jest tylko taka,żeby nie planowac przyjazdu w piątek po południu.Węgrzy zjeżdżają wtedy na wekend i bywa bardzo ciasno.W niedzielę wieczorem jest już luz.

Za przedsionek nie ma osobnej opłaty,płacisz za przyczepę i dostawiasz co chcesz. Na campingach węgierskich zasada jest taka,że płacimy dopiero w dniu wyjazdu.Nie wszędzie tak jest ( wyjątkiem jest Kisvarda) ale w Bogacs płacimy za przespane noce.Ja zawsze płacę rano,póżniej moczenie, obiadek i po południu w drogę.

Ciekawa jestem jak wyglądaja baseny po remoncie,może koledzy w przerwie miedzy moczonkiem a piwniczkowaniem wrzucą jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Transfer jest taki, że nie zdążyłbym chyba załadować zdjęcia do końca swojego pobytu, ale trochę opiszę baseny po remoncie. Wszystkie baseny zostały wyłożone płytkami, takimi małymi ok 2cm na 2cm. Ładnie to wygląda. Właśnie przed chwilą otworzyli basen pod zadaszeniem. Poza tym toalety i prysznice są remontowane, nie wiem jak, bo nie da się tam na razie wejść.
  2. Jestem pierwszy raz w Bogaczu, dlatego nie chciałem odpowiadać na pytania dotyczące zasad kempingowania tutaj, tak więc czekałem żeby opisał to wszystko jakiś stały bywalec tego pola. Jolanta zrobiła to bardzo dobrze :].
  3. Dodam jeszcze, że można rozłożyć przedsionek, pawilon ogrodowy i co tam jeszcze się ma i nikt niczego się nie czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiem coraz więcej :)

Z tego co tu piszecie nieźle sobie "wycelowałam" (rada Jolanty) bo chcę przyjechać w niedzielę (7 sierpnia, na pewno na tydzień)

więc powinno być luźniej (Tubylcy kończą weekend :]) Fajnie,że się płaci na koniec, bo nie wiem czy zostaniemy na drugi tydzień, czy pojedziemy dalej. Dalej, znaczy na inne baseny, może polecacie coś konkretnego (czysto, rozsądne ceny, fajna atmosfera, chętnie zjeżdżalnie) jakiś kemping sprawdzony?

W ogóle to w planie mam Bogacs z wyskokami do:

Egeru (winne piwniczki :pub:), Miszkolca-Tapolicy (baseny w grotach), Egenszalok (ta biała góra :ok:)

Co tam jeszcze jest ciekawego, co powinnam "zaliczyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik a gdzie teraz jestes ?? bo ja 2 godziny temu wróciłem z Hajduszoboszlo po weekendowym wypadzie .....

W Komarom niema załonek.....!!!! Czy dalej tam jestes ?? banan.gif

Edytowane przez martini44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesert, niestety dzisiaj właśnie wróciłem...

ale Bogacs bardzo mi się spodobał i myslę. że w przyszłym sezonie warto zgrać terminy wyjazdów kilku ekip z forum i zrobić tam fajne spotkanko!!!

 

a co do pytania o obłożenie, to nie ma zbyt dużego tłoku, da się nawet znaleźć miejsce w cieniu.

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.