Skocz do zawartości

Etykieta Karawaningowa


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jedno, przepraszam mam jedno dziecko, mieszkam w bloku, cały mój zestaw może wart 15 tysi, nie emanuje czymkolwiek. Pół życia jeździłem z "wymiotem". Sorry, mam to w "tyle". Z politycznymi  kretynami i debilami nie dyskutuję i nie utożsamiam się. Jestem Kim jestem, jestem sobą i mam zamiar robić tak, żeby mnie było dobrze nie krzywdząc innych, a jak będę potrafił i mógł to pomogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety.... Temat powstał, kiedy na forum było więcej skromnych i  kulturalnych osób, a przez to fajnych dyskusji. Chcecie żeby na byle jakiej łące było ech, ach , oh, a sami (co poniektórzy) nie wytrzymujecie juz tu ciśnienia... Jak tak czytam co piszecie to widzę konieczność napisania nowej etykiety...
1. Czy masz dzieci? Jak więcej niż jedno to jesteś Janusz dziecioroba i złodziej typu 500+. Won!!!
2, Czy masz firmę? Jak nie to cię nie chcemy.
3. Mieszkasz w bloku? Uuuu będzie disco polo... Poszedł won....
4. Ile wart jest twój zestaw? 15 tysięcy? Ooooo bidota miejska...precz.
5. ...
Pseudo polityka zeżarla wam mózgi... Żenada.
 
Kolego Zulos... piszesz już w każdym niemal wątku. Gdzieś się spieszysz, wstyd Ci mieć kilkaset postów? Nie wiem...Ale im więcej piszesz, tym mniej ma to sensu... Przynajmniej dla mnie.
Niestety coraz mniej mi się tu podoba... szkoda.
Po przeczytaniu całego wątku nic dodać nic ująć. Aż ciężko było to czytać.
Miało być o kulturze, a zabrakło jej między nami. Szkoda.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ed napisał:

Temat na początku słuszny i fajnie. Tyko nie rozumiem po jakiego ciorta - żeby nie napisać dosadniej - niektórzy mieszają etykietę kampingową z polityką. Dajcie sobie niektórzy na wstrzymanie. To nie forum polityczne, czy to tak trudno zrozumieć?

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Commander napisał:

Pseudo polityka zeżarla wam mózgi... Żenada.

Kolego Zulos... piszesz już w każdym niemal wątku. Gdzieś się spieszysz, wstyd Ci mieć kilkaset postów? Nie wiem...Ale im więcej piszesz, tym mniej ma to sensu... Przynajmniej dla mnie.

Niestety coraz mniej mi się tu podoba... szkoda.

No brawo - polityczny offtopik mógł już dawno umrzeć śmiercią naturalną, ale jednak trzeba pojątrzyć, w dodatku używając osobistych wycieczek i uderzając w konkretne osoby. Rozumiem, że prześwietliłeś moją historię wpisów i nie znalazłeś wątku na forum, w którym nie zabrałbym głosu... no ciekawe...

Gdybyś dobrze przeczytał to zorientowałbyś się, że cały ten wtręt polityczny powstał dlatego, że nie toleruję właśnie takich osobistych wycieczek i obrażania innych za ich opinie. Stanąłem w obronie Kolegi Marka (maarec), którego nie znam, nie spotkałem się z nim nigdy, ale został obrażony i obdarzony epitetami za niezrozumienie użytego przez niego sformułowania "banda pińcsetplusów", co wymagało kontekstu politycznego. A że komuś się nie spodobał kontekst polityczny, to zostało to pociągnięte - i skończyłoby się gdyby nie dalsze jątrzenie.

Jeśli więc stawanie w obronie innego Kolegi Forumowicza i nie godzenie się na obrażanie innych to zła praktyka na tym forum to bardzo przepraszam i już nie będę dbał o czystość intencji i języka oraz szanowanie innych.

Sam jeździłem od 30 lat pod wymiot, dwójkę darmozjadów, na których biorę jedno 500+ mam - tylko błagam, nie róbcie uogólnień. Jeśli piszę "wymiot" top nie dlatego, że nie szanuję tych, co pod namiot jeżdżą, bo robiłem to przez 30 lat i niemal zawsze mówiłem "wymiot" nie "namiot". I tak samo Marek użył sformułowania "banda pińcsetplusów" nie dlatego, że wszystkich co mają dzieci i biorą 500+ za takich uznaje - czy tak trudno to zrozumieć?

Przepraszam też Ciebie Marku, bo chcąc zrobić dobrze i wypunktować tych, co atakują bezpośrednio obrażając innych, mimowolnie wplątałem Cię w to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) ten temat
  • Tomii odblokował(a) ten temat

Odgrzewam kotleta. Okazuje się że etykietę przygotowaną przez Robina można znaleźć na stronie autocentrum:
https://www.autocentrum.pl/publikacje/pozostale/caravaningowa-etykieta/

Ciekawe jest że nikt tam, się nawet nie zająknie o źródle czy autorze :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tomii napisał:

Odgrzewam kotleta. Okazuje się że etykietę przygotowaną przez Robina można znaleźć na stronie autocentrum:
https://www.autocentrum.pl/publikacje/pozostale/caravaningowa-etykieta/

Ciekawe jest że nikt tam, się nawet nie zająknie o źródle czy autorze :zolta:

Tomek to już "wisi" u nich bardzo długo . Ale masz rację ,że skoro sami tego nie napisali to powinni napisać źródło  tej informacji

dodano: 11 lat temu,

autor: Dorota Nowak
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1. Kierowcy caravaningowi w czasie jazdy pozdrawiają się nawzajem. Czynią to poprzez uniesienie ręki. Tak jest w całej Europie.

No chyba nie w PL. Jadąc, a później wracając dwa tygodnie temu z Borów Tucholskich minąłem kilka kamperów i zestawów z przyczepą. Pomimo, że pozdrawiałem nikt nie podniósł ręki. Mało tego, odniosłem wrażenie, że ludziska się dziwili po co im kiwam. Tak więc... szkoda. Ale będę dalej kiwał ?️ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adje napisał:

Lipiec - sierpień jeżdżą wszyscy, inne miesiące karawaningowcy ?

Chyba masz rację ?

47 minut temu, Commander napisał:

Pozdrawianie, machanie, światła....99 procent ma to w .... Uparcie patrzą przed siebie. Ja odpuściłem.

Tak jak i z wypatrywaniem naklejek K.Pl. 

Tak, 99 % ma to w .... Podobnie na kempingach. Mówisz "cześć" z rana a patrzą na Ciebie jakbyś chciał od nich 5 stów pożyczyć. Oj dużo nam brakuje do normalności. Ale nie ma co stękać. Jutro znów ruszamy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.