Skocz do zawartości

Węgry - kemping przelotowy do Chorwacji


jasiekz

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzewam.

Był Ktoś ostatnio w Lenti albo Leteney? Potrzebuje coś nowego bo Buk już trochę wieje nudą. Do tego chciałem dojechać te 150km dalej. W Cro pierwsze campy po drodze dopiero w okolicy Zagrzebia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 23:10, maarec napisał:

odgrzewam.

Był Ktoś ostatnio w Lenti albo Leteney? Potrzebuje coś nowego bo Buk już trochę wieje nudą. Do tego chciałem dojechać te 150km dalej. W Cro pierwsze campy po drodze dopiero w okolicy Zagrzebia?

Lenti przez ostatnie 2 lata traktowałem jako kemping tranzytowy w drodze na/z Cro. 

Kemping niewielki, położony po sąsiedzku z basenami termalnymi. Dzieli je jakieś 50 metrów. Goście kempingu mają wstęp na baseny w cenie pobytu na kempingu. 

Teren basenów bardzo duży, tłumów nie było. Kilka basenów zewnętrznych, jedna zjeżdżalnia i w dodatku włączana okresowo, nie pamiętam dokładnie, ale chyba na 10 minut co pół godziny. Pod dachem są 3 baseny, 2 mniejsze z gorącą wodą i jeden duży sportowy. W zeszłym roku oddano nowy budynek z basenem i zjeżdżalnią, lecz jako goście kempingu nie mogliśmy tam wejść. Opaski na rękę które dostaliśmy na wejściu nie otwierały bramek do tej nowej części.

Ogólnie jako kemping tranzytowy to polecam, na dłuższy pobyt to raczej nie.

Za terenem kempingu, a przy basenach duży parking, lecz w zeszłym roku postawili znak zakazu wjazdu pojazdów o masie większej niż 2,5t. Wjechałem w nocy, rano przeniosłem się na kemping, nikt się nie czepiał.

 

Parę fotek z basenów i kempingu:

P1050821.thumb.JPG.07ead061a7c2890ce58b68bcb85bc42e.JPGP1050823.thumb.JPG.44782aac5fcadf4714f786ec95df04d7.JPG

P1050827.thumb.JPG.6219caf8f5964643e18305e6b4490cdc.JPGP1050824.thumb.JPG.29754dbdfc8c2c6fdb454dbaaca98502.JPG

P1050832.thumb.JPG.d7cdba973161fb3933747fd5bd02c724.JPGP1050834.thumb.JPG.326d3266d936bdfae894d7550d792652.JPGP1050838.thumb.JPG.98ca6852d1ee35caf00b655cb42ca301.JPGP1050841.thumb.JPG.91dc9895699bb0866d3b4ec1f70d2658.JPGP1050848.thumb.JPG.b039da0b3b5acdbf16677f761dc07a7e.JPGP1050842.thumb.JPG.cf92916dfe756bbffdaacc0d2a2edb2e.JPG

 

 

 

P1050840.JPG

 

 

Edytowane przez Blazey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maarec napisał:

Fajnie. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Jechałeś od Letni do Leteney czy do Słoweni? Jeżeli Leteney to jak i jaka jakość drogi?

Jeżdżę przez Słowenię (Lendava) następnie Cro przez Varazdin i na autostradę. Przejeżdżam to późnym wieczorem lub nocą więc już wtedy na drogach pusto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2018 o 13:21, maarec napisał:

Poszukuję czegoś na 8 godzin snu. W sumie nawet prądu nie potrzebuje.

Dla mnie najlepsza opcja to spanie w Sarvarze na parkingu przed kempingiem :) - nawet kamery pilnują .

 

W Lenti w cenę pobytu kiedyś wliczali baseny więc będąc już na miejscu i płacąc za nocleg, to szkoda nie skorzystać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blazey napisał:

Jeżdżę przez Słowenię (Lendava) następnie Cro przez Varazdin i na autostradę. Przejeżdżam to późnym wieczorem lub nocą więc już wtedy na drogach pusto.

 

Dzięki, da się tam śmigać bez viniety Slo? 

 

59 minut temu, Tomii napisał:

Dla mnie najlepsza opcja to spanie w Sarvarze na parkingu przed kempingiem :) - nawet kamery pilnują .

 

W Lenti w cenę pobytu kiedyś wliczali baseny więc będąc już na miejscu i płacąc za nocleg, to szkoda nie skorzystać.

 

Sarvar za daleko od granicy cro. Poczytam Twoją relację. Jak czas pozwoli to na baseny wejdziemy. Dobije to dzieciaki przed snem.

Godzinę temu, chris_66 napisał:


 

 


To bez sensu szukać kempingu emoji849.png

Wysłane z Tapatalka
 

 

Teoretycznie tak. W praktyce pisałem snu a nie pauzy. Nie będzie to sen w naszym przypadku a kolejnego dnia 700km czeka ;)

 

W Letni lub Leteney mówią coś Po angielsku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lendava to nieporozumienie. Byłem i szybko wyjechałem. Nie polecam nawet na jedną noc

 

Mówię o tym kempie:

 

Kamp Terme Lendava

Tomšičeva ulica, 9220 Lendava, Słowenia

+386 2 577 44 00

 

https://goo.gl/maps/myFLTRgeQ7M2

 

Już lepiej pojechać kawałek dalej do Ptuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maarec napisał:

Teoretycznie tak. W praktyce pisałem snu a nie pauzy. Nie będzie to sen w naszym przypadku a kolejnego dnia 700km czeka ;)

teoretycznie wiem :P

w takim przypadku to spanie na dobrej miejcówce nie jest złe szkoda czasu na kemping 

tylko kwestia wyszukania miejscówki 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maarec napisał:

Dzięki, da się tam śmigać bez viniety Slo? 

W Letni lub Leteney mówią coś Po angielsku? ;)

Słowenię przejeżdżam bez winiety, na pierwszym rondzie (Mapa) za granicą skręcasz w lewo i jedziesz przez miejscowość Dolga Vas i Lendava. (Trasa) 

Uwaga w centrum miejscowości Lendava na bardzo duży próg zwalniający i ograniczenie prędkości. Nie pamiętam gdzie to dokładnie jest, Street View nie jest aktualne, ale chyba to tu.

 

W Lenti w recepcji mówią dobrze po niemiecku, po angielsku słabiej, ale można się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blazey napisał:

Słowenię przejeżdżam bez winiety, na pierwszym rondzie (Mapa) za granicą skręcasz w lewo i jedziesz przez miejscowość Dolga Vas i Lendava. (Trasa) 

 

Tylko tam z tego co pamiętam jest ograniczenie do 3,5t. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.