Jump to content
BJoe

Wakacje 2011 - kiedy i gdzie urlopujemy

Recommended Posts

Elwira

Nasza załoga i załoga szymona1969 będzie w Lubiatowie na polu Topaz od 24.06 do 09.07 :yay:

przyczepa LMC i VW Passat i Burstner koło Volvo V70 oczywiście naklejki forum są :)

zapraszamy na :piwo:

Masterek

My będziemy "Pod Brzozami" w Ustroniu od 2 do 15 lipca :)

Naklejki oczywiście też będą, więc na kawę zapraszamy.

Socale

Kurde... a ja nie mam ani flagi, ani bandery, ani naklejkóff. :oslabiony: Rozpozna mnie kto? :niewiem: wątpię. A gdzie tam, jeszcze nawet nie wiem jakim holownikiem budkę zaciągnę.

Tombr

Masterek1985 my będziemy od 8 do 22 też w Ustroniu w Ogniku. Toż to rzut klapkiem :-) a z nami jakieś 15 ekip (dużo się tego nazbierało :-) )

Edited by Tombr (see edit history)

Lucek26

A my z małżonką wybieramy się w lipcu wygrzewać" kosteczki"w basenach termalnych na Węgrzech główna baza BEREKFURDO. Naklejki oczywiście są z przodu i tyłu białe duże na bocznych szybach małe czarne. Flagi nie będzie. W planie dodatkowo Jaszapati i Bogacs oraz na Słowacji KREMNICA też termalne baseny..

pawarotti

Ja mam plan około 15 sierpnia pojawić się w Gąskach ale na jakim polu to jeszcze nie wiem będzie srebrny pasek i kremowa angielka naklejkę posiadam na przyczepie ,lubię ludzi otwartych na każdy temat.

terenowiec

Nasze plany są dość ambitne. W piątek mykamy do Chorwacji na dwa tygodnie (Tisno przy wyspie Murter). później przerwa na dokończeni prac przy budce i pod koniec lipca na dwa tygodnie na szkiery południowej Szwecji (od Malme w kierunku Sztokholmu). W międzyczasie chcemy zaczepić o jakiś lokalny zlocik :biwak:, ale w rozsądnej odległości od Strzelina - tak do 200km.

dziko

My wybieramy się na pole namiotowe Topaz z miejscowości Lubiatowo w dniach 11.07-22.07.2011

gfizyk

Fizyki wybierają się całą rodzinką:

22-26 czerwca na Świętojanki,

Lipiec - pewnie jakiś wyskok weekendowy zaliczymy (x2),

Właściwy urlop od 30 lipca do 21 sierpnia - nad Bałtykiem. Miejsce jeszcze w ustaleniach - nie wykluczam Rowy, Ustka - czyli Pomorze Środkowe. Chyba, że nagle zmienimy zdanie i pojedziemy bardziej na zachód - bliżej Koszalina/Szczecina ;-). W końcu jesteśmy z przyczepką :-)

RobiBona

Witam

A my : 22 - 26 czerwca cholesterol plus w Loch Ness 7 - 11 lipca Mrągowo - Mazurska noc kabaretowa, po tym objazdówka po mazurach jeszcze nie zdecydowaliśmy dokładnie gdzie :niewiem:może skończymy nad Bałtykiem, 7 - 14 sierpnia zlot w Świdnicy. Tyle założeń a pewnie po drodze gdzieś jeszcze zawitamy

ryby

Cały lipiec i kawałek sierpnia jeśli pogoda dopisze , tradycyjnie: Bałtyk/Niechorze.

a gdzie dokładnie???, bo my też wybieramy się w tamte rejony, od 23 czerwca gdzieś do 15 sierpnia ,

a do Niechorza jeździmy na drobne zakupy :drink: , to może się uda wymyślić jakieś wspólne :piwo:

szymon1969

jak Elwira napisała pole TOPAZ Lubiatowo od 24.06 do 09.07 do zobaczeniadrive.gifblagam.gifpolicia.gifbanned.gif ŻYCZĘ WSZYSTKIM JAZDY BEZ MANDATU SZEROKOŚĆI

jajacek

Witam. Na początek, od 27 czerwca 08 lipca będę w Starych Kiejkutach koło Szczytna ( były ośrodek policyjny). 2 - 4 września chcę być na pierwszym ogólnopolskim zlocie w Warce na Pilicą. Planuję też wypad na Półwysep Lipa. A reszta to spontan. Samochód i przyczepka z naklejkami. Na kempingu wywieszam flagę forumową.

Zapraszam na :piwo: i do zobaczenia.

ryby

Witam. Na początek, od 27 czerwca 08 lipca będę w Starych Kiejkutach koło Szczytna ( były ośrodek policyjny). 2 - 4 września chcę być na pierwszym ogólnopolskim zlocie w Warce na Pilicą. Planuję też wypad na Półwysep Lipa. A reszta to spontan. Samochód i przyczepka z naklejkami. Na kempingu wywieszam flagę forumową.

Zapraszam na :piwo: i do zobaczenia.

jeżeli chodzi o spotkanie w Warce to jest data zmieniona na 23-25.09.2011r

jajacek

jeżeli chodzi o spotkanie w Warce to jest data zmieniona na 23-25.09.2011r

Dzięki za info :dzieki: