Skocz do zawartości

Darmowy przegląd


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

A jak pracujecie w piątek 24.06?

 

Jakoś wcześniej nazwa tematu nie przykuła mojej uwagi :niewiem: i nie wiem dlaczego ...

ale teraz chętnie nadrobiłbym ten drobiazg :)

 

w sobotę 25tego wybieram się nad morze więc dzień wcześniej mogę odwiedzić Gliwice i chętnie skorzystam z przeglądu :)

 

Najazd mam zregenerowany w firmie Przyczepy-Wiola i sprawdza się super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalniaki, lepiej też przyjedz na przegląd a nie się z Chińczyków nabijasz :-]

 

Miesiąc temu kupiliśmy przyczepę i musiała mieć przegląd obowiązkowy przed rejestracją, więc jest świeżo PO. Ale muszę przyznać, że jesteście w swoim pomyśle WYJĄTKOWI!!! Ginący gatunek w dzisiejszym świecie. Wielki szacunek dla WAS.

 

Obiecuję, że za rok, na kolejny przegląd przyjadę do Was, bez względu, czy powtórzycie akcję, czy nie :calus: Teraz niech korzystają najbardziej potrzebujący, nawet ci, co ...."bo za darmo" :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, nie wiem jak produkcja ale ja na pewno pracuje po Bożym Ciele 25.06 więc możesz wpaść, przy okazji będzie to pewnie luźny dzień więc sobie pogadamy i na spokojnie zrobimy przegląd :ok:

 

Skalniaki, powiem tak... przegląd na stacji diagnostycznej trwa 10-15 minut, natomiast u nas 1,5h-2h

Ściągamy bębny, sprawdzamy łożyska, stan okładzin, czyścimy układ hamulcowy i tarczę kotwiczną, stan bębnów, regulujemy hamulce, sprawdzamy pracę linek, położenie pręta hamulcowego, kontrola zaczepu, okładzin AKS (jeśli są), luzy na tulejach ślizgowych, pracę amortyzatora UN, hamulec ręczny i linkę awaryjną, instalację elektryczną,

połączenie dyszla z ramą, stan powłoki ocynku, śruby na elementach łączonych, spawy, mikropęknięcia, stan ogumienia i wyrównanie ciśnienia w oponach....

pewnie o czymś zapomniałem.

Stacja diagnostyczna Ci tego nie zrobi :D więc wpadnij bo masz niedaleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poproszę o rezerwację godziny 11 tej w piątek 24.06 :)

gdyby coś się miało zmienić na pewno uprzedzę.

 

mam adres to trafię pewno .... uprzedzając zabiorę tez małżonkę i córkę co będą w domu siedziały ;)

Edytowane przez Kamil_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jak bierzesz żonę i córkę to weźcie ze sobą rowery. Dziewczyny nie będą się nudzić a połączą przyjemne z pożytecznym. Od Ariela piękna ścieżka rowerowa dookoła Gliwic prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawa i życzliwa pomoc w sprawie przeglądów przyczep przez ARIELA -PRZYCZEPY WIOLA :przyczepa: jest godna najwyższego UZNANIA i szacunku. Kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam z Opola. Mimo , że mam do Gliwic stosunkowo blisko to w 2011roku nie skorzystam z Twojej oferty. Po kupnie przyczepy zadbałem o nią wcześniej na miejscu , wymieniając również opony na nowe z indeksem C. Na przyszły 2012 rok się polecam Lucek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przyklasnąć takiej inicjatywie, a że mam o rzut beretem pojawię się - kwestia terminu - Ariel napisz kiedy można wpaść, dostosuję się

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja budka też dziś po przeglądzie. Całe podwozie przeglądnięte, znaleziono 1 problem: nie działał amortyzator urządzenia najazdowego, co czułem przez skórę już wcześniej. Dodatkowo po zdjęciu bębnów pokazały się szczęki hamulcowe w nie najlepszym już stanie, jako, że na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać przemili Panowie z serwisu wymienili obydwa elementy. Dodatkowo wszystkie urządzenia jezdne i hamulce zostały rozebrane, wyczyszczone i nasmarowane. Jako, że zgłoszony byłem z naszego forum na części od ręki dostałem bardzo sensowny rabat.

Gratuluję pomysłu i wzorowego podejścia do Klienta.

Jak dla mnie winner.gif.

Dziękuję serdecznie, teraz ze spokojną głową można już (nie) myśleć o stanie układu jezdnego przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przegląd na stacji diagnostycznej trwa 10-15 minut, natomiast u nas 1,5h-2h

Ściągamy bębny, sprawdzamy łożyska, stan okładzin, czyścimy układ hamulcowy i tarczę kotwiczną, stan bębnów, regulujemy hamulce, sprawdzamy pracę linek, położenie pręta hamulcowego, kontrola zaczepu, okładzin AKS (jeśli są), luzy na tulejach ślizgowych, pracę amortyzatora UN, hamulec ręczny i linkę awaryjną, instalację elektryczną,

połączenie dyszla z ramą, stan powłoki ocynku, śruby na elementach łączonych, spawy, mikropęknięcia, stan ogumienia i wyrównanie ciśnienia w oponach....

 

 

ja pierdziuuu :jump: chyba se kurde wycieczke do Was zrobie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.