Skocz do zawartości

Darmowy przegląd


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

O 10tej wyjechałem z Kielc i przed 14 byłem u Ariela. Od razu przyczepa poszła na halę i się okazało, że mam najlepszą jak do tej pory technicznie przyczepę. Sprawdzono AKSa, hamulec najazdowy, łożyska, hamulce, opony, zawieszenie, ramę - dosłownie WSZYSTKO :) oraz z rabatem Ariel mi sprzedał łożyska (abym miał na zapas w Rumunii-historia kolegów z wyprawy 2009-lepiej mieć swoje niż szukać i dogadywać się z Rumunami). Później przyjechał Miodzio i mogliśmy trochę pogadać przy pizzy. Ogólnie bardzo owocny i miły dzień. Właśnie wróciłem do domu i skrobię te parę słów.

Serdeczne podziękowania jeszcze raz dla całej ekipy PRZYCZEPY-WIOLA :piwo::) Teraz mogę bezpiecznie wyruszyć w podróż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wizytę, przyczepa naprawdę w super stanie, rama AL-KO nietknięta przez rdze, tarcze kotwiczne i szczęki jak nowe - wszystko na tip top. musieliśmy tylko wyregulować hamulce - Szerokiej Drogi :ok:

Oby więcej takich campingów na naszych drogach

Edytowane przez przyczepy-wiola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi, ja miałem tylko (lub aż) 200km w jedną stronę. Ogólnie 7h jazdy w obie strony. Ale warto było. Teraz mam pewność, że nie narażam ani siebie, ani mojej ekipy, alni innych użytkowników na niebezpieczeństwo. Jadę trudną trasą, więc tym bardziej chciałem wiedzieć w jakim stanie jest moja cepka, bo ja się na tym kompletnie nie znam. Przegląd był super fachowo zrobiony !!! Ariel masz ode mnie dużego PLUSA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za taką akcję, dla mnie niestety za daleko, ale gdyby ktoś zorganizował akcję "dokładnego przeglądu" w naszej okolicy (nawet odpłatnie - w rozsadnej cenie) to chętnie bym skorzystał.

 

 

Ariel jeszcze raz Wielkie Brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi, ja miałem tylko (lub aż) 200km w jedną stronę. Ogólnie 7h jazdy w obie strony. Ale warto było. Teraz mam pewność, że nie narażam ani siebie, ani mojej ekipy, alni innych użytkowników na niebezpieczeństwo. Jadę trudną trasą, więc tym bardziej chciałem wiedzieć w jakim stanie jest moja cepka, bo ja się na tym kompletnie nie znam. Przegląd był super fachowo zrobiony !!! Ariel masz ode mnie dużego PLUSA :)

 

Mariusz ! u mnie wychodzi wg googlałki skromne ( ;( ) 340 km i 5 godzin jazdy w jedną stronę, w tym przejazd przez zakorkowany Wrocek potencjalnie najkrótszą ale wcale nie najszybszą drogą - o opcji jazdy DK 11 nie wspomnę. Dlatego też mimo chęci muszę odpuścić sobie temat przeglądu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10tej wyjechałem z Kielc i przed 14 byłem u Ariela. Od razu przyczepa poszła na halę i się okazało, że mam najlepszą jak do tej pory technicznie przyczepę. Sprawdzono AKSa, hamulec najazdowy, łożyska, hamulce, opony, zawieszenie, ramę - dosłownie WSZYSTKO :) oraz z rabatem Ariel mi sprzedał łożyska (abym miał na zapas w Rumunii-historia kolegów z wyprawy 2009-lepiej mieć swoje niż szukać i dogadywać się z Rumunami). Później przyjechał Miodzio i mogliśmy trochę pogadać przy pizzy. Ogólnie bardzo owocny i miły dzień. Właśnie wróciłem do domu i skrobię te parę słów.

Serdeczne podziękowania jeszcze raz dla całej ekipy PRZYCZEPY-WIOLA :piwo::) Teraz mogę bezpiecznie wyruszyć w podróż :)

 

No proszę :winner: Pogratulować umiejętności dbania o to, co się posiada :winner: Bo niektórym tylko się wydaje, że mają wszystko najlepsze, najtańsze i wiedzą wszystko i na każdy temat...... :hehe: Jednym słowem konkurencja dla CHIN

 

Pozdrawiamy

 

Skalniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.