Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz ich butlę kupioną w innym punkcie to możesz wymienić na pełną. Tyle że 1:1. Nie wymienisz np Nano na Light dom. Z tego co pamiętam to około 55zł? Możesz też kupić i wtedy dochodzi kaucja 200zł. Żeby zwrócić potrzebujesz kodu z paragonu lub z infolinii. Generalnie, w większości przypadków wszystko przebiega sprawnie i przyjemnie. Super jest to że działa to całą dobę. Nie można oddać butli kupionej w innym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro OBI już nie prowadzi wymiany to została mi butla w spadku po nich. Chyba że będą jakoś dochodzić zwrotu, muszę sprawdzić co tam jest napisane w ich regulaminie bo w końcu oni są właścicielem butli a nie ja.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, borek6 napisał:

Skoro OBI już nie prowadzi wymiany to została mi butla w spadku po nich. Chyba że będą jakoś dochodzić zwrotu, muszę sprawdzić co tam jest napisane w ich regulaminie bo w końcu oni są właścicielem butli a nie ja.
 

Możesz wymieniać na BP i Shellu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacek00 napisał:

Możesz wymieniać na BP i Shellu

Ale nie oddać

26 minut temu, borek6 napisał:

Skoro OBI już nie prowadzi wymiany to została mi butla w spadku po nich. Chyba że będą jakoś dochodzić zwrotu, muszę sprawdzić co tam jest napisane w ich regulaminie bo w końcu oni są właścicielem butli a nie ja.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Podejżewam że amerigas jakoś będzie oddawać. Kiedyś dzwoniłem na infolinie to mi powiedziała że oni nie sprzedają butli a tylko wypożyczają. I moim zdaniem większy mają interes żeby odebrać butle wypożyczone w obi niż się ich pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Ale nie oddać

@borek6 pisał o wymianie a nie o oddawaniu :P

 

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Podejżewam że amerigas jakoś będzie oddawać. Kiedyś dzwoniłem na infolinie to mi powiedziała że oni nie sprzedają butli a tylko wypożyczają. I moim zdaniem większy mają interes żeby odebrać butle wypożyczone w obi niż się ich pozbyć

Ale ja np butli nie wypożyczyłem, a kupiłem. Znaczy Obi mi normalnie sprzedał butlę z gazem. Nie mam żadnego kwitu, nie płaciłem żadnej kaucji.

Poza tym czym tu się przejmować. Myślę, ze taką butlę bez problemu się sprzeda na jakimś OLX jeśli będzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał:

@borek6 pisał o wymianie a nie o oddawaniu :P

 

Ale ja np butli nie wypożyczyłem, a kupiłem. Znaczy Obi mi normalnie sprzedał butlę z gazem. Nie mam żadnego kwitu, nie płaciłem żadnej kaucji.

Poza tym czym tu się przejmować. Myślę, ze taką butlę bez problemu się sprzeda na jakimś OLX jeśli będzie taka potrzeba.

Właśnie w tej sprawie dzwoniłem do amerigasu, bo mi mówili że sprzedają a na kwitku który w obim dostałem jest jak byk że to kaucja i to zwrotna. Na razie nie ma to znaczenia

5 minut temu, w79 napisał:

Wydaje mi sie ze byly pelne, ale nie przygladalem sie

Najprawdopodobniej w sobote jade przez rzeszów, podjadę, jak będą w stanie akceptowalnym to wezme dwie i będę przelewał z domligt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

Właśnie w tej sprawie dzwoniłem do amerigasu, bo mi mówili że sprzedają a na kwitku który w obim dostałem jest jak byk że to kaucja i to zwrotna. Na razie nie ma to znaczenia

Ja na kwitku niczego nie miałem. Tylko była wymiana gazu i tyle. Wymieniłem wtedy butlę stalową swoją na dom light i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacekzoo napisał:

@jacek00 już to kiedyś tu wklejałem. Ja mam taki świstek, ewidentnie mogę zwrócić użyczoną butlę

 

77ACD0D5-BBBD-4F84-A696-2DF1003D3CBF.jpeg

No u mnie nic takiego nie było. Po prostu kupilem sobie butlę i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Butla domlight obok mnie na BP w Warszawie kosztuje 75zeta. Taka sama butla na BP w Nowym Targu kosztuje 63zeta.

Nie wiem czemu ubzdurałam sobie że te ceny są standaryzowane przez AmeriGas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Celbewie Nano 45

W Kołobrzegu już 58...

 

Miałem we Władku wymienić w butlomacue ale cena z Celbewa mnie zaskoczyła...I ją wybrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misio napisał:

W Celbewie Nano 45

.......

Miałem we Władku wymienić w butlomacue ale cena z Celbewa mnie zaskoczyła...I ją wybrałem

Piszesz o Celbowie kele Władka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.