Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

https://www.obi.pl/piecyki-gazowe/amerigas-butla-gazowa-dom-light/p/1810886 widzę ze butle w obi 149zł teraz kosztują, gdzie teraz najtaniej? ktoś się orientuje? oraz gdzie najtaniej je wymieniać bo widziałem w temacie info o koszcie wymiany 50zł, natomiast w obi na stronie mają wymianę za 65zł https://www.obi.pl/piecyki-gazowe/amerigas-butla-gazowa-dom-light-wymiana/p/1810167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś miało być z cenami butli w OBI. Jak ja wymienialem swoje kolejne (3 i 4) to Pani najpierw zadzwoniła na magazyn i zapytała "mamy jeszcze te tanie butke czu już nie?".

Wymieniałem stal na domlight z opłatą 99zł+zdanie swojej stali.

Było to na początku września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strus251 napisał:

Coś miało być z cenami butli w OBI. Jak ja wymienialem swoje kolejne (3 i 4) to Pani najpierw zadzwoniła na magazyn i zapytała "mamy jeszcze te tanie butke czu już nie?".

Wymieniałem stal na domlight z opłatą 99zł+zdanie swojej stali.

 Było to na początku września.

dzięki za info, ktos wie jak an shellu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Shellni BP zawsze było tak, że przy wymianie stali na DomLight brali 99zł kaucji + opłata za wymianę (różna, zależna od stacji).

Dla tego OBI było atrakcyjne bo za 99zl dawali butle z gazem.

Dziwne jest tylko to że OBI nie wydawało świadectwa kaucyjnego a paragon zakupu. W ten sposób kupilem 4 butle których kupić się nie da. ;). 

Wiem też, że na BP nie przyjmują butli bez kołnierza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, u mnie na shellu wzięli 99 kaucji plus gaz ale bez oddawania stalowej. Za to w obim dostałem świadectwo kaucyjne. Nie wiem czy to każdy punkt ma swoją politykę czy ludzie są tak poinformowani że każdy robi inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2018 o 12:21, jacekzoo napisał:

No i widzisz, u mnie na shellu wzięli 99 kaucji plus gaz ale bez oddawania stalowej. Za to w obim dostałem świadectwo kaucyjne. Nie wiem czy to każdy punkt ma swoją politykę czy ludzie są tak poinformowani że każdy robi inaczej

a ile na shellu kosztuje gaz jak wymieniasz?

 

Teraz w obi przez weekend jest promocja i oddają 20% w bonie wiec butla wyszła by teoretycznie 120zł, mówię teoretycznie bo 30zł trzeba wydać w obi do końca roku, ale jak ktoś i tak robi zakupy to raczej nie będzie problemu

Edytowane przez marcin3city
dopisek o obi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, marcin3city napisał:

a ile na shellu kosztuje gaz jak wymieniasz?

 

Teraz w obi przez weekend jest promocja i oddają 20% w bonie wiec butla wyszła by teoretycznie 120zł, mówię teoretycznie bo 30zł trzeba wydać w obi do końca roku, ale jak ktoś i tak robi zakupy to raczej nie będzie problemu

Dawno nie wymieniałem, ale było 10zl drożej jak w obim. 39 w obi i 49 na shellu, albo 49 w obim i 59 na shellu. Przed wyjazdem w październiku będę raczej uzupełniał, bo mam 1,5 butli to będę na bieżąco z cenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2018 o 23:27, jacekzoo napisał:

Dawno nie wymieniałem, ale było 10zl drożej jak w obim. 39 w obi i 49 na shellu, albo 49 w obim i 59 na shellu. Przed wyjazdem w październiku będę raczej uzupełniał, bo mam 1,5 butli to będę na bieżąco z cenami

daj znać w temacie po wymianie, na pewno przydadzą się niektórym osobom aktualne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.obi.pl/paliwa/amerigas-wymiana-butli-stalowej-z-gazem-11kg/p/2513489 - widzę cenę 39.99, sobotę wymieniałem za 47.98, ale to była promocja i mam kartę, na której mam do wydania 20% wartości zakupów. Mistrzowski interes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.