Skocz do zawartości

Wilk


Axel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od niespełna roku wównież jestem posiadaczem:

Wilk De Lux 441 SMG

Kiedyś myślałem że Wilk to polski producent przyczep ?

Co macie na myśli że Wilk to porządna konstrukcja, czym się różni od innych przyczep? 

 

IMG_20220622_160813.jpg

Edytowane przez OTTO1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 3.07.2022 o 08:32, OTTO1 napisał:

Witajcie, od niespełna roku wównież jestem posiadaczem:

Wilk De Lux 441 SMG

Kiedyś myślałem że Wilk to polski producent przyczep ?

Co macie na myśli że Wilk to porządna konstrukcja, czym się różni od innych przyczep? 

 

IMG_20220622_160813.jpg

Witaj. Jest to solidna i konstrukcja z grupy Knaus ,Wilk, Tabbert.  Niegdyś wilk był bazowany na tabbercie  ,bardzo masywna rama ,gruba podłoga i ściany ze słabszej jakości materiałami w środku .Może nie słabszymi a mniej excluzywnymi.wiele elementów mam identycznych z tabberta jak drzwi,bakisty,podświetlany stopień,AGD itd. Knaus był najtańszy jednak obecnie wskoczył na miejsce Wilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla odgrzania kotleta pochwalę się moim modelem wilka gdyż budzi spore zainteresowanie na polskich i europejskich kempingach. Część osób na początku myśli że to angol, w sumie sam  nie spotkałem jeszcze drugiego .Na necie jedynie fotki z 2 archiwalnych ogloszeń .Było to z jednej strony obawą przed IMG_20220323_163357.thumb.jpg.3cabd988239ff95ab3545a998069e1cf.jpgzakupem jednak teraz jestem przekonany słuszności wyboru mega solidnej przyczepy w stanie nie odbiegającym kilkuletnim .

IMG_20220816_125205.jpg

IMG_20220816_072145.jpg

IMG_20220603_103722.jpg

IMG_20220603_213113.jpg

IMG_20220319_161309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux przyczepa, między Twoją a moją jest przepaść, choć kocham tą moją ?

A powiedz mi, w tych tunelach lecących od zderzaków po przez dach coś jest, czy to tylko taka ozdoba?

Edytowane przez OTTO1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozdoba no i wydaje mi się że  butyl się tak nie nagrzewa i nie wypływa ,a przy tym nie ma tych brzydkich zacieków.Jedyna wada że podczas mycia trzeba dobrze płukać bo wypływają z pod nich wszystkie kolki z drzew. Plus taki że te laminaty są bardzo masywne ok 5mm nie to co w Hobby ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 3.06.2011 o 12:24, kodi napisał(a):

No właśnie też chciałem o to zapytać.

Ja tu świeży jestem, więc nie chciałem wychodzić przed szereg.

Czekałem na to, aż ktoś się odważy.

 

Zrobiłem logo wilka w corelu.

Jakby ktoś chciał to mogę podesłać. Można powiększać w nieskończoność. Zrobić naklejkę itp.

 

Pozdrawiam

 

Rozumiem, że jestem zapisany do tej grupy.

post-4927-0-32315700-1307096684_thumb.jpg

A jak

 

W dniu 3.06.2011 o 12:27, marmur napisał(a):

Choć już nie mam Wilka to jestem "za" i potwierdzam, że przyczepki tej firmy są bardzo solidne.

Ma. I ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Od miesiąca mam i ja ;) Wilk S4 530 UED z 2010r. :)

Mam pytanie - czy są jakieś dedykowane pokrowce na Wika? Pytam, bo muszę chyba zainwestować - parkuję na terenie lesistym i ilość igieł i liści jest troszkę kłopotliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 10:22, rafalzki napisał(a):

Witam,

Też mam Wilka S-4 2007 :), i od razu zapytam, gdzie jest tabliczka znamionowa w waszych Wilkach, ja swojej nie mogę namierzyć. Pozdrawiam.

W naszym S4 jest w przedniej części koło mocowania  na butlę gazową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pieter napisał(a):

Mam pytanie - czy są jakieś dedykowane pokrowce na Wika?

Pokrowiec kupujesz według wielkości przyczepy, są uniwersalne. Nie ma dedykowanych do konkretnych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pieter napisał(a):

Witam wszystkich,

Od miesiąca mam i ja ;) Wilk S4 530 UED z 2010r. :)

Mam pytanie - czy są jakieś dedykowane pokrowce na Wika? Pytam, bo muszę chyba zainwestować - parkuję na terenie lesistym i ilość igieł i liści jest troszkę kłopotliwa.

Mam pokrowiec firmy Polcover, mogę go polecić, sprawuje się świetnie, szyty na miarę więc pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry, panie i panowie właśnie kupiłem przyczepę Wilk Stern z 97 roku, podpowiedźcie jak można zidentyfikować jaki to model (brak niezależnej instalacji 12v oraz zbiornika na brudną wodę), bo właściciel nie wiedział, oraz jak robicie przeglądy gazowe i lodówek? Z góry dziękuję.

IMG_20230712_130552_040.jpg

IMG_20230712_130552_419.jpg

IMG_20230712_130552_034.jpg

IMG_20230712_130552_238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.