Skocz do zawartości

Poszukiwanie przyczepy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję przyczepy 4 osobowej. Zależy mi na osobnej zamykanej sypialni (żeby ne siedzieć w ciszy i po ciemku jak dzieci śpią). Chcę na to wydać tak 10-15 tys.

Znalazłem coś takiego na stronie firmy polecanej na forum:

http://www.klaja.com.pl/oferta.html?id=30

Czy możecie mi coś powiedzieć na temat tej przyczepy. Nazwa mi nic nie mówi. Warto czy nie itp.

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli przyczepa jest wporządku (bez zacieków, dziwnych zapachów, nie zniszczona... o tym znajdziesz w niejednym wątku) to na marke nie ma co zwracać uwagi - posłuży tyle co i inna.

Co do tego Sprite to uważam, że cena jest dość wygórowana. Ale ogólnie dość ładna :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. ładna, tylko czy nie za mała za tą cenę jak na 4 osoby ?.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Ps. nie napisałeś czym ciągasz to może mniejsza dla Ciebie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. ładna, tylko czy nie za mała za tą cenę jak na 4 osoby ?.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Ps. nie napisałeś czym ciągasz to może mniejsza dla Ciebie lepsza.

Waga to nie problem. Do ciągnięcia mam Jeepa z silnikiem V8 i w dowodzie przyczepa do 3445kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, to masz właściwe auto, brałbym większą.

Ma być dla 4 osób ale 2 to małe dzieci. Chcę kupić nie za dużą i nie za drogą żeby się przekonać czy mi się taka wersja odpoczynku aby napewno spodoba.

Jak się wciągnę to zmenię na większą i lepszą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak weźmiesz kasę to u Klai na pewno coś kupisz, ceny są wyższe o około 10% ale na 100% przyczepa jest ok,robi tez spore upusty ogólnie facet do dogadania.Tak że jak masz czas to podjedz jeśli chcesz to możemy się umówić na miejscu i coś razem wybrać.Ja mam 25 km,tak że luz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo to może najpierw wypożycz przyczepę np. na weekend majowy :ok: bo kupić to nie problem, ale sprzedać to już nie jest tak łatwo :).

Kiedyś jak byłem mały to jeździłem z rodzicami z przyczepą. Wspomnienia mam miłe. Więc raczej to jest to o co mi chodzi.No chyba żeby nie :)

W kwietniu urodzi mi się dziecko więc z jakimkolwiek wyjazdem muszę poczekać do wakacji we wrześniu. Chciałem wypożyczyć przyczepę na wakacje ale we Wrocławiu jakaś posucha z wypożyczalniami. Ceny jakie proponują to prawie 200zł za dobę :)

Jak mam zapłacić ponad 4000 za pożyczenie na 3 tygodnie to wolę kupić. Jak mi się nie spodoba (nie sądzę) to sprzedam w bardzo atrakcyjnej cenie więc dość szybko :)

 

[ Dodano: Sro 21 Mar, 2007 14:12 ]

Powiem tak jak weźmiesz kasę to u Klai na pewno coś kupisz, ceny są wyższe o około 10% ale na 100% przyczepa jest ok,robi tez spore upusty ogólnie facet do dogadania.Tak że jak masz czas to podjedz jeśli chcesz to możemy się umówić na miejscu i coś razem wybrać.Ja mam 25 km,tak że luz :)

Byłoby super. Bardzo chętnie skorzystam z pomocy kogoś kto wie na co patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo weź jednak coś większego - według mnie coś z klasy 450 - z małym dzieckiem trzeba jednak trochę gracików zabrać i o ile z miejscem do spania problemu nie będzie o tyle z tymi wszystkimi "gracikami" może być problem :), a z takimi pieniędzmi na pewno znajdziesz coś fajnego i zadbanego :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo weź jednak coś większego - według mnie coś z klasy 450 - z małym dzieckiem trzeba jednak trochę gracików zabrać i o ile z miejscem do spania problemu nie będzie o tyle z tymi wszystkimi "gracikami" może być problem :), a z takimi pieniędzmi na pewno znajdziesz coś fajnego i zadbanego :ok:.

 

Dokładnie tak, V8 nawet tego nie poczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy przykład z allegro: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T149070

 

Ładna, zadbana - trzeba by tylko sprawdzić czy roleta do zasłonięcia tego stałego łóżka jest :) . Więc widzisz w tej cenie na prawdę realne jest kupienie czegoś większego i ładnego.

 

Określ dobrze Wasze potrzeby - nie wiem czy nie było by dobrym rozwiązaniem przy małym dziecku aby jedno łóżko nie było na dzień nie składane - wiadomo, dziecko często śpi, trzeba przewijać, przebierać itp.

 

Może koledzy coś jeszcze podpowiedzą :) bo ja to na razie bez potomstwa :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo, w twoim wojewodztwie napewno znajdziesz cos dla siebie

ladny burstner http://moto.allegro.pl/item177238405_przyczepa_kempingowa_burstner_holiday_470_z_92r.html

swiezo sprowadzona hobby (to wazne, ze nie jezdzila w kraju) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2405872

a jakby Ci sie chcialo podskoczyc ciut wyzej to jest niezla maszyna spectrum http://moto.allegro.pl/item175250819_przyczepa_kampingowa_abbey_spectrum_215_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.