Skocz do zawartości

Adria Opitma 380 TQ - 1993 rok


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ją wypucowałeś. Jestem pod wrażeniem. Śliczna.

A moja taka brudna pod drzewem stoi ;)

 

A no to opowiem Ci jaki mam sposób na mycie przyczepy zlosnik.gif.

Tornado do mycia pojazdów (od naszego forumowego producenta chemii do kibelków http://allegro.pl/1l-piana-aktywna-nano-tech-z-woskiem-producent-i1658155751.html ) wymieszane w stosunku 1:6 z wodą w opryskiwaczu ogrodowym grinser006.gif (mniej więcej takim http://allegro.pl/reczny-opryskiwacz-cisnieniowy-2-l-wys-jakosc-fvat-i1671345527.html). Spryskuje tak do 2m^2. Potem szczotka z mięciutkim włosem i rozcieram pianę. No i potem zwykłym strumieniem z węża ogrodowego dokładnie spłukuję. Gołym okiem od razu widać różnice yay.gif. Kupiłem jeszcze politurę na allegro do pojazdów campingowych, ale wczorajsze deszcze pokrzyżowały mi plany. Robiłem jednak w paru miejscach testy i efekt po politurze nie jest już tak powalający oslabiony.gif. No i politura ma jeszcze taki minus że mimo że dedykowana do pojazdów campingowych to niestety jest lekko ścierna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, lipa :czerwona: Nie ma naklejki. Wg mnie to przyczepa z folderu reklamowego. Za ładnie wygląda :skromny:

 

;)

 

Własnie czekałem kto pierwszy się dopatrzy braku naklejki zlosnik.gif. Naklejka będzie tylko nie przemyślałem jeszcze w którym miejscu ją umieścić hmm.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie czekałem kto pierwszy się dopatrzy braku naklejki zlosnik.gif. Naklejka będzie tylko nie przemyślałem jeszcze w którym miejscu ją umieścić hmm.gifgrinser006.gif

 

No to jest w tej chwili bardzo ważne bo jak nakleisz w nie odpowiednim miejscu to bociek nie przyleci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie ? a czasami bociek nie lata dwa razy , zawita raz a pożądnie czyli 2w1 i bedą blizniaki :]

 

 

No to nie przelewki. Naklejki jeszcze dziś znajda się na przyczepie grinser006.gif, mimo że łóżko piętrowe jest i z kwaterunkiem by nie było problemu cfaniaczek.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze się nie chwaliłem swoim przedsionkiem. Więc tak do przyczepy dostaliśmy przedsionek Walker Novium który jak zapewniał sprzedawca użyty był dwa razy. Przedsionek faktycznie pachniał nowością i prezentował się świetnie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Dodatkowo w lukach bagażowych znaleźliśmy Aneks do przedsionka (moim zdaniem tez użyty ze dwa razy, albo tyle ile przedsionek) i podwieszaną sypialnie do aneksu - sypialnia w stanie używanym grinser006.gif. Dostaliśmy również zasłonki które upraliśmy, a których żona zapomniała zabrać na wyjazd smirk(1).gif . Co nas bardzo ucieszyło przedsionek ma dwa stelaże: aluminiowy z systemem piper, oraz stalowy. Aneks posiada stelaż tylko stalowy - jeszcze go nie rozkładaliśmy, ale myślę że za rok będzie z nami jeździł. Syn będzie miał gdzie parkować yay.gifzlosnik.gif swoje wozidło.

Czego nie było? Nie było niestety pasów sztormowych - mimo że przedsionek ma specjalne klipsy-klamry do nich, a i 4 wielgachne śledzie też się w przyczepie znalazły. Pisałem do sprzedawcy Walkera i zaoferował mi takie pasy za 190 zł - trochę sporo - zastanawiam się co zrobić z tym fantem. No dobra to teraz pora na kilka zdjęć.

 

Najpierw detale przedsionka:

a1.jpg a2.jpg a3.jpg

 

 

Teraz przedsionek w całości:

p3.jpg p2.jpg p1.jpg

 

 

I jeszcze kilka zdjęć innych:

z1.jpg

 

z2.jpg z3.jpg

 

 

Z przyczepy jak i przedsionka jesteśmy na prawdę bardzo zadowoleni. Polecam ten rodzaj stelaża. Mówi się że aluminiowe stelaże są słabe. Nad morzem na prawdę solidnie wiało - dobrze przyszpilony przedsionek spokojnie dawał radę. Komfort nie tylko przy noszeniu całego stelaża, a szczególnie brak motylków, które nie zakręcone przy składaniu przedsionka potrafią się zapodziać spowodowały że stelaż stalowy wylądował w piwnicy i nie chce mi się nawet o nim myśleć zlosnik.gif (do dobrego to się zawsze łatwo przyzwyczaić). Dlatego polecam piper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.