Skocz do zawartości

Kemping koło Kielc


poldek1605

Rekomendowane odpowiedzi

Camping 115 za TORem KIELCE na Miedzianej Górze (nie nad wodą) - czynny 15.06-15.09

http://camping-115.blogspot.com/

Camping Loch Ness w Gackach koło Pińczowa nad wodą

http://campinglochness.blog.onet.pl/

Jest camping nad Sielpią, jak wjeżdżasz od strony Kielc to po prawej stronie w lesie przed parkingiem

http://www.sielpia-zlotarybka.com/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEMIX nie przesadzaj, bo mnie zawstydzasz ;) po prostu jestem stąd :)

Osobiście jeśli chodzi o wypoczynek to polecałbym Sielpię - z dala od publicznej plaży (po drugiej stronie zbiornika), zacieniony, łagodne zejście do wody. Na samym kempingu nie byłem, ale przepływałem dość często obok. Po prostu jechałem na parking, pompowałem ponton i kilka godzin sobie pływałem. Tłoku nie było na tej plaży. Nie wiem jak jest w Suchedniowie - nigdy nie byłem, ale strona www zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym kempingu w Sielpi jest dość sympatycznie choc luksusów nie ma. Teren zacieniony, prąd rozprowadzony ale występuja problemy jak kazdy włączy czajnk. Woda płytka i niestety brudna. Są rowerki wodne. Na terenie kempingu jest sklepik. Sanitariaty są w postawionym kontenerze. Cena raczej niska. Ogólnie na weekend można tam wyskakiwać. Polecam. Aha na kempingu panuje cisza, natomiast część rozrywkowa jest na przeciwległym brzegu, coś ala nadmorski deptak. i komary nie dokuczają, bo ponoć są trute :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sielpia jest bardzo fajna od lat jeżdżę tam na kilka weekendów w roku poza sezonem w tym majowy, wtedy nie ma nic ani pradu ani kibli ani wody ale za to ludzi też nie ma i jest za free mnie to odpowiada. Woda w tym roku była spuszczana i nalana jest świeża sprzątane było dno i brzegi myślę że jest też przebadana skoro jest kąpielisko z ratownikami itp. dno w zbiorniku jest muliste stąd może opinia wielu osób że woda jest brudna. Kolego NICKT ja też właśnie lubię popływać sobie pontonem na Sielpi może kiedyś wybierzesz się jednak z cepką na wspomniany kemping Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy byliście ostatnio w Sielpi na campingu Złota Rybka.

Byłem tam dwa tygodnie temu.

Camping wydawał się porzucony.

Stała tylko jakaś bydka (chyba dawniej sklepik).

Ani jednej ławki ,pełno śmieci,po budkach z prądem pozostały tylko betonowe wylewki ogólnie .

Będę tam w poniedziałek i spróbuję pstryknąć parę fotek.

 

Co do Suchedniowa to camping wydaje się fajny.

Byłem tam kilka razy ale nie z cepką.

Zawsze w środy jedę do Ostrowca i przy okazji zaglądam czy coś się dzieje.

Byłem również DZIŚ.

O godzinie 7:00 stała tylko jedna przyczepka ,która zawsze tam stoi już od wiosny (chyba jest to przyczepka do wynajęcia właścicieli campingu.

Nieraz są dwa ,trzy campery.

Może jest jakiś ruch na wekendy ,bo w tygodniu to chyba puchy.

 

 

Loch Ness k.Gacek - fajny kameralny camping.

Byłem na Majowym Wietrzeniu Przyczep i Camperów.

POLECAM.

Wc-tki pozostawiają trochę do życzenia ale ogólnie byłem miło zaskoczony.

 

3-4-5.06 byłem nad zbiornikiem Wióry u gospodarza ( telefon dla zainteresowanych).

Zrobił sobie pole namiotowe na własnej łące w połowie zalesionej.

Również polecam.

Ceny - K O S M O S.

Za dobę :

Za dobę NAMIOT - 5zł

Samochód - 5 zł

Przyczepka - 10 zł

bez względu ile osób.

 

Ja przyjechałem z moją rodzinką 2+2 oplem vectrą z cepką w piątek popołdniu a w niedzielę popołdniu wyjechałem i zapłaciłem gospodarzowi 20 zł.

Jak macie przyczepkę to tylko płacicie przyczepką - już za samochód nie pobiera opłaty.

 

W razie czego to mogę udzielić jakiś informacji pod telefonem 606-897-707.

 

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchedniów jest Fajny

 

Jak ktoś lubi towarzystwo jakieś gry zabawy itd to ok.

 

Toalety ok.

 

Prąd i woda ok.

 

Jest przystań. Ogólnie kemping to przystawka do Miejskiego Ośrodka Sportu czy coś tak.

 

Mnie się podobało i dzieciakom krzyczącym też.

 

AAaa obsługa bardzo miła. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.