Jump to content
Ferson

Beyerland

Recommended Posts

Michalc3

oldboy - witamy w gronie szczęśliwych posiadaczy. Pochwal się w dziale nasze pojazdy i pokaż parę zdjęć :)

Wachmistrz77

No to już pożyliście i zobaczyliście  :]

To jak z tą A4? Dokąd dochodzi, bo coś mi tam chodzi po głowie, na jesień i nie wiem w którą stronę auto obrócić. Na wschód czy na zachód. :hmm: Bo i tu, i tu znalazłbym jakąś metę :)

Kajetan!

Ja niestety ale tej jesieni będę niedostępny :(

Wyjazdy, kursy, poligony...heeehhh. Nie będę miał nawet czasu pojeździć na swoim koniku a co dopiero cepkę gonić po choćby Roztoczu. 

Spotkałem w Stegnie kolegę Bromptona (Tomka ze Zgierza) Chętnie odwiedziłby Roztocze w przyszłym roku na długi weekend majowy co Ty na to? A tak poza tym to pisz proszę na priv bo niepotrzebnie śmiecimy w temacie - pasuje?

Pozdrawiam jeszcze znad naszego Bałtyku - M

Kajetan

Kajetan!

Ja niestety ale tej jesieni będę niedostępny :(

Wyjazdy, kursy, poligony...heeehhh. 

I bardzo dobrze!!! Ktoś musi nam bronić naszych cepek, jak nas Mudżahedini napadną  :zlo: 0shoot.gif

Wachmistrz77

Humor dopisuje. Zastanawiam się czy jak założę hak do Rosomaka to czy ITD będzie miała obiekcje do tego że ciągnę za nim cepkę  - hehehehehe

Kajetan

Myślisz, że ITD odważy się w ogóle zatrzymać Rosomaka... :hmm::look: Choć kto ich tam wie... to są odważni kosiarze smierc.gif

Michalc3

Wachmistrz - jeszcze musisz dorobić E do PJ, to nie będą się czepiać ;)

Edited by Michalc3 (see edit history)

oldboy64

może w ten weekend zrobię kilka fotek to wrzucę

A tak przy okazji Michalc to Ty ciągniesz kia ceed ile ona ma kucy i czy daje radę po górkach

Kajetan

Ooo, daje radę, osobiście go eskortowałem po Czeskich górach do B-B :)

Michalc3

Kia ma 140 koników. Po górkach raczej problemów nie ma, choć w tym roku trochę przedobrzyłem, jak wracałem z wakacji od strony Wrocławia, jadąc A4 wjeżdżałem pod Górę Św. Anny, było akurat ok. 38 na plusie, a ja nie zredukowałem wcześniej i pod koniec górki okazało się, że holownik mnie opieprzył za moją głupotę wyłączając klimę i waląc mi w gębę gorącym powietrzem. Ale ogólnie nie mam żadnych problemów.

oldboy64

Michalc jeszcze z innej beczki czytałem twoją relację ze Szkocji możesz podać przybliżony koszt podróży i ile czasu trwała wyprawa

Michalc3

Dopiszę przy relacji, żeby inni nie musieli szukać. Ale najpierw pogadam z lepszą połową, bo ona ma najlepszą orientację. Całość buchalterii prowadziła samodzielnie :)

oldboy64

ok

oldboy64

No witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Bayerland jak tam przygotowania do sezonu w trakcie czy już po

Kajetan

No witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Bayerland jak tam przygotowania do sezonu w trakcie czy już po

Ha. Niektórzy już go rozpoczęli :) Na razie buda bez większych zastrzeżeń  :ok:

Wachmistrz77

Szczęściarze! ;)

To kiedy i gdzie zlot Beyerbudek? Tylko proszę najszybciej w czerwcu... jak gips ściągną :D