Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

No i co? Od ponad roku cisza... A Beyerlandy nadal jeżdżą i mają się dobrze. Przynajmniej moja :)

 

Zwinna, pakowna i w sam raz dla 2+1. I Scenic daje radę i viatoll nie chwyta. Same plusy :)

 

Co z wami koledzy beyerlandowcy? Może jakiś zlot Beyerlandów? Był już taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Vitaj Kajetan!

 

Co do zlotu Beyerlandów to nie słyszałem nic na ten temat. Może któryś z kolegów?

Znając życie pewnie Ed coś będzie wiedział  ;)

Jestem za. Masz jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaj Kajetan!

 

Co do zlotu Beyerlandów to nie słyszałem nic na ten temat. Może któryś z kolegów?

Znając życie pewnie Ed coś będzie wiedział   ;)

Jestem za. Masz jakieś pomysły?

Pozdrawiam

 

A tak się zastanawiałem... czy to nie zawęzi za bardzo towarzystwa? Jest tylu fajnych ludzi nie z Bayerlandami...czy nie szkoda czasu na zamknięte grono...?? Chociaż... tak się trochę bije z myślami  :boks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Szym!

 

Każdy coś w swojej cepce poprawia :D moja też jet lekko zmieniona :D

 

Tak z innej beczki. Widzę, że zamieszkujesz Wieliczkę. Kiedyś miałem szczęście odwiedzić kopalnię soli (szyb Daniłowicza?) - niesamowite miejsce. 

Pozdrawiam z "Kresów wschodnich"

A tak wogóle to fajnie że dołączyłeś do Naszego klubu :)

 Pozdrawiam Cię - Marek z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem na jesieni 2011, ale więcej czytam niż piszę. Pierwszą zimę spędziłem na naprawach - rozebrałem spokojnie 1/3 od przodu - ale teraz jest fajnie. Super się z nią jeździ :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się zastanawiałem... czy to nie zawęzi za bardzo towarzystwa? Jest tylu fajnych ludzi nie z Bayerlandami...czy nie szkoda czasu na zamknięte grono...?? Chociaż... tak się trochę bije z myślami  :boks:

 

Ja tak myślę (odzywa się ten co jeździ na spotkania - akurat), że takie spotkanie pod hasłem spotkanie Beyerlandowców, to tylko okazja do spotkania skierowana SZCZEGÓLNIE do właścicieli marki, ale nie wyłączająca innych. Ale to tylko tak dla zaznaczenia swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  rozebrałem spokojnie 1/3 od przodu - ale teraz jest fajnie. Super się z nią jeździ :-) Pozdrawiam

 

no nic to teraz może ją odkupię ;) a nie ... aby zachować kolejność zwrotną to pierwsze odkupi dudus71 ,następnie "pozaforumowicz" (a może tu jest ?) następnie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę (odzywa się ten co jeździ na spotkania - akurat), że takie spotkanie pod hasłem spotkanie Beyerlandowców, to tylko okazja do spotkania skierowana SZCZEGÓLNIE do właścicieli marki, ale nie wyłączająca innych. Ale to tylko tak dla zaznaczenia swojego zdania.

Obgadamy na Langoszach... :) ale fajnie, że się temat rozruszał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam małe zawirowanie w robocie :)

 

Na wschód chętnie, tylko troche daleko, pojadę jak zrobią autostradę  :lol:

Ale jakbyś zrobił zlot Beyerlandów... 

A z Michalcem3 nawet nie zdążyłem pogadać, choć cepę obejrzałem. A później naprawiałem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan coś milczysz...chyba na Langoszach trochę podrinkowałeś bo czasu na pisanie nie masz :D

- pozdrawiam :)

 

P.S. Kiedy wybierasz s na wschód? Roztocze woła... ;)

kajetan boi się że nieda rady z nami pobiesiadować i wyśądzie w puł imprezy , chociaż kto wie krew w nim płynie wschodni :hmm: :hmm: :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.