Jump to content
Ferson

Beyerland

Recommended Posts

Adam Rogowski
30 minut temu, Józek60 napisał:

Adamie mi chodziło o te drzwi tuz przy umywalce

Sorki moje przeoczenie, tak tam jest toaleta 

Tofel
3 godziny temu, Józek60 napisał:

Tofel, ten rysunek zrobił właściciel takiej przyczepki ? Jeśli tak, to co jest w dolnej szafce, zamykanej, tuż przy drzwiach?

Witam,

To rzyczepa mojego taty. Pomierzył i podał wyniki przez telefon. Ja ten "rysunek techniczny" wyprodukowałem.:dzieki:

Tak więc, w pierszej szafce od drzwi nie ma nic ważnego - żadnej instalacji czy czegoś podobnego. Zbiornik na wodę, instalacja wodna i gazowa jest dalej w kierunku WC.

Ale, czy ten rower to ma być przewożony podczas podróżowania i na czas biwakowania wyciągany z przyczepy? Czy odwrotnie - potrzebne jest miejsce na niego na noc? Pytam bo jakoś tego nie ogarniam - rower nie jest aż taki mały. I trochę może przeszkadzać.

Jak będzie trzeba - pytaj śmiało. Zdobędę wszelkie potrzebne informacje. Już wolno się przemieszczać więc mogę do taty zawitać na działkę i przeprowadzić wizję lokalną.;)

Pozdrawiam

combo21
9 godzin temu, Józek60 napisał:

Adamie mi chodziło o te drzwi tuz przy umywalce

Super !.. Wszędzie szukałem rzutów tych przyczepek ale nie znalazłem. Sądząc z rysunku jakby otworzyć te drzwiczki do WC długość by sie zwi8ększyła o jakieś 700 cm ( +/-) i to by pasowało. Problem z szerokością :(.. Potrzebuję , po wykręceniu tylnych kółek, 80 cm a drzwi mają 49. Tofel, ten rysunek zrobił właściciel takiej przyczepki ? Jeśli tak, to co jest w dolnej szafce, zamykanej, tuż przy drzwiach?   Chciałbym wsadzić coś takiego jak na fotce. Koła są wykręcane, siedzenie wyciągane, kierownica opuszczana ale wysokość nie jest problemem Długość przy ściągniętych kołach to 140 cm, szerokość 80.

handbajk.jpg

80cm to raczej będzie ciężko to włożyć, chyba tylko przez przednie okno bo tak szerokich drzwi cepki nie mają 

O tą szafkę chodzi? U mnie oryginalnie pusta w środku poza półka, obecnie zbiornik na wodę 

Screenshot_20200420_233021.jpg

Adam Rogowski
7 godzin temu, combo21 napisał:

O tą szafkę chodzi?

Nie, nie. Chodzi o tą co zaznaczyłem na czerwono, jak by kolega zaznaczył strzałką to byśmy od razu wiedzieli.

Screenshot_20200420_233021.thumb.jpg.0093ffd140028fb3342de586dd2f3cf3.jpg

Józek60
13 godzin temu, Tofel napisał:

Witam,

To rzyczepa mojego taty. Pomierzył i podał wyniki przez telefon. Ja ten "rysunek techniczny" wyprodukowałem.:dzieki:

Tak więc, w pierszej szafce od drzwi nie ma nic ważnego - żadnej instalacji czy czegoś podobnego. Zbiornik na wodę, instalacja wodna i gazowa jest dalej w kierunku WC.

Ale, czy ten rower to ma być przewożony podczas podróżowania i na czas biwakowania wyciągany z przyczepy? Czy odwrotnie - potrzebne jest miejsce na niego na noc? Pytam bo jakoś tego nie ogarniam - rower nie jest aż taki mały. I trochę może przeszkadzać.

Jak będzie trzeba - pytaj śmiało. Zdobędę wszelkie potrzebne informacje. Już wolno się przemieszczać więc mogę do taty zawitać na działkę i przeprowadzić wizję lokalną.;)

Pozdrawiam

Tylko na czas podróży. Jestem trochę niepełnosprawny wiec ten rowerek służy mi do wyskoku do sklepu, czy pojeździć gdzieś  po okolicy... Ma dodatkowy napęd elektryczny.  Widzę że jesteś ze Śląska? Tego Górnego czy Dolnego?.. Może była by szansa podjechać z tym rowerkiem i poprostu sprawdzić, przymierzyć  jak to wygląda " na żywo" ?..  Zapakuje rower na przyczepkę i po sprawie...

Pozdrawiam...

Godzinę temu, Adam Rogowski napisał:

Nie, nie. Chodzi o tą co zaznaczyłem na czerwono, jak by kolega zaznaczył strzałką to byśmy od razu wiedzieli.

Screenshot_20200420_233021.thumb.jpg.0093ffd140028fb3342de586dd2f3cf3.jpg

Troszke rysunek był niewyraźny ale chodziło o tę szafkę zaraz przy drzwiach..

Dzakart

Forumowicze!

Czy ktoś wie jak dobrać się do tej lampki? Zdewastowałem już jedyny wystający element i ani drgnie :(

7222D86C-EECE-4C6A-804E-C56A9C4D0D9A.jpeg

2380155D-72C0-41AF-B772-8FFE1A65FAFC.jpeg

Kvasir

Miałem taką samą w LMC i też nie dałem rady, ale udało mi się rozwiązać ten problem - sprzedałem prztczepę

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Dzakart
W dniu 1.06.2020 o 20:42, Kvasir napisał:

Miałem taką samą w LMC i też nie dałem rady, ale udało mi się rozwiązać ten problem - sprzedałem prztczepę

Hej Kvasir!

Plan niezły ale chciałbym przyczepą jeszcze trochę pojeździć, do lampki wpierw się dostawszy :)

Kvasir

Ja miałem mniej zaparcia, albo większą ciągotę do zmiany przyczepy

Kvasir

Przenieś zapytanie do działu elektryki to będzie większe zainteresowanie i ktoś pomoże

Dzakart
55 minut temu, Kvasir napisał:

Przenieś zapytanie do działu elektryki to będzie większe zainteresowanie i ktoś pomoże

Chyba tak zrobię, miłego!